Sziasztok. Van még olyan hülye itt a városban aki Linda25 még megy lassan nem le olyan akit nem lopott volna meg. Pl sajna engem
Szexpartner fórum debrecen
Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Benőke · Újonc (6 hozzászólás) · 2022. november 07. 12:44
Presssz · Újonc (18 hozzászólás) · 2022. november 07. 06:28
Sziasztok. Navigator, Irtam privátban!
Friend · Újonc (3 hozzászólás) · 2022. november 06. 22:21
Sziasztok! Kriszta masszázsról mik a vélemények?:) köszönöm!
Benőke · Újonc (6 hozzászólás) · 2022. november 05. 16:10
Linda vagy Vanda néven fut. Sajna engemet is. Nem is tudom hogy engedik ide Debrecenben.
pajszer · Újonc (10 hozzászólás) · 2022. november 05. 11:47
vigyázzatok ismét itt tolvajkisasszony most Linda néven ,nem érdekel ha mást mondanak engem meglopott
Sildenafil · Újonc (10 hozzászólás) · 2022. november 05. 06:42
Linda 25/27 ról van szó! Újra hirdet a rohadék. Kerüljétek nagy ivben mert rosszul jártok! Miért lett törölve az eredeti poszt? Kedves Adminok is a lopós kurva mellett állnak?
Austin · Újonc (105 hozzászólás) · 2022. november 04. 16:51
Timi 54, s.o.s francia. Rendben volt. Kedves hölgyemény fogadott, lelkesen tette a dolgát
Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2022. november 04. 11:43
Evelin 31 elmegy, Réka 34 nagyon jó és ajánlott, Roxana is kedves aranyos leányzó és jól éreztem magam nála.
N.
zoli05 · Újonc (28 hozzászólás) · 2022. november 04. 06:41
Dóri Újra itt érdemes meglátogatni :)
Atika877 · Újonc (3 hozzászólás) · 2022. november 04. 00:18
Sziasztok Gitta 51 nél vagy Timi 54 nél járt már valaki?
Jöhet privátba is köszönöm
gb · Újonc (33 hozzászólás) · 2022. november 02. 20:10
Réka34
Austin · Újonc (105 hozzászólás) · 2022. november 02. 17:15
Ha rápróbálsz, majd írj egy beszámolót, engem is érdekelne, imádom az ilyen fiatalos "érintetlen" leányzókat. Viszont nekem gyanús, hogy rossz "cégnél" dolgozik. 0:24-es és értékelés sem írható hozzá, ami kétségre ad okot...
Austin · Újonc (105 hozzászólás) · 2022. november 02. 17:10
Roxanáról tudok nyilatkozni, még a nyáron voltam nála.
Kedves, helyes kis leányzó. Csak egy s.o.s-re mentem, nekem bejött az attrakció. Ha jól emlékszem közben lehetett simizni a nunit, talán enyhe ujjazás is belefért, de pontosan már nem emlékszem..
Zéutas · Újonc (16 hozzászólás) · 2022. november 02. 14:27
Sziasztok Evelin 31,Réka 34,és Roxana 30 közül melyiket ajánlanátok illetve mi a véleményetek róluk, jöhet privátban is
Bullit · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. november 02. 07:59
Sziasztok, Nelli(26)-nal jart mar valaki?
Kalan · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. november 01. 10:37
Réka65-ről vélemény?
törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2022. október 31. 12:58
Anna 40 valaki valamit..... megköszönnem....
carbon_01 · Újonc (6 hozzászólás) · 2022. október 31. 10:19
Sziasztok,
Tudtok nekem ajánlani hirdetőket a doberdó/füredi/böszörményi út környékén?
törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2022. október 31. 09:12
Ez így igaz.... saját tapasztalat..... amúgy korrekt lány.....
Horació · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. október 30. 00:09
Igen ez így van, én is tudom tanúsítani, hogy szereti mások cuccait, pénzét, és egyéb értek tárgyait el tulajdonítani. Vigyázzatok nagyon vele, de én személy szerint kerülnék a helyetekben.