Kedves Shabba!
Nem 100% hogy egy hirdető azért változtatja meg keresztnevét mert nem bírja a kritikát,sőt van (ezt biztosra tudom amihez kétség sem fér) olyan hirdető aki más hirdető miatt változtatja meg a nevét!
Mert mondjuk rossz indulatból esetleg egy közösségi oldalon lévő profiljának a linkje be van másolva ide a fórumra,meg mert mondjuk hamis beszámolót írnak róla egy volt kooléganő irigységből és ehhez hasonló dolgok!
Persze ez nem azt jelenti hogy én bárkit védenék és azt sem,hogy ki van zárva amit Te írsz ezzel kapcsolatban,én csak egy olyan esetet írtam most le aminek szem és fül tanuja voltam.
Akik ebben a "szakmában" tevékenykednek szerintem mindenkinek éppen ugyanolyan fontos a diszkréció ( ez legyen vendég vagy hirdető) és szomorú hogy a lányok közt van olyan,aki keresztülgázol mindenkinek....keresztbe tesz a volt kolléganőknek,hívogatja a vendégeit......nem tudom mi keresni valója van ebben a "szakmában" egy ilyen személynek!
Mindenkinek jobb,ha tiszteletbe tart mindenki mindenkit!