Üdv Mindenkinek!
Elég régóta járok már a lányokhoz itt Debrecenben, de eddig soha nem írtam ide a fórumba. Gondoltam, most megosztom a tapasztalataimat/véleményemet, hátha hasznos lesz valakinek. Olyan lányokról írok akik jelenleg is aktívak, mert bár sok korábbi hölgynél is voltam, szerintem nem sok értelme van írni róluk, ha már nem elérhetők.
Akkor hát lássuk:
Ninettke27: A hirdetése alá is írtam már beszámolót korábban, de ide is írok pár sort. Nála visszajárós vagyok, egyik kedvencem a jelenlegi szolgáltatók közül. A debreceni átlagtól sokkal magasabb színvonalú hozzáállás, a képeknek megfelelő bomba test, korrekt lakás, tisztaság, diszkréció. Természetesen hasonló hozzáállást vár elő is, de meg is érdemli. A tarifa ennek ellenére átlagos, Debrecenben megszokott mértékű. Normál dolgokat csinál (NF van, NFVSZ már extra), m*lyt*r*k nincs, p*psit nem vállal. Csak ajánlani tudom.
Csilla35: Másik kedvenc szolgáltatóm, nála is többször jártam már, kár hogy pont kifelé kacsintgat Debrecenből, éppen távozni készül. Bevállalós, kedves, intelligens hölgy, nagyon szép formás testtel (ahogy a képeken is látszik). A cicik szilikonosak és nagyon jók. Ő is a végletekig korrekt, a kégli is rendben van, az akció nagyon jó vele, kiváló összhang alakítható ki, nagyon jó élmény vele lenni. Árak kicsit magasabbak mint az átlag, de végül is a kapott szolgáltatás is jobb mint a legtöbb helyen ahol jártam, szóval szerintem jogosan kér többet. NF van, NFVSZ-re most hirtelen nem emlékszem, m*lyt*r*k nincs, és ő sem vállal popsit. Nagyon ajánlható.
Bogi30: Polírudvarban rendel, a lakás az ottani színvonalnak felel meg, aki járt már arrafelé, tudja hogy miről beszélek. Régebben voltam még nála, két alkalommal is. Korrekt szolgáltató, a képeken ő van, a d*jazás is átlagos, minden a megbeszéltek szerint zajlott, amit kértem megcsinálta, nem nyafogott, kedves volt és bevállalós. A helyszínre jellemző, mások által is említett dolgoktól eltekintve (szállj ki a liftből hamarabb vagy később és gyere gyalog egy emeletet, leharcolt lakás, kicsi törölköző, stb.) maga a szolgáltatás rendben volt. Az volt az érzésem, hogy megérdemelne a hölgy egy kicsit színvonalasabb helyszínt. Megjegyzem, hogy azóta ez lehet pozitív irányba változott, mert relatíve régen voltam nála, kb. 1-1,5 éve. Nem emlékszem már pontosan, hogy NFVSZ volt-e, NF nyilván igen. Talán vállal popsit extrában, erre sem emlékszem, de a telefonban elmondja ha kérdezitek. Ajánlható kategória.
Niki30: Hasonlóan régen jártam már nála, előbb a belvárosban rendelt, később már a város Nagyerdőhöz közelebb eső részén és szerintem azóta is ott van. Nagy kedvencem volt akkoriban, voltam vele egyedül is, és úgy is hogy egy barátnőjével volt együtt és leszbiztek is. Profi szolgáltató, a képeken természetesen ő van. Akár egyedül, akár bnővel volt, mindig nagyon jól éreztem magam, korrekt *rakon dolgozik és mindent a megbeszéltek szerint csinál. Jófej, nagy dumás, okos intelligens lány. Ha valami nem tetszik neki rögtön elmondja, korrektséget vár el a kuncsafttól. Nagyon ajánlott kategória.
Aliz22: Kb. fél éve jártam nála. Belvároshoz közel rendel, csinos és szép lány, a képeken ő van, de nem 22 éves. Ettől eltekintve tényleg nagyon bomba teste van, mindent a megbeszélteknek megfelelően csinált, korrekt volt, jól éreztem magam. Az egyedüli furcsaság a sötétség volt, függöny behúzva, az egyedüli fényforrás a szobából nyíló fürdőszoba lámpája volt. Külön kérésre lett egy kicsit világosabb valami kislámpa felkapcsolásával. Nekem bejött a hölgy.
Helga41: Évekkel ezelőtt jártam nála, Intersparhoz közel rendel. Láttam, hogy mostanában sok vita és vegyes megítélés kapcsolódik hozzá itt a fórumon. Az én tapasztalatom az, hogy tény hogy nem fiatal és nem is egy bomba arc/alkat, de nem is állítja ezt magáról. Mindemelett én is kicsit másra számítottam a képek alapján, de utólag azt mondhatom, hogy ez semmit nem vont le az ott töltött félidő minőségéből. Maga a szolgáltatás jó volt, mindent megtett a hölgy hogy jól érezzem magam. Az a m*lytorkos francia tényleg nem az a pornós tövignyelős, de mint francia, nem volt rossz. Nem távoztam elégedetlenül vagy csalódottan.
Dórika31: Nagyerdőhöz közel rendel. Pár hónapja voltam nála. A képek alapján jobbra számítottam, vagy régebben készültek, vagy jó a fotós, de itt azért kicsit többről van szó, mint egy csöcsös-faros menyecske, főleg hastájékon. Ez önmagában viszont nem feltétlenül baj, írja is magáról a hölgy hogy „telt", ebbe pedig kinek-kinek más fér bele. Tény hogy a feneke nagy és kemény és ez jó. A telefonon megbeszélt m*lytorkos többé-kevésbé teljesült, nem volt rossz. Az egyetlen gondom hogy mivel nagyon érzékeny vagyok arra, hogy egy lány mennyire illatos és frissen mosdott, itt kicsit úgy éreztem hogy nem sikerült maradéktalanul jól a tisztálkodás. Fenék- és puncitájhoz közeledve kellemetlen szagokat éreztem és így a KF-et ugrottam is. Összességében nem volt rossz a dolog, csak meglepődtem ez utóbbin, mert a telefonos beszélgetés alapján az volt a benyomásom hogy a higiénia nem jelenthet problémát ennél a hölgynél.
Rita19: Polírudvar... A képek alapján egy vékony lányra voltam felkészülve, de a valóságban még ennél is vékonyabb. Nekem nem feltétlenül esetem az ilyen alkat, ettől függetlenül másnak bejöhet. Az arca elég pattanásheges, ez is sokat ront az összképen, de ez önmagában nem jelentett volna problémát. Érdekes, hogy amennyire kedvesnek tűnt a telefonban, személyesen már elég lepattintós volt, nehezen lehetett vele beszélgetni. Az aktus során elég fadarab effekt, az a fajta amikor nem csak ő várja hogy vége legyen, hanem már te is. NF volt, de az nem terjed ki a golyókra, azt „ő nem szokta". Összességében elég rossz élmény volt, ritkán bánom meg hogy adott lányhoz mentem, de ez egy ilyen eset volt. Én nem ajánlom, de nyilván ez az én véleményem, lehet hogy én nem voltam szimpatikus (bár ez nem szokott előfordulni szerencsére). Ja és még néhány szó a körülményekről. A törölközők büdösek, olyan szagúak, mint amikor valamit kimosol, de nem szárítod meg eléggé mielőtt elpakolnád. Az pedig hogy zuhanyzás közben folyt a mosógépből a koszos víz a fürdőkádba, már csak hab volt a tortán. Azt hittem először hogy rólam jött le olyan barna víz, de nem... :)
Nagyjából ennyi egyelőre, a többi lány akiről írtam volna még, már nem rendel. Az egyiket nagyon sajnálom, azért is említem meg, mert csak pár hete nincs. Ő Netta és a lánglovagokhoz közel rendelt. Testalkat/arc/hozzáállás abszolút az én esetem volt, az összhang is megvolt, nagyon jól éreztem magam vele. Visszajárós lettem volna, ha nem hagyja abba. Reméljük, visszajön.
Ennyi lenne, remélem hogy hasznos volt. Üdv mindenkinek és jó vadászatot!