Bianka 27 ilyen szép karosszériával "szexmentes"??! Jó, tudom minden hölgy maga dönti el mit válall, viszont azért most ilyen jó alaku hölgyhöz elmegy a vendég masszázsra és megse kóstolhassa??.... az felér egy öngyilkossággal majdnem :)
Szexpartner fórum nyíregyháza
Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2019. június 18. 12:16
picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2019. június 17. 15:48
Na bakker! Hívnám Mirát, erre megint nincs fent a hirdetése. Nem akar ez összejönni. :-(
staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2019. június 17. 00:50
Születésnap és keresztelő is egyben :D
Dzsozz · Újonc (31 hozzászólás) · 2019. június 16. 22:17
És ne feledjük, hogy lett egy "Luna" 27 is Klaudia helyett. Akarom mondani 28. :D
staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2019. június 16. 16:35
De ha ott vagy a helyszinen akkor a repertoárja jóval lecsökken!! 😊
Gabo30 · Kvázi-tag (255 hozzászólás) · 2019. június 16. 16:01
Kezdő vagy ,ez jó :) Én meg elmegyek hozzá szüzesség elvételre 😱😂
picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2019. június 16. 12:51
Bella 21 repertoárja alapban is elég bőre sikerült!
staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2019. június 16. 09:37
Mira 29: Állitolag naponta többen is járnak hozzá akik jelzik neki, hogy fórumoznak 😁 De akkor minek nem írnak róla? (vagyis ketten írtak rola eddig) Kérdem én ha most és járok focimeccsre nézni akkor én már focizok is? Most valaki olvassa a fórumot az fórumozik is?? 🙂 Vissza térve a Mirára lehet ugy is hivni, hogy " Mélytorkos francia királynő" mert amit abban nyújt az nem gyenge produkció! Pluszz, kedves, aranyos, nincs sürgetés :) Elején azt mondta nekem kicsit feszült vagyok ugy lássa, meg lehet új ez a helyzet nekem :) Mondom kezdő vagyok de felfogok oldodni az idő mullásával 😁 Vége fele viszont még egy kis beszélgetés is belefért :)
staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2019. június 14. 14:36
Isten sokáig éltessen Klaudia 28,mert tegnap még 27 voltál igy biztos ma ünnepled a szülinapod :)
GIBSON39 · Lelkes újonc (115 hozzászólás) · 2019. június 14. 14:25
Egyből el is tűnt a sárga tangás kép.Figyel a kicsike.
Dzsozz · Újonc (31 hozzászólás) · 2019. június 14. 12:47
A nyíregyházi Moszkva utcát inkább kerülni kell, de messzíről. Dolgozik ott egy Klaudia 27 (sárga tangás kép).
Minősíthetetlen!
staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2019. június 14. 09:45
Hivtam aTinus 28 teloba nem volt valami lellkes, gondolom folyamatosan elmondani az étlapot, kicsit unalmas lehet, ettől függetlenül lehet, hogy érdemes adni egy lehetőséget egy látogatásra hozzá.... :)
Mézikw · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. június 13. 21:47
Te fake hírdető itt reklámozod a lányaidat ! Nekem meg irod a negatív kommenteket ! Ne haragudj de Te sem az elmult időben nem voltál Nálam , sem az elkövetkező időben sem leszel!!! Engem nem tudsz lejáratni mert én az ilyen jellemű embereket ilyen stílussal tiltom a hívás listában!! 2 éve dolgozom Nyíregyházán állandó vendégkörrel Barátom!
Moderált · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. június 13. 17:34
Köszönöm szépen Tamás nagyon aranyos vagy😍😀.Várlak máskor is sok sok szeretettel puszika 😘
27K · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. június 13. 17:24
Köszönöm szépen a kedvességed aranyos vagy. Várlak máskoris♥️😊
Gabo30 · Kvázi-tag (255 hozzászólás) · 2019. június 13. 16:58
Dupla kapufa😂😂A nick név pedig 10/10😂
szarvas · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. június 13. 11:59
Sziasztok!a Ramikarol le lehet szállni! Akinek nem tetszik ne járjon hozzá! Legalább több ideje lesz rám! Igen is ő egy aranyos tündéri csaj!puszillak Ramika!
Ramiii · Újonc (15 hozzászólás) · 2019. június 13. 09:59
Gabo 😘
Gabo30 · Kvázi-tag (255 hozzászólás) · 2019. június 13. 08:06
Kitartás Rami! Veled vagyok 😉💪
picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2019. június 12. 23:00
Most már lehet dugni rendesen?