Tegnap voltam Rami-nál, Ügyes roma csaj.
Szexpartner fórum nyíregyháza
Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Kispista · Újonc (10 hozzászólás) · 2017. május 31. 16:01
btom · Újonc (44 hozzászólás) · 2017. május 31. 10:04
Nem is emlékszem mikor volt ennyi hírdető az oldalon, ez egy jó jel.
Diana 30 jónak tűnik, bár úgy látom 2 hirdetése fut egyszerre és ezek eddig nekem nem jöttek be.
Ezenfelül van még egy jópár szemezgetni való, hajrá makktársak jó időtöltést!
GIBSON39 · Lelkes újonc (115 hozzászólás) · 2017. május 31. 08:33
Sok igazság van abban amit írsz,csak azokra a hozzászólásokra nem gondolsz amik egy perc alatt eltünnek attól függetlenül hogy pozitivak vagy esetleg negatívak.
Hogy ennek mi az oka azt Neked nem kell elmagyarázni!
gumibogyó · Újonc (55 hozzászólás) · 2017. május 30. 21:39
KRISZTS AZ ALMÁRÓL; ANETT AZ AGANCSOSRÓL; és DÓRA VOLT A NAGY KEDVENCEIM
RÓLUK MESÉLNÉK, DE MINEK ŐK LEGENDÁK A VÁROSBAN.
TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2017. május 30. 17:48
... nekem mást izgat :) ...
Newbie_nyh · Tag (283 hozzászólás) · 2017. május 30. 17:40
Ez kész.. Mintha nem eggyel ez alatt írtam volna valami hasonlót..
'Valaki írja már meg nekem' vs 'Neveket nem írok'.
Akkor mi a f@szt vársz?
Fogjátok már fel végre! Ez a fórum 'a közös'. Bárki kivehet belőle bármit, de azt illik vissza is rakni! Ha mindenki csak kivesz, lassan nem lesz mit kivenni! És ha te csak kivenni akarsz, akkor előbb-utóbb nekem, és még kb 8-10 kollégának (akik kb valid infok alapján tartják fenn az egészet) baromira nem lesz kedve berakni ide semmit, szóval táthatjátok a szátokat, hogy 'óó, még senki nem írt babyke28-ról'.
Áruld már el, mi f@szért nem lehet neveket írni? Ha jót írsz, mindenki heppi, ha zöldséget, akkor meg lefikáznak - ebben az esetben legalább annyira beégetted magad, mint most.
kocka · Újonc (27 hozzászólás) · 2017. május 30. 16:24
Crystal 30 ajánlható. Ápolt, igényes csaj bár nem az a porcelánbaba szépségű, de a hozzáállása átlagon felüli. Beszédes és meg lehet vele beszélni a dolgokat.
kocka · Újonc (27 hozzászólás) · 2017. május 30. 16:21
Na az a Jázmin nekem is izgatja a fantáziámat!
TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2017. május 30. 16:00
Jázmin invázió Nyíregyházán!
Én már nem tudom, hogy melyik melyik...
A 8422 telefonszám-végződésű Jázmin25-vel kapcsolatban tudtok valamit?
Már szerintem írt valalki róla, de mióta mostanság Jázmin-invázió van Nyíregyházán, én nem tudom, hogy melyik melyik. Ráadásul egyesek előszeretettel nevezik át magukat olyan névre, amire készült pozítiv beszámoló...
üdv és derűs napokat
gumibogyó · Újonc (55 hozzászólás) · 2017. május 30. 13:04
Halihó. Valaki írja már meg nekem: ***moderálva***
Kira40;
Cristal30;
Dana26.
Megérik a***moderálva***? Engem telefonban nehezen győztek meg. Kinek mi a véleménye.
A bevált Csajokat érdemes leváltani, ilyen retusált, mű csajokra?
***moderálva***
Van itt Nyiregyen olyan csajok akik nem celeb stílusban nyomják, de ***moderálva*** szuperek. Vissza járok hozzájuk. Neveket nem írok, mert nem akarom sztárolni őket. Volt egy időszak úgy rá kaptam egy egy csajra, hogy azt hittem megőrülök, ha nem jutok a lábai közé be.
De rá jöttem, csak a dolgukat végzik, de azt profin, színészileg jól.
Debrecenben Nellit tudnám ajánlani.
Gyermek napra megleptem magam vele............
Csumi
Newbie_nyh · Tag (283 hozzászólás) · 2017. május 29. 21:31
Ha esetleg nem esett volna le, hogy mire ez a rengeteg mínusz, akkor elmagyarázom: A fórum arra való, hogy megosszunk információkat, nem pedig piac, hogy pl 1 Ramiért adok másfél Vivien 20 infot.
Írjál! Magadtól! Nem cserébe!
Ennyi.
Petykee · Újonc (4 hozzászólás) · 2017. május 29. 16:34
Sziasztok. Lehet balfasz vagyok de Gia nevű hölgyről nem találtam beszámolót. Valaki tud róla valamit?
Zotyóka · Újonc (2 hozzászólás) · 2017. május 28. 01:57
Sziasztok Alexa24 kiváló csaj gyönyörű teste van pihe puha bőre ápolt kedves már a telefonban le vett a lábamrol .Francia csillagos 5 diszkrét lakásába fogad nem talalkoztam rajta kivul senkivel ! Ajánlani tudom
Gabo30 · Kvázi-tag (255 hozzászólás) · 2017. május 26. 15:44
Köszönjük a visszajelzést, és reméljük hogy mihamarabb elérhető leszel :).. ilyen egy korrekt jó szolgáltató!
Pati31 · Újonc (1 hozzászólás) · 2017. május 26. 09:36
Jó reggelt mindenkinek!
Szeretnék elnézést kérni,egy vendégemtől,aki a ma reggeli megbeszélt időpontban,nem tudott bejutni hozzám.
Remélem,eljut hozzád a bocsánatkérésem.
A telefonom lefagyott,és bármit is csinálok vele, egyszerűen nem reagál semmire.
Így a mai napon,még nem sikerül orvosolni a problémát,nem leszek elérhető.
Sajnálom.
További szép napot mindenkinek!
Pati 31
picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2017. május 24. 10:34
Érdekes, hogy Db.-ben egyetlen beszámoló sem született róla.
GIBSON39 · Lelkes újonc (115 hozzászólás) · 2017. május 24. 10:06
Van azért még most is ilyen,bár már elég kevés.
Vén Szatyor · Lelkes újonc (97 hozzászólás) · 2017. május 24. 09:58
Régebben volt pár lány, akinek mindegy volt, hogy mikor adod a rózsát, sőt olyan is aki mondta, hogy majd csak a legvégén. Na ezeknél tudni lehetett, hogy nem lesz gond a szolgáltatással.
kocka · Újonc (27 hozzászólás) · 2017. május 23. 15:44
Én mondok egy nevet: Nina 25.
Csini, kedves, aranyos csajszi, de nem ebbe szakmába való. A látogatás ugyan elérte a célját de... ennyi kifogást egész életemben nem hallottam mint most egy negyed órán belül.
Más:
Nemrég még fenn volt a hirdetése Cintiának (remélem jól írtam), ő már másik kategória. nem az a porcelánbaba szépség, de csinos és ápolt. Őt inkább ajánlanám a teljesítménye alapján.
Nextone · Újonc (45 hozzászólás) · 2017. május 23. 11:45
Neveket, Staffi, neveket kérünk.. Remélem nem Irina, mert ő ma a célpontom es nagy reményem))
***moderálva***