Az apróban hirdető Regina más oldalon is fellelhető hirdetése! http://profiles.myfreecams.com/KellySky Ennyire néznek néhányan madárnak bennünket:D
Szexpartner fórum debrecen
Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2014. augusztus 09. 14:11
kereső2 · Újonc (17 hozzászólás) · 2014. augusztus 09. 13:59
Sziasztok!
Csilla 23 a valós, saját képeivel hirdet? Találkozott már vele valaki közületek?
https://videkilany.hu/42740-csilla
kun · Tag (289 hozzászólás) · 2014. augusztus 09. 13:41
A Niki engem is érdekelne... de sajna nem vette föl épp............
ClayMan · Újonc (18 hozzászólás) · 2014. augusztus 09. 13:07
Köszönöm a megértő hozzáállást. Persze, megpróbálom más utakon az információszerzést (a sikerét kétségesnek tartom), csak gondoltam, futok egy kört itt is, hátha valaki jobban informált nálam egy esetleges visszatéréssel kapcsolatban. Sokmindent kihoz az emberből a pánik. :(
ClayMan · Újonc (18 hozzászólás) · 2014. augusztus 09. 12:39
Igazad van. Egyet kell értenem veled, csak ha valaki észrevétlenül is szerves részévé válik az életednek, közel kerül hozzád és hirtelen - váratlanul eltűnik, az megérinti az embert. Pedig azt hittem, edzett vagyok, de most, hogy nincs, rá kell döbbennem, hogy jobban hiányzik, mint szabad lenne. Nem vagyok fából sajnos. Azért, ha valaki tud róla, kérem, jelezze. Köszönöm.
videkiferfi · Lelkes újonc (80 hozzászólás) · 2014. augusztus 09. 10:16
Tovább dolgozik a Brazil gépsor.
Folytatja a valótlan képekkel hirdetést.
Korábban már bejelentettem a szerkesztőségnek, hogy Rebeka (19) valótlan kép, megtalálható a ***moderálva***-n Cintikee néven, valamint a ***moderálva***-on a nap lánya volt 2014 augusztus 9-én. Akkor a szerkesztőség eltávolította a hirdetést kétes hirdetés miatt. Most ismét megjelent a hirdetés Vanda (19) néven, ugyanazokkal a képekkel, azzal a különbséggel, hogy most az arcot kitakarták. Szerény véleményem szerint, ha a szerkesztőség a fórum moderálására fordított jelentős erőforrásokat kissé átcsoportosítaná a hirdetések ellenőrzésére, akkor fel sem kerülhetnének az egyszer már eltávolított valótlan képek.
Culasse · Kvázi-tag (102 hozzászólás) · 2014. augusztus 09. 09:39
Én nagyon bízom benne, hogy NEM tér vissza. Még azon az áron is, hogy szegényebbek lettünk egy csodával. Pedig én is elég közel kerültem hozzá.
FTF2x · Újonc (23 hozzászólás) · 2014. augusztus 09. 07:46
Keresem a legszebb arcú lányt Debrecenben, főként csókra, smárolásra.
vwfanatic · Újonc (35 hozzászólás) · 2014. augusztus 08. 17:54
Én viszont Aminánál probálkoztam kb 2-3 honapja akkor nem azzal a lánnyal voltam aki a képeken van.
Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2014. augusztus 08. 17:43
:)
ClayMan · Újonc (18 hozzászólás) · 2014. augusztus 08. 17:05
Sziasztok!
Új vagyok itt, és tudom, kellemetlen egy kéréssel indítani, de mégis megteszem. Maya (29) egy ideje nem hirdet. Eléggé közel kerültem hozzá, tavaly április óta a törzsvendége vagyok. Egy hónapja láttam utoljára, akkor még azt mondta, csinálni szeretné még egy darabig. Nem tudtok valamit róla? Vissza fog térni, vagy sem? Nagyon hiányozna, igazán megszoktam már Őt. Bogival már beszéltem erről a témáról és ő sem tudott meggyőzni arról, hogy biztosan visszatérne, úgyhogy bizonytalan vagyok. Bízom benne, hogy valaki majd megtisztel egy érdemi válasszal akár itt, akár privátban. Nagyon fontos! Köszönöm.
humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2014. augusztus 08. 16:07
A képek alapján igen, de a vezetőség mindjárt kijavít ha tévedek
grabovsky · Újonc (9 hozzászólás) · 2014. augusztus 08. 14:44
sziasztok! Tamara 23-ról van valakinek infója?
harmat · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. augusztus 08. 13:10
Sziasztok! A Niki 28 az ugyanaz mint a korábban hirdető Niky?
Melow55 · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. augusztus 08. 11:35
Lehet, hogy ez az első hozzászólásom itt, és ide csak pár napja regeltem, de aki tudja, mit jelent a legnagyobb ilyen hirdető oldalon a "becsben tartott rang", az megbízhatónak fog ítélni. Volt "szerencsém" Klau(24)-hez. Képek alapján fővárosi viszonylatban is, jó pár kerületben magasan verné a mezőnyt! De engem nem a képeken látható lány fogadott. Sőt, ahogy így nézegettem, inkább Amina lehetett. Nem csak a hölgy, de a kecó is igénytelen, rendezetlen, koszos, büdös! Azonnal sarkon fordultam. De persze saját hibám. Fényképgari nélküli hirdetőnél több éve nem jártam. Ezegyszer kivételt tettem, de ismét csak megerősítette számomra, hogy nem hiába hívják fotógaranciának!
Aki teheti kerülje "mindkettő" leányzót!!
Rizs · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2014. augusztus 08. 10:46
HOI !
Ne kerülje el figyelmeteket Klau24-gyel kapcsolatban hogy ugyanazon a számon hirdet mint Amina.
Képek alapján sem ugyanaz a leányzó, gondolom telt volna a tisztelt "m*n**zsment"nek külön-külön telefonra :)
R
DeepBlowjob · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. augusztus 08. 08:15
Sziasztok
Klau 24 -ről valakinek infója??
Jók a képei !!
Sergio · Kvázi-tag (135 hozzászólás) · 2014. augusztus 08. 08:03
az semmi, délelőtt csak óra van ,tehát t*zen***moderálva*** egy látogatás, du/este már van félóra is t*z***moderálva*** Nikinellylaránál! Így ,hogy társultak bele se merek gondolni a felállásba és annak változásába a telefonos egyeztetéstől az ajóigjutásig! :D :D :D
Sinclair · Tag (256 hozzászólás) · 2014. augusztus 08. 01:57
***moderálva***
most niki nelly vagy lara? most mi is van ?:))))
Szimat · Újonc (7 hozzászólás) · 2014. augusztus 07. 21:14
Sziasztok! Igaz hogy ez DB fórum de mivel közlevan rákérdezek.
Volt már valaki az 'újfalusi Kata (20)-nál?