Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Nimród85 · Újonc (11 hozzászólás) · 2014. augusztus 11. 22:45

A két Csilla (30)-ról van valakinek tapasztalata? Egyik hirdetés fotógaranciás, a másik nem, viszont a telefonszám kivételével minden adat egyezik. Előre is köszi a beszámolókat!

 

Még 1 fontos infó:

Ma délután beszéltem Joy (48)-al egy szerdai időpont lefixálása végett. Szomorúan vettem tudomásul, hogy a hölgy kedd délután költözik vissza Budapestre. Mivel előbb nem lesz módom őt meglátogatni, így csak szerencsés utat kívánhattam neki. :( Talán a közeljövőben meglátogatom a fővárosban.

 

Aki szeretné élvezni a társaságát Debrecenben, még holnap kora délutánig megteheti!

 

Törölt felhasználó · 2014. augusztus 11. 20:58

:D Keresztapák száma mennyi lehet? Ha ennyire gyakori a keresztelő!

 

Leslie007 · Újonc (41 hozzászólás) · 2014. augusztus 11. 19:34

Egy Nati nevű lány most is van fent, az is ő lenne?

 

Jampec · Tag (119 hozzászólás) · 2014. augusztus 11. 10:03

A keresztelő előtt Nati névem ajánlotta magát.

 

Leslie007 · Újonc (41 hozzászólás) · 2014. augusztus 10. 23:15

Paulina és Jolika engem is érdekelne! :) 
Ha őket választod, oszd meg a tapasztalatokat! :)

 

kereső2 · Újonc (17 hozzászólás) · 2014. augusztus 10. 22:41

Sziasztok!

 

Szükségem lenne egy kis segítségre. Nem tudok dönteni, hogy ezek közül a lányok közül kivel kezdjem: Barby 23, Ninettke 27, Anita 24, Reni 23, Paulina 22, Dettike 30, Tamara 23, Jolika 22.

Tudna valaki a fenti lányok közül bármelyikről is írni egy kis beszámolót? Akár privát üzenetben is. Köszönöm előre is!

Leslie007 · Újonc (41 hozzászólás) · 2014. augusztus 10. 16:27

Valaki tud infot adni az alábbi lányokról?

Jolika 22
Paulina 22

 

Szívesen visszakeresek a fórumban, ha volt korábbi nevük, és azon kaptak értékelést! Az is info lenne :)

Culasse · Kvázi-tag (102 hozzászólás) · 2014. augusztus 10. 09:15

Pálinkás-puncis jóreggelt mindenkinek!

 

Külön üdvözlöm azt a setétlelkűt, aki szépen végigmínuszolta az összes hozzászólást. Megjegyzem, ez a buli tegnap nekem is eszembe jutott, de csak magamnak adtam egyet. Szal utánozás majomszokás.

 

A p..náslámpán azt híresztelik, hogy Debrecen egy szar hely.

Culasse · Kvázi-tag (102 hozzászólás) · 2014. augusztus 09. 20:16

Basszátokmeg, nehogy kikerekedjen má valami jó véres zombi konteó ebből a Maya-ügyből!

 

Orfeusz · Újonc (41 hozzászólás) · 2014. augusztus 09. 19:36

Üdv !

 

Egyert értek veled, de nem csak Te vagy aki közel került hozzá és rendszeres látógatója lettél !

Szívesen és örömmel segítenék a problémádon, de Én szeretek diszkrét lenni (ha már egyszer megígértem), hiszen csak így őrízheti meg az ember a méltóságát. Szerintem ne bonyolítsd a dolgot, Bogi is csak annyit fog elárulni amiből még neki sem lesz problémája.

 

ClayMan · Újonc (18 hozzászólás) · 2014. augusztus 09. 19:30

Azt, hogy nem működnek, arról én is mesélhetnék, próbáltam én is és tudom nagyon jól sajnos. Pedig az erőfeszítés mindkét fél részéről megvolt. Lehet, jobb is, ha hagyom az egészet. Be kell nyelni ezt a békát.

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2014. augusztus 09. 18:42

:D Hamburgban?

 

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2014. augusztus 09. 18:41

Pont ezért nem szabad túl sokszor visszamenni ugyanahhoz a hirdetőhöz. Ezek a kapcsolatok nem működnek, saját nagyon keserű tapasztalatból mondom.

Amúgy meg az is lehet hogy nyaralni ment, neki is jár ennyi nem? :)

 

ClayMan · Újonc (18 hozzászólás) · 2014. augusztus 09. 18:02

Tiszteletben tartom és hát.....ez van :(

 

ClayMan · Újonc (18 hozzászólás) · 2014. augusztus 09. 18:00

Köszönöm.

 

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2014. augusztus 09. 17:46

Kössz!

Biztos a bútorokat pakolja :-)

 

Culasse · Kvázi-tag (102 hozzászólás) · 2014. augusztus 09. 17:38

Egyszerűbben:

Tiszteletben kell tartani a szuverén döntéseket!

Volt idő bőven megkérni a kezét, ha eddig nem történt meg, akkor ennyi volt.

 

Ha visszatér, visszatér, ha nem, hát csaókollom.

Egyben bízom, hogy legalább Bogi üríti a szolgálati teló hívásmemóriáját.

 

Amúgy tán 31-én beszéltem Bogival, akkor már ajánlotta Maya utódát, aki állítólag ugyanolyan karcsú, formás lány - de elhárítottam, mert a füle biztos nem olyan, mint Mayáé.

 

Ez van vaze.

 

kereső2 · Újonc (17 hozzászólás) · 2014. augusztus 09. 15:11

Köszönöm a választ!

 

Törölt felhasználó · 2014. augusztus 09. 14:33

Google képkereső és pár neve előjön! :D

 

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2014. augusztus 09. 14:19

A Jolika nevű felhasználónak mi is volt a korábbi neve? Merthogy nemez szerintem...


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen