Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2014. szeptember 02. 14:16

vagyis a chatről! 

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2014. szeptember 02. 14:15

Yes!  Én, mint a nagyarcú chat lakó :D tanúsítom, hogy Izácskának semmi köze fakkhoz.  Fakkocskát ismerem a fórumról. No meg Izát is. ;)

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2014. szeptember 02. 14:04

Tisztelt Hirdetőink és Látogatóink!

 

Mivel szép vita és félreértés kerekedett ki fakkocska hozzászólásából, úgy érezzük, ideje eloszlatni a kételyeket.

A legjobb tudomásunk szerint fakkocska regisztrációjának semmi köze Izácska nevű hirdetőnkhöz (mi nem találunk semmi nemű összefüggést közöttük). Ha ez másként lenne, ahogy elolvastuk a hozzászólást, kiírtuk volna rá, hogy önreklámról van szó.

 

Tisztelettel:

VidékiLány Szerkesztősége

ti-bike · Kvázi-tag (109 hozzászólás) · 2014. szeptember 02. 13:45

nekem nem nagyon számít  mit gondoltok , csak szeretném felhívni a kezdők figyelmét!

 

 

ti-bike · Kvázi-tag (109 hozzászólás) · 2014. szeptember 02. 13:42

nem szoktam "beszólogatni" :D csak vicc a vergődésed!

 

ti-bike · Kvázi-tag (109 hozzászólás) · 2014. szeptember 02. 13:40

chaten rádírtam! be voltál jelentkezve" fakkocska" néven, fel sem fogtad , h izácskának hívlak:D szánalmas

 

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2014. szeptember 02. 13:33

Jah és ha én irnám akkor már odda lenne rakva hogy /Kérjük az Önreklám mellőzését/

 

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2014. szeptember 02. 13:30

Mégegyszer elmondom és nem többször!Nincs szükségem rá!De nem fogok pont neked bizonygatni ;)

 

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2014. szeptember 02. 13:28

Kedves ti-bike nincs szükségem kamu irásra,,inkább nem mondok semmit mert szánalmas hogy beszologatsz ha valakiről jot irnak!

 

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 02. 11:57

ez nem kamu! ez így volt fogadd el! és hozzátenném h én írtam nem önreklám!

 

darklord · Újonc (25 hozzászólás) · 2014. szeptember 02. 10:11

Ahá, hát ezért volt ismerős a hirdetés. Borítékoltam a kimenetet.

Kösz és üdv

 

Jampec · Tag (119 hozzászólás) · 2014. szeptember 02. 09:00

Kitty és Anikó debreceni próbajátéka oly rövidre sikerült, hogy mam már ismét a nyíregyházi csapatban játszanak

Jampec · Tag (119 hozzászólás) · 2014. szeptember 02. 08:53

Nyíregyházi játékosokkal erősített a debreceni csapat, így az ottani fórumot böngészve az új játékosok korábbi teljesítményéről tájékozódni lehet.

Még szerencs, hogy ezen a fronton a két városk közt nincs rivalizálás és ellenségeskedés.

A szomszéd kertjéből érkező minőségi gyümölcsöt helyben is szívesen fogyasztja a polgár.

 

ti-bike · Kvázi-tag (109 hozzászólás) · 2014. szeptember 02. 08:49

ez is kamu! több energiát fektess a mozgásba, és akkor nem kell ilyen kamukat írni Izácska :)

 

 

ti-bike · Kvázi-tag (109 hozzászólás) · 2014. szeptember 02. 08:47

önreklám, és nagyon átlátszó

 

balubácsi · Újonc (11 hozzászólás) · 2014. szeptember 02. 05:45

A Tócóskertben vagy környékén tudtok valakit? Köszi előre is! (Privátba is jöhet.)

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 02. 00:02

Sziasztok! Voltam Izácskánál és úgy döntöttem megosztom veletek, mivel jól éreztem magam legyen pozitívum is a forumon. Amit kanossrác és zsanex
leírt róla az jól fedi a valóságot nagyon szép és kedves leányzó! Környék-lakás-fürdő-szoba rendben. Egy szexi ruciban nyitott ajtót, a teste nagyon bejött, első pár szó után tudtam, hogy itt nem lesz gond, így el is mentem a fürdőbe szokásos tisztálkodásra.. Mindent megtett, hogy jól érezzem magam persze sok dolga azért nem volt xD.
Korrekt lány, nem lehúzos, volt minden ami kell, vagyis amit lehetett azt teloba megbeszéltük és habozás nélkül valóra váltotta :) pöpössel jól bánik tehát nem bántam meg, hogy őt választottam! Búcsúzáskor még puszit adott, szinte alig akart elfele engedni :) Ajánlott kategória! puszi Izácska :p

darklord · Újonc (25 hozzászólás) · 2014. szeptember 01. 17:04

Kitty (27618) és Anikó25 versenyzőknél járt már valaki, tapasztalat  ?

 

panama · Kvázi-tag (103 hozzászólás) · 2014. szeptember 01. 13:10

Üdv!

Egy hosszabb szünet után jutottam el újra egy lányhoz aki nem más mint Nóra 21. Telós egyeztetés korrekt pontos, részetles felvilágosítás, kagylós kút közelében, ingyenes parkolással, a lakás célnak megfelel bár ahogy mások is írták némi felújítás elférne. A képek a valóságnak megfelelnek, formás testű lány nekem arcra is tetszett, kedves mosolygós, jó dumával könnyen oldja a feszültséget. Barátnős csók után elkezdtem felfedezni a testét, majd hamar nyelves izgatásba kezdtem amit úgy vettem észre h élvezett is, utána ő vett kezelésbe, fr*ncia egész jó, de hamar áttértünk a komolyabb témára, többféle pózban élveztük egymás testét, jó volt az összhang,action után még egy kis beszélgetés majd gyors zuhi és go. ezúttal is sikerült jól választanom, részemről ajánlott kategória, biztosan felkeresem még.

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 01. 12:05

Izácska egy tündér ! csipem nagyon !


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen