Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Kispista · Újonc (10 hozzászólás) · 2017. május 31. 16:01

Tegnap voltam Rami-nál, Ügyes roma csaj.

btom · Újonc (44 hozzászólás) · 2017. május 31. 10:04

Nem is emlékszem mikor volt ennyi hírdető az oldalon, ez egy jó jel.

Diana 30 jónak tűnik, bár úgy látom 2 hirdetése fut egyszerre és ezek eddig nekem nem jöttek be.

Ezenfelül van még egy jópár szemezgetni való, hajrá makktársak jó időtöltést!

GIBSON39 · Lelkes újonc (115 hozzászólás) · 2017. május 31. 08:33

 

 Sok igazság van abban amit írsz,csak azokra a hozzászólásokra nem gondolsz amik egy perc alatt eltünnek attól függetlenül hogy pozitivak vagy esetleg negatívak.

Hogy ennek mi az oka azt Neked nem kell elmagyarázni!

gumibogyó · Újonc (55 hozzászólás) · 2017. május 30. 21:39

 KRISZTS AZ ALMÁRÓL; ANETT AZ AGANCSOSRÓL; és DÓRA VOLT A NAGY KEDVENCEIM

 RÓLUK MESÉLNÉK, DE MINEK ŐK LEGENDÁK A VÁROSBAN.

TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2017. május 30. 17:48

 ... nekem mást izgat :) ...

 

Newbie_nyh · Tag (283 hozzászólás) · 2017. május 30. 17:40

 Ez kész.. Mintha nem eggyel ez alatt írtam volna valami hasonlót..
'Valaki írja már meg nekem' vs 'Neveket nem írok'.

Akkor mi a f@szt vársz?

Fogjátok már fel végre! Ez a fórum 'a közös'. Bárki kivehet belőle bármit, de azt illik vissza is rakni! Ha mindenki csak kivesz, lassan nem lesz mit kivenni! És ha te csak kivenni akarsz, akkor előbb-utóbb nekem, és még kb 8-10 kollégának (akik kb valid infok alapján tartják fenn az egészet) baromira nem lesz kedve berakni ide semmit, szóval táthatjátok a szátokat, hogy 'óó, még senki nem írt babyke28-ról'.

Áruld már el, mi f@szért nem lehet neveket írni? Ha jót írsz, mindenki heppi, ha zöldséget, akkor meg lefikáznak - ebben az esetben legalább annyira beégetted magad, mint most.

 

kocka · Újonc (27 hozzászólás) · 2017. május 30. 16:24

 Crystal 30 ajánlható. Ápolt, igényes csaj bár nem az a porcelánbaba szépségű, de a hozzáállása átlagon felüli. Beszédes és meg lehet vele beszélni a dolgokat.

 

kocka · Újonc (27 hozzászólás) · 2017. május 30. 16:21

 Na az a Jázmin nekem is izgatja a fantáziámat!

 

TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2017. május 30. 16:00

Jázmin invázió Nyíregyházán!

 

Én már nem tudom, hogy melyik melyik...

 

A 8422 telefonszám-végződésű Jázmin25-vel kapcsolatban tudtok valamit?

Már szerintem írt valalki róla, de mióta mostanság Jázmin-invázió van Nyíregyházán, én nem tudom, hogy melyik melyik. Ráadásul egyesek előszeretettel nevezik át magukat olyan névre, amire készült pozítiv beszámoló... 

 

üdv és derűs napokat

 

gumibogyó · Újonc (55 hozzászólás) · 2017. május 30. 13:04

Halihó. Valaki írja már meg nekem: ***moderálva***

Kira40;

Cristal30;

Dana26. 

Megérik a***moderálva***? Engem telefonban nehezen győztek meg. Kinek mi a véleménye. 

A bevált Csajokat érdemes leváltani, ilyen retusált, mű csajokra?

***moderálva***

Van itt Nyiregyen olyan csajok akik nem celeb stílusban nyomják, de ***moderálva*** szuperek. Vissza járok hozzájuk. Neveket nem írok, mert nem akarom sztárolni őket. Volt egy időszak úgy rá kaptam egy egy csajra, hogy azt hittem megőrülök, ha nem jutok a lábai közé be.

De rá jöttem, csak a dolgukat végzik, de azt profin, színészileg jól.

Debrecenben Nellit tudnám ajánlani. 

Gyermek napra megleptem magam vele............

Csumi

 

Newbie_nyh · Tag (283 hozzászólás) · 2017. május 29. 21:31

Ha esetleg nem esett volna le, hogy mire ez a rengeteg mínusz, akkor elmagyarázom: A fórum arra való, hogy megosszunk információkat, nem pedig piac,  hogy pl 1 Ramiért adok másfél Vivien 20 infot. 

Írjál! Magadtól! Nem cserébe! 
Ennyi.

Petykee · Újonc (4 hozzászólás) · 2017. május 29. 16:34

Sziasztok. Lehet balfasz vagyok de Gia nevű hölgyről nem találtam beszámolót. Valaki tud róla valamit?

Zotyóka · Újonc (2 hozzászólás) · 2017. május 28. 01:57

Sziasztok Alexa24 kiváló csaj gyönyörű teste van pihe puha bőre ápolt kedves már a telefonban le vett a lábamrol .Francia csillagos 5 diszkrét lakásába fogad nem talalkoztam rajta kivul senkivel ! Ajánlani tudom

 

Gabo30 · Kvázi-tag (255 hozzászólás) · 2017. május 26. 15:44

 

  Köszönjük a visszajelzést, és reméljük hogy mihamarabb elérhető leszel :).. ilyen egy korrekt jó szolgáltató!

Pati31 · Újonc (1 hozzászólás) · 2017. május 26. 09:36

Jó reggelt mindenkinek!

Szeretnék elnézést kérni,egy vendégemtől,aki a ma reggeli megbeszélt időpontban,nem tudott bejutni hozzám.

Remélem,eljut hozzád a bocsánatkérésem.

A telefonom lefagyott,és bármit is csinálok vele, egyszerűen nem reagál semmire.

Így a mai napon,még nem sikerül orvosolni a problémát,nem leszek elérhető.

Sajnálom.

További szép napot mindenkinek!

Pati 31

picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2017. május 24. 10:34

 Érdekes, hogy Db.-ben egyetlen beszámoló sem született róla.

 

 

GIBSON39 · Lelkes újonc (115 hozzászólás) · 2017. május 24. 10:06

 

 Van azért még most is ilyen,bár már elég kevés.

Vén Szatyor · Lelkes újonc (97 hozzászólás) · 2017. május 24. 09:58

 Régebben volt pár lány, akinek mindegy volt, hogy mikor adod a rózsát, sőt olyan is aki mondta, hogy majd csak a legvégén. Na ezeknél tudni lehetett, hogy nem lesz gond a szolgáltatással. 

 

kocka · Újonc (27 hozzászólás) · 2017. május 23. 15:44

 Én mondok egy nevet: Nina 25.

Csini, kedves, aranyos csajszi, de nem ebbe szakmába való. A látogatás ugyan elérte a célját de... ennyi kifogást egész életemben nem hallottam mint most egy negyed órán belül.

Más:

Nemrég még fenn volt a hirdetése Cintiának (remélem jól írtam), ő már másik kategória. nem az a porcelánbaba szépség, de csinos és ápolt. Őt inkább ajánlanám a teljesítménye alapján.

 

Nextone · Újonc (45 hozzászólás) · 2017. május 23. 11:45

Neveket, Staffi, neveket kérünk.. Remélem nem Irina, mert ő ma a célpontom es nagy reményem))

 

***moderálva***


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen