Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Culasse · Kvázi-tag (102 hozzászólás) · 2014. március 01. 20:03

Állítólag néhány weboldal, vagy egyéb "szolgáltató" kezel egy telefonszám listát. Arra a csajok feltölthetik az általuk "megszerzett" számot és egyben minősítik is a hozzá kapcsolható személyt. Ehhez az adathalmazhoz a szolgáltatáshoz csatlakozó lányok szabadon hozzáférhetnek, ellenőrizhetik a megszerzett szám minősítését, és aszerint akár látatlanban is viszonyulva meghatározhatják a jelentkezővel szembeni magatartásukat. Van oldal, ahol szinte kötelezettség a szerzett telszámokat minősítve feltölteni.

 

A menedzser valszeg nem él vissza a megszerzett számmal, csak a bizniszét rontaná, egy bunkóval kevesebb jött...na és(?)...

A mai információs társadalmunkban ez inkább visszaütne, mint elégtétel lehetne.

Akinek meg van vér a pucájában, az tudja a zaklatásokat illendően rendezni.

 

Culasse · Kvázi-tag (102 hozzászólás) · 2014. március 01. 20:13

Azt írta, hogy „sok a lenyúlós lány”. Érezhető a különbség?

Amúgy igazad van, az általánosítás egy zsákutca. Szerencsémre én elsőre megtaláltam az én kedvencemet, így bizton állíthatom, hogy van (árban középmezőny) odaadó, kedves, diszkrét és korrekt lány. Ráadásul megjelenésében is kiütötte a biztosítékot.

 

Culasse · Kvázi-tag (102 hozzászólás) · 2014. március 01. 20:18

Én is utálom a tetkót. Nem vagyunk mi ősemberek...

A kiegyensúlyozott személyiségű ember nem törekszik mindenféle barlangrajzokkal felhívni magára bárki figyelmét, nem érzi szükségét csordaszellem demonstrálásának, nem akar kétes ideáknak megfelelni időszakos divatok majmolásával.

Én a kiegyensúlyozott emberekhez vonzódom.

 

fici90 · Újonc (10 hozzászólás) · 2014. március 01. 20:34

Hello!

Tudtok ajánlani egy izgalmas hölgyet az idősebb korosztályból?

Areallyniceguy · Lelkes újonc (54 hozzászólás) · 2014. március 02. 08:31

Huha anno vizsgaidoszakban nem hallottam ilyen szintu belemagyarazast:)Pedig nem semmi dolgokat hordtam ossze en sem egy-egy vizsgan:D

 

Udvozlettel

 

Egy kiegyensulyozott ember :)

 

 

Leslie1966 · Újonc (20 hozzászólás) · 2014. március 02. 09:10

Szia Vivike!

Én nem írtam olyat, hogy minden debreceni csaj roszz. Azt írtam, hogy sok a lenyúlós lány. És azt is leírtam mire gondolok.

Azt hogy nagyon felhígult a felhozatal itt ebben a fórumban is többen leírták már. Sajnos ez így van.

Természetesen vannak kivételek és nem mindenki szélhámos. Sokszor kapok priviben olyan segítséget férfi társaimtól hogy ezt meg ezt a lányt jobb elkerülni.

Én már többször felvetettem, hogy pontozzuk a lányokat. Amit itt leírunk azt fordítsuk át pontokba 1-10 skálán. Szemléletesebb és könnyebben feldolgozható mint az hogy itt keresgéljük kiről mit írtak.

A pontozással kiderülne ki számít az elittbe és ki az akit messze el kell kerülni.

 

Amúgy én már voltam nálad, igaz régebben. Veled semmi gondom nem volt és ahogy látom a többiek is meg voltak elégedve.

Üdv. Leslie

 

Culasse · Kvázi-tag (102 hozzászólás) · 2014. március 02. 10:02

Hihi...

Most ámerikáifilmesen továbbgondoltam az eszmefuttatásodat.

 

Szóval elképzeltem...hogy egy (mondjuk) lányon (hogy témánál maradjunk) olyan tetkót találok (amit a hírdetésen nem láthattam valamiért), amitől megijedek/sért világnézeti meggyőződésemben/szűken (szó szerint) értelmezem az üzenetét/belátási képességemet súlyosan korlátozó felindultság állapotába kerülök/ stb...szóval mondjuk jól agyonverem szegény párát. 

És arra hivatkozom a bíróságon, hogy biza, teljesen jogosan jártam el, mert a fenti indokok alapján arra éreztem késztetést, vagyis ártatlan vagyok/a büntetés korlátlanul enyhíthető.

 

Pedig az a szerencsétlen csak önkifejezni akarta magát, vagy cukimuki akart lenni, vagy csak elhitte valami hurkanyakú tuloknak a fészen, hogy az milyen szexi.

 

Culasse · Kvázi-tag (102 hozzászólás) · 2014. március 02. 11:05

Én vicceltem.

Tehát ki a nemnormális?

Illetve teljesen nem normális dolog jelentéktelen kérdésben személyeskedni.

Kifejthetném bővebben, de az egész nem ér annyit, illetve nem topiktéma, valamint a moderáció zsebében nem kéne bicskát nyitogatni.

 

noemike · Kvázi-tag (121 hozzászólás) · 2014. március 02. 11:48

Kedves Leslie!(ha rosszul irtam a neved,elnezest)

Ha neked nem tetszenek a tetvolásások,akkor hagyd meg öket másnak,ez olyan kérdés volt kb,hogy most a nagy a jó..,vagy a kicsi?:)legtöbb pasinak tetszik,hidd el,persze vannak konzervatív urak,nekik elhiszem, hogy nem tetszik,ők maradjanak meg otthon maminal.Szerintem itthon inkabb tetszik az embereknek a tetkó,mivel majdnem mindenkinek van,vagy a legtöbb embernek,külföldön viszont hátránynak számít,a bűnözői élettel,börtönnel kapcsoljak össze sajnos,legalabbis ezt vettem észre.

 

noemike · Kvázi-tag (121 hozzászólás) · 2014. március 02. 11:56

Nekem álmomba nem jutna eszembe, hogy valakinek neki menjek a tetovalasa miatt,még jó hogy kiegyensúlyozott vagy..Egy önismereti csoportot keress fel légyszíves.

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2014. március 02. 12:21

Tisztelt Fórumozók!

 

Kérnénk, hogy ezt a tetoválási eszmefuttatásukat szíveskedjenk a csevegésben folytatni, ez a Debreceni fórum!

Köszönjük!

 

Tisztelettel:

VidékiLány Szerkesztősége

B.PISTI 21053 · Lelkes újonc (110 hozzászólás) · 2014. március 02. 14:32

Szia bitang.Anita Bellini a következö *rakon dolgozik:***moderálva***

Culasse · Kvázi-tag (102 hozzászólás) · 2014. március 02. 18:01

Tisztelt Szerkesztőség!

 

Kérem, az egész tetkós hozzászólás-láncot töröljétek!

Tutkó, hogy tetkó téma nem ide való, ám álmomban sem gondoltam volna, hogy elvonatkoztatni, szöveget érteni képtelen emberek ordenáré ricsajt csapnak, majd személyeskednek.

A későbbi adok-kapok megelőzése érdekében kérlek, fontoljátok meg az indítványomat! Ezt a hozzászólást is töröljétek (majd)!

 

Köszönöm!

kamik · Újonc (5 hozzászólás) · 2014. március 02. 19:11

Sziasztok! Csilla 35 ről tudtok valamit?

próbacseresznye · Újonc (9 hozzászólás) · 2014. március 02. 20:35

Sziasztok. Az apróbetüsben hirdető Jázminról, vagy esetleg Edináról tudnátok irni valamit? Előre is köszi

Kecskécske · Lelkes újonc (58 hozzászólás) · 2014. március 02. 20:44

noemike - Hirdető (111 hozzászólás) írta 8 órája

persze vannak konzervatív urak,nekik elhiszem, hogy nem tetszik,ők maradjanak meg otthon maminal.

 

és mi an akkor ha a mami is tetovált ? :DDDD

Areallyniceguy · Lelkes újonc (54 hozzászólás) · 2014. március 02. 21:21

Es ha meg hozzacsapsz ket jazmint, egy orchideat es egy violat is akkor maris kapsz egy turbomixert:)

 

Es a prud tarsadalom, hogy lenezi ezt a vilagot, pedig itt keszulnek az igazi hoskoltemenyek, viragnyelvek, kodolt adasok:) Lehet az enigma kodot is "videkilanyozas" kozben fejtettek meg XD

 

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2014. március 03. 08:48

Kérésedre Jázminról az alábbi tapasztalatom írom le. Nekem a nagyon vonzó arca és mellei tetszettek meg és  kerestem meg, amiben nem csalódtam. Haja festett  egyébként szőke, ami az intim részének szőrzetéből ítéltem meg. Nagyon kedves, logisztika jó nem lenyulós, időt kilehet használni. Deréktől felfelé nagyon be jött deréktől lefelé a nagy popsi már nem, ennek ellenére lehet hogy vissza megyek. Kinek a pap kinek a papné - dönts sajátbelátásod szerint senkit nem akarok befolyásolni, csak a tapasztalatom írtam le.
 

fröcsike · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. március 03. 15:28

 

Sziasztok

Járt valaki ezeknél a lányoknál?

Ha igen akkro irjátok le  avéleményeteket, akár privátban is,köszönöm!

 

Adél21

Barby

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2014. március 03. 18:42

Hello

 

Régi darab már Ő itt. Csak a képeit változtatta. Finom darab szerintem, de helyi viszonylatban mgasabb a trfa. Sztem -2-t le lehetne venni az aktuálisból, vagy ha már annyi akkor 1/2h-ba lehetne 2lövelés is nem csak1

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen