Sajnos ez néha előfordul mindenkivel :( engem pl.. a Mira ültetett fel azzal, hogy előtte már két nappal lebeszéltem vele egy időpontot amire még a lebeszélt időpontig három alkalommal is rákérdeztem,hogy akkor biztos az, hogy tudsz fogadni mert nincs kedvem hatvan kilométert csak Nyiregyig kocsikázni feleslegesen, persze, hogy "igen volt a válasz" Aztán amikor oda értem időre akkor 12 - szer hívtam fel se vette, üzenetre nem reagált! Aztán kis fiatal "Tinihölgy" a Toldin, aki oda hivott reggel 8 ra de a kislány majd dél körül jelzett nekem,hogy "bocsi elaludtam" ugy látszik nem tudja kezelni a helyzetet, hogy kicsit felkapott lett.... de semmi baj.... majd valahogy viszonzom ezt mind a két hölgynek ezt a kis "kedvességet" én ha kések vagy közbejön valami jelzek mindig a hölgy felé mert igy korrekt, de ugy látszik nem mindenki fordit kellő figyelmet a vendégje felé, pedig előbb utóbb ha felültettnek még pár vendéget azt fogják észre venni, hogy egyre több szabad idejük lesz, mint amit valójában terveztek maguknak!!! 🙂