..· Lelkes újonc (54 hozzászólás)· 2012. március 12. 17:18
Sokkal rosszabb, amikor a hirdetést adják el. Pl. egy jó csaj be van jelölve a kedvencek közé eltűnik, majd egy másik jelenik meg azadott hrdetésen. Kíváncsi vagyok hány embernek a kedvence valójában a Bony nevű kismalac, akinek a mérlege is kiakad 58 kg-nál, mert a fényképek alapján inkább 78.
Császár Kurátor· Lelkes újonc (78 hozzászólás)· 2012. március 12. 16:03
Nem értem, hogy miért váltogatnak neveket a lányok.
Ezzel megtévesztenek minket, mint kedves "vásárlókat".
De így biztosan nem megyek oda...
senki· Lelkes újonc (78 hozzászólás)· 2012. március 12. 14:04
Lehet marketing fogás,hogy vendégeket húzgáljanak be...
Chef mann· Újonc (43 hozzászólás)· 2012. március 12. 11:42
Szerintem...Eddig barna hajjal talán Jessika baba néven futott én még nem tudtam elérni sose veszi fel a tel.
Chef mann· Újonc (43 hozzászólás)· 2012. március 12. 11:38
Az is lehet hogy palikat keres hihetetlen de lehet valaki bedől ennek, már én is írtam Lilla nevezetű leányzónak hasonló válasz!!!!! Kétlem hogy sokan továbbléptek de ha mégis írjon nekünk!!!
senki· Lelkes újonc (78 hozzászólás)· 2012. március 12. 09:14
Üdv!
A miskolci hirdetők között is felleltem egyet,aki debrecenben rugta.Vanessa/25/.
marcus80· Őstag (614 hozzászólás)· 2012. március 12. 01:55
sziasztok!
kit tudnátok ajánlani a nagycicis kategóriából?
pl. közülük:
kedves brigi, timea(34), diaz(30), lara(30), extra bögyös kriszti, csilla(35), kitty(35)
köszönöm!
Stanmaster· Újonc (43 hozzászólás)· 2012. március 11. 20:54
Önkéntes-arcképes bejegyzett ribizliző, jól mutatna önéletrajzban is... :)
Golden30· Újonc (5 hozzászólás)· 2012. március 11. 18:03
Ez divat volt már 2001 ben is:) a Pof..tlanság:)
Buenos· Tag (182 hozzászólás)· 2012. március 11. 17:56
Azért ez sem gyenge, a ***moderálva*** olvastam...
"DickusMaximus
Ilyen is van: írtam egy debreceni hirdetőnek egy email-t, azt írta vissza, hogy töltsek fel ***moderálva*** a telefonjára, és akkor majd felír a listájára . Valaki vágjon pofon, hogy ébren vagyok-e vagy álmodok! Ezt tényleg komolyan gondolja, és létezik, hogy van aki bedől egy ilyen email-nek? Legközelebb az lesz, hogy töltsek fel a számlájára ***moderálva***, és cserébe gondolhatok rá egy félórát (de azt is csak gumiban) ."
Szerintem a ***moderálva***génybevételére a ***moderálva***után az esély kevesebb, mint megnyerni a lottó ötöst!
Golden30· Újonc (5 hozzászólás)· 2012. március 11. 17:52
Egyszer megteszem de csak neked!!!
Alvin· Tag (171 hozzászólás)· 2012. március 11. 17:22
Nos, akkor mutass példát: regisztrálj hirdetőként, tölts ki minden adatot és tegyél fel magadról pár képet! Természetesen arccal. A hirdetés szövegében pedig ha akarod egyértelműsítheted hogy nem hirdető hanem látogató vagy, és csak a lányok iránti tiszteletből folyamodtál ehhez a módszerhez.
Golden30· Újonc (5 hozzászólás)· 2012. március 11. 16:21
Igen mert??Sztem meg ha hirdetsz mint a Pestiek korrektek és látod ki is valójában...én tuti nem engedném ezeket a lefestett fejeket...
Golden30· Újonc (5 hozzászólás)· 2012. március 11. 16:12
Szia.Igen..én mindenben minent vállalok ...nem bújok állarc mögé...tudod másabb az mikor látod valaki arcát és tudod ki fog várni stb.....nem pedig kamus hirdetők....
sexboy· Újonc (17 hozzászólás)· 2012. március 11. 11:51
vatvat· Újonc (6 hozzászólás)· 2012. március 10. 19:23
Sziasztok,
állomás vagy egyetem környékén ajánljatok egy turistának csinos, kedves lányt/hölgyet.
köszönöm
mén 62· Újonc (5 hozzászólás)· 2012. március 10. 17:52
Sziasztok
Teljasen igazad vana napokban jártam Napraforgonál,most is hirdet az aproban olyan szőveggel,hogy aki nem a csinibabákat szereti stb 30 as de inkább 50 es átverős csaj,amit igér semmi sem igaz a melltartot nem lehet levenni mert kicsik a cicik,a bugyit megint nem lehet levenni mert nem akarja de a ***moderálva*** kell előre.Messzire kerülendő.
Buenos· Tag (182 hozzászólás)· 2012. március 10. 15:39
Szia,
Ha az utcanevet írod ki azt kimoderálják, de ha a hírdetésben szereplő életkort (..) tünteted fel azt nem szokták "kilőni"
Abban pedig igazad van, hogy mostanában megjelentek az átutazó lányok, akik legfeljebb néhány hetet maradnak a városban,
és utána továbbállnak a következő célállomásra. Közöttük vannak többen akik valódi minőséget hoznak magukkal megfelelő sz*lgáltatási színvonallal,
de akad közöttük olyan is - aki tudva, hogy úgyis rövidesen lelép - nem törődik csak a gyors p*nzszerzéssel.
Törölt felhasználó· 2012. március 10. 15:07
Azoknak a lányoknak kellene megtisztítani a piacot akik ezt "tisztességesen" csinálják. Ezek az új lányok az ő lehetőségükből vesznek el. A barátokat pedig le kellene szerelni hivatalos eszközökkel. Ahogy én és mások is tudják hogy ők ott vannak úgy tudhatná a hivatal is. Ezek kihasználják azokat a szerencsétleneket akinek nincs más lehetőségük a pénzszerzésre.
Ez a fórum jó lehetőség arra hogy az ilyen lányokról leírjátok a véleményt és aki tanul belőle az nem megy oda. Majd észre veszi a kislány a csökkenő érdeklődést. Amig mindenki magában tartja a véleményét ezek élnek minthal a vízben.
Törölt felhasználó· 2012. március 10. 14:56
Szia! Voltam már sok lánynál, de ami mostanában van a piacon ez kész csőd. Beözönlött egy csomó meggzdagodni akaró lány akik mellett ott áll a barátjuk.
Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen