Sziasztok Tócoskertben tudtokk ajánlani aranyos és ***moderálva*** lányt ?
Szexpartner fórum debrecen
Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Hulk 27 · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. április 06. 17:05
enemy · Újonc (38 hozzászólás) · 2012. április 06. 16:52
Ezt részleteznéd?
pasi · Újonc (14 hozzászólás) · 2012. április 06. 16:51
szegénykém .
enemy · Újonc (38 hozzászólás) · 2012. április 06. 16:37
Köszi QC! ;)
pasi!
De, enemy praktizál, ugyanúgy, mint rég. :)
pasi · Újonc (14 hozzászólás) · 2012. április 06. 09:24
Csak már nem praktizál úgytudom.
QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2012. április 05. 23:39
Helló
Félek, ha leírja valaki ide az Enemy nevet, akkor megint kitör a moderálás-láz, meg a balhé a konkurencia részéről...
Úgyhogy inkább nem.
:-)))
Alvin · Tag (171 hozzászólás) · 2012. április 05. 21:00
Szia,
Én a felsorolt lányok közül egyedül Izácskáról tudok nyilatkozni: Ő egy aranyos, kedves lány, a képek róla készültek, egyedül fogad, én eddig minden alkalommal nagyon jól el tudtam vele beszélgetni is. A lakás tiszta, a bejutás is egyszerű. Ha a képek alapján bejön neked, akkor szerintem egyáltalán nem fogod megbánni ha meglátogatod (erre természetesen garanciát nem tudok vállalni...)
Lalakakas34 · Újonc (9 hozzászólás) · 2012. április 05. 12:21
Éden és Szexi Lia együtt vannak:)Sztem hozzájuk egyszerre:)
taylor25 · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. április 05. 09:38
Én csak a véleményemt irtam le hogy,férfi társaim ne járjanak úgy ahogy én!Nó problem és no comment.....rendzsresen fogat és hajat kell mosni....ha már ezt választotta a lány....nem kell igénytelennek lenni!!!
Chef mann · Újonc (43 hozzászólás) · 2012. április 05. 09:33
Kérlek add már meg a tel számát mert nekem sajnos elveszett és 1 hónapja nincs fent!!
Előre is köszönöm.
U.i. Természetesen mástól is jó!!
Igényes · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. április 05. 09:29
Kihez menjünk, van ötleted? Lehet majd ő fizet!:)))
QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2012. április 04. 21:31
Tisztelt Férfi (vagy inkább NŐ???) Társam.
Csak azért regeltél be január végén, hogy ezt most itt leírhasd?
Nem megy az üzlet, és esetleg pont ő az oka? Így már többen fognak téged hívni. De a hírdetésed vajon mikor lehet megnézni? Kíváncsi lennék rád.
Pusssssssz
nanti · Kvázi-tag (128 hozzászólás) · 2012. április 04. 21:28
Üdv a klubban!!
QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2012. április 04. 21:27
Helló
Rubyt ismerem, részemről ajánlott: kedves, csinos, ügyes ;-)
Keress rá ill. Fruzsi23-ra a hsz-ek között.
Üdv
Jani86 · Újonc (15 hozzászólás) · 2012. április 04. 19:25
Hali Ruby 24 illetve Niky 24 ről mondjatok már valamit. Köszi.
Lalakakas34 · Újonc (9 hozzászólás) · 2012. április 04. 13:19
Csak a felét:)Másikat te fizeted:)
Lalakakas34 · Újonc (9 hozzászólás) · 2012. április 04. 13:18
Jó az is,ha fizeti a felét:)
Én 35 · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. április 04. 11:02
Én is voltam Diaz30nál nekem teljesen az ellenkezője volt :) Franciája jó, aktus jó, ház igényes, nálam ajánlott kategória...
taylor25 · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. április 04. 09:48
Diaz30 Voltam nála a napokban nagyon igénytelen a lány zsíros haj,büzlött a cigarettától a bőre tiszta löttyedt nem ajánlot kategória!!!
QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2012. április 04. 08:39
Közalkalmazott már nem is jó, csak vállalkozó?
:-)