Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2014. február 26. 23:51

Nem mindegy, mert ha nem privátban, akkor Rajtad kívül más is okosabb lesz a kínálattal kapcsolatban. Pont ezért van a fórum, pont ez a nem felesleges kommunikáció. 

 

spray · Újonc (242 hozzászólás) · 2014. február 27. 09:12

Szia.

 

Akkor, ha lehetséges, esetleg, ne fogd vissza magad és amennyiben időd engedi, írj róluk néhány sort légy szíves. De tényleg. 

 

Csá'.

 

spray · Újonc (242 hozzászólás) · 2014. február 27. 09:23

Sziasztok.

 

Kb. két hete vasárnap délelőtt hívtam hét hölgyet az akkori időpontban elérhetők közül. Csak egyikőjük vette fel - Petra 29 - aki nagyon normális volt a telefonálás közben is. 

 

Vki magyarázza el nekem tudatlannak, h. miért fontos a hívószám-kijelzéses hívás/hívásfogadás. Ha jól emléxem, tavaly írtak erről és azt is hogy egyre több hölgy csak így lesz elérhető és tényleg.....

Előre is kösz.

 

Csá.

 

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2014. február 27. 12:11

Szia, Emilyről és Anitabelliniről légy szíves beszámolni. Aliz 22-nél voltam, Malompark ***moderálva***, de eljöttem, sokkal gyengébb a megjelenése, mint amit a képei sugallnak. Egyrészt biztos nem 169 cm, max 159, ez nem is lenne baj, mert én az alacsony lányokat szeretem, ebben nem tudom miért kell lódítani - a magassággal nem nyer több ügyfelet. Az arca nem tetszett, de ez nyilván szubjektív. Olyan lányokra nem költök, akik után nem fordulnék meg az utcán, és őt észre sem venném. Ami pozítívum, hogy amikor mondtam, hogy nem az esetem, akkor is kedves maradt, nem ment át durciba. 

 

lacus88szerencs · Újonc (7 hozzászólás) · 2014. február 27. 12:18

kiara és nóri

 

lacus88szerencs · Újonc (7 hozzászólás) · 2014. február 27. 12:18

kiara és nóri

 

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2014. február 27. 12:27

Valószínűleg a lányok többsége így védettebnek érzi magát bűncselekmény ellen. Ugyanakkor ez tényleg felesleges, mert ha bármi történne, a rendőrség konnyedén kideríti a hívó kilétét (vagy legalábbis a számát).

 Nyilván ki lehet még zárni néhány ismételten zaklató vagy negatív előzmények után jelentkező vendéget, bár ha nagyon akarja, kicseréli a sim-et és kész. Szóval egyetértek, én szeretném, ha fogadnának a lányok számkijelzés nélküli hívásokat; egy elfogadható köztes megldás lenne, hogy tájékoztatást még adnak számkjelzés nélkül, időpontegyeztetéshez meg  "számos" hívás kell kell. Egyfajta rejtett nyomás is van a dologban -ha kijelzássel hívod a lányt, időpontot egyeztettek, majd nem mégy, a lány (vagy edzője) bármikor zaklathat, ami visszatartó erő, hogy ne menj. Szerencsére ez ritka, de elvileg nem lejhet kizárni. MIndenesetre szerintem azok a lányok (minden más "egyformasága" esetén), akik fogadnak számkijelzés nélkül is hívásokat, a vendég nagyobb mértékű diszkréciójának biztosítéka miatt több vendéget tudnak fogadni. Van akinek ez jól jönne, van akinek meg így is van bőven vendége.

Vikk · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. február 27. 13:19

Sziasztok! Debrecenben hova érdemes masszázsra menni? Régebben jártam párszor Elviránál (a tantra, lingam masszázsa nagyon bejött + dekoratív és meztelenül teszi a dolgát), de Őt már nem tudom elérni, ill. hirdetése is lekerült. Valami hasonlót keresek Debrecenben vagy a környékén. Javaslat?

Előre is köszi!

noemike · Kvázi-tag (121 hozzászólás) · 2014. február 27. 13:35

Időpont egyeztetés miatt kell inkabb a szám,hogy ha csak szórakozik valaki,meg igy legalabb be lehet azonosítani nagyjaból ki kicsoda,vagy ha bármi gond van vele,olyan néven mentem el,amit legközelebb fel se veszek már stb.meg utana lehet nézni feketelistan,volt e másik lanynál problema vele.

valamelyik nap pont egy olyan hivott,aki már egyszer bejelentkezett és nem jött el,mondtam neki h nem tud jönni,mert már átvágtál,erre mondja, hogy ez céges telefon..ja mondom ,persze..

Szerintem olyan már nagyon kevés van,hogy bántani akarnának egy lanyt,vagy ilyesmi.

Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2014. február 27. 19:35

Emily (23): a képeknek köze sincs ahhoz, amit személyesen látsz. Talán a göndör hajjal ő van a képeken, a fehér fehérneműs képek alapján egy érett nőt várnál, de nem. Olyan kis pici, vékony lány, hogy inkább sajnáltam. Ettől még lehet jó, de nem nekem...

 

kiwistar · Újonc (26 hozzászólás) · 2014. február 27. 21:25

Szia Elvira!

 

De jó végre rólad, hírt hallani. Már nagyon aggódtam érted, hogy baj történhetett. Örülök, hogy jól vagy. Remélem elérhetlek akkor pár hét múlva.

 

peti1000 · Újonc (40 hozzászólás) · 2014. február 28. 12:43

sziatok valaki volt már Melinda 20-nál vagy csak ennyire nem jó a csaj ???????

Leslie1966 · Újonc (20 hozzászólás) · 2014. február 28. 21:43

Üdv Mindenkinek!

Ti hogy vagytok a tetkókkal? Nem tudom de nekem egy pár lány már így képről is gusztustalan. Tele firkálva azzal a sok tetkóval, aminek maga sem tudja a jelentéssét vagy mondani valóját. Vannak itt olyan lányok akikből alig látszik valami, mert mindent eltakar a sok undorító firkálmány. Egyesek úgy néznek ki mint a kifestőkönyv. Az egyszerű tetkókkal semmi baj, de amikor az egész már odafajul hogy egy nagy paca az egészazt nem tudom értékelni és undorító. Azért az ezeket a tetkókat készítőket is megnézném. Ennyi tetkós ember mellett mennyi a bevallott jövedelmük.

Pár éven belül az orvosoknak és a sírásóknak lesz jó dolguk. Ezeket nem lehet büntetlenül csinálni. Ezeknek a tetkóknak meg lesz az "áruk".

 

Kíváncsi vagyok nektek mi a véleményetek ezekről a dolgokról. 

KrisztiésTomi · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. március 01. 00:44

Párként látogattuk meg Andrea23 nevű hölgyet nemrégiben. 

Nos...feledhetetlen élmény volt.

Már a telefonban is nagyon kedves, ami szinte felüdítő volt a sok egykedvű, goromba lány után. Személyesen pedig...csakis jókat tudunk írni róla: imádja a szexet...nagyon készséges, velem is (én a pár női tagja vagyok), s  a párommal is. A képei közel sincsenek a valósághoz...értem ezt úgy, hogy sokkal de sokkal jobb c saj élőben, mint  a képek sugallják....:))) 

Voltunk már más lányoknál is Debrecenben, de összehasonlíthatatlanul kellemesebb volt Andreával. Alig várjuk, hogyismét talákozzunk! Köszi Andrea!!!

KrisztiésTomi · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. március 01. 00:47

Te tiszta beteg vagy tesó! :))))

 

benson · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. március 01. 10:19

Hi, SImonffy tca elején tudtok szolgáltatóról?

gzoli32 · Újonc (22 hozzászólás) · 2014. március 01. 11:52

Szia. Február 13-i hozzászólásban írtam róla. De ha rákeresel a nevére, akkor is megtalálod.

 

Üdv. 

 

lacus88szerencs · Újonc (7 hozzászólás) · 2014. március 01. 14:38

Bocsi nem nóri hanem Nóra!!!!!

 

Leslie1966 · Újonc (20 hozzászólás) · 2014. március 01. 17:14

Szia! Persze mindenkinek meg van a saját véleménye. Éppen erre lette volna kíváncsi hogy kinek mi a véleménye a tetkókról. Az is igaz, hogy annak kell hogy tetszen aki viseli. Nem tudom hogy valaki a háta közepére vagy a seggére készített tetkóból mit lát. Én nem a készíttetők pénzéről írtam hanem a készítőkéről. Lehet nem jól írtam, de a tetkó készítőkről akartam írni. Az utolsó megjegyzésem, hogy itt csak ismeretlenül a feltett képek alapján tudsz megítélni egy lányt. Elsőre csak ez a lehetőséged van. Utána ha beszélsz vele vagy ha találkoztok természetesen több szempont is előkerül. Nekem is volt már olyan esetem amikor a lányról csoda képek voltak feltéve és amikor felhívtam és megszólalt azt mondtam hogy bocs de ez nem kell. Volt olyan is amikor elmentem hozzá és megláttam őt és a lakást akkor visszafordultam.

Elsőre csak az itt feltett képek állnak rendelkezésre. Sajnos a debreceni felhozatal nagyon felhígult. Sok a lenyúlós lány. A lenyúlást itt úgy értem hogymire odamégy hozzá addigra a szolgáltatás felét extrában akarja adni.

 

vivike22 · Újonc (28 hozzászólás) · 2014. március 01. 18:22

Kedves Leslie!

Gondolom eddig rossz helyen keresgéltél, de azért szerintem ne általánosítsunk, hogy minden debreceni csaj rossz. :)

Ez így ebben a formában szerintem nem állja meg a helyét.bocsi, hogy beleszóltam, csak nem tudtma megállni, hogy ne tegyem meg.

Szép Estét Mindenkinek!

Csáó

 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen