Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Gabo30 · Kvázi-tag (255 hozzászólás) · 2016. december 06. 21:50

 

 Meg hát,,   :)

szorosgorilla · Lelkes újonc (78 hozzászólás) · 2016. december 06. 20:15

 Nagyon csepp a csajszi, szerintem a méretei miatt sem vállalna. páran szegelnénk azért itt úgy látom

 

Gabo30 · Kvázi-tag (255 hozzászólás) · 2016. december 05. 08:22

 

 Staffi,,Én pont ugyan így nézek Patrícia 22 -re ,hm mit is lehetne még vele csinálni ,, megnézem a fotóit készen vok, szép popsia van ,, De mint írja ő is csak masszázst vállal,, a végén kézzel fejezi be ,, :)

staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2016. december 04. 21:44

 Nekem az Arina 20 fotoit elnézve kicsit olyan érzésem van mintha láttam volna  itt, nem pont ezekkel a képekkel természetesen ! Tippem van... De nem biztos, lehet tévedek...

 

emanuel82 · Újonc (143 hozzászólás) · 2016. december 04. 20:54

Hello fórumtársak!

Aki megdöngette Arina 20 szép formás poosiját az ne tartsa magába amit tapasztalt.

Köszi.

Lánykereső Szerkesztőség · 2016. december 04. 08:29

Tisztelt Fórumozók!
Mivel egyre többen kérdezik miért moderálunk mostanában ilyen szigorúan kivételesen leírjuk miért kerülnek csak úgy "divatból" törlésre hozzászólások
- Önök fórumozók kérték, moderáljunk sokkal szigorúbban!
- A felesleges Mariska, Rozika. hogy van és látta-e valaki kérdések (amik egyébként csak sima rangszerzésre irányulnak) nem hisszük, hogy akkora valóság tartalommal bírnak, hogy a törlésük miatt probléma adódna bárki részéről (létezik a kereső, érdemes használni ;) )
- Az egyértelműen valótlan, vagy kamu hozzászólások törlése szintén nem értjük miért okoz gondot.
- A többes regisztrációval rendelkező fórumozók hozzászólásai szintén csak a félrevezetést szolgálják. Tudjuk, ezeknek a hozzászólásoknak hatalmas valóság tartalmuk van, mi mégis mást látunk.
- A trollkodásokra szintén nincs szükség az oldalunkon
És sorolhatnánk.
Mi megértjük, hogy minden hozzászólás igen mély valóság- és őszinte tartalommal bír, meg szólás szabadság van. Viszont szeretnénk egy tényleg korrekt, őszinte fórumot!
Megértjük, ha ez nem felel meg mindenki elvárásának, érdekének, mégis ez irányba próbáljuk tereni a fórumot.

 

Gabo30 · Kvázi-tag (255 hozzászólás) · 2016. december 03. 21:49

 

 Na ez jó kérdés,, Szabin van  ,, A hónap közepétől megint lesz ..

staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2016. december 03. 20:40

Nem tudom makktársak ,hogy vagytok vele de itt van a Vanessza 35 hírdető ,nekem képei alapján egy igazi kíváni való milf, jó- jó. tudok olvasni " csak a kezeit használja bárki bármi mást akar az ne is hívja " én ezért nem is hívom, mivel én mást akarnák tőle, én pin@ bolondja vagyok , masszázs, kézi levezetés engem nem elégit ki ! Ezzel nem a hölgyet akarom esetleg bántani, mert korrekt módon ki irta mire lehet számitani ha hozzá megy az ember , de azért a hirdető képeit amikor újra és újra megnézem mindig eljátszom a gondolattal ,hogy istenem azért ezzel a NŐVEL, mennyi minden jó dolgot lehetne csinálni abban az egy órában amit ott töltenék nálla :) csak hát na olvasni tudok......

staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2016. december 03. 19:54

 Gina Diamond , ő nem fog nyafogni nyugi :)

 

Gabo30 · Kvázi-tag (255 hozzászólás) · 2016. december 01. 21:49

 Nem ártana már egy kis vér frissítés!,, Egy kezemen meg tudom számolni akik itt érnek is valamit (stabil megbízható szolgáltatók)

asdp0wer · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. december 01. 06:13

Valamint csak azt nem értem, ha vannak ilyen hirdetők, akiknek nincs lakásuk, és értük megy az ember, de van helye, akkor miért kell az autóhoz ragaszkodni, illetve a nálam történő lehetőséget extraként számolni, házhozjövésnek. Annyit adjon már magára, hogy ha van mód, normális emberi kereket közt szolg*ltat, nem úton-útfélen.

szorosgorilla · Lelkes újonc (78 hozzászólás) · 2016. november 29. 22:03

Heni Masszázs (36)

Nyugodt, megfontolt, türelmes, kedves, keresi a vendég kegyeit.

A lakásra ráférne egy kis felújítás, kb. 20 éve megállt az idő.

Rendezett és tiszta helyre szívesebben megyek,

ezt leszámítva, azt kaptam amit vártam és amiért mentem.

Idontknowwhoiam · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. november 29. 01:05

Ma megpróbáltam eljutni Pedra(24)-hez. Sajnos nem sikerült. Mivel nem nyíregyházán rendel azt kérte induláskor hívjam fel. Miután ez megtörtént az adott településen szintén fel kellet hívnom. Na itt már hiába hívtam 3-4 próbálkozást zsinorban kinyomott és sms re sem reagált.

Értem én hogy közbejöhet akármi de szerintem kétszeri egyeztetés valmint egy potya utazás után az a legkevesebb hogy értesítem valahogy az ügyfelet. Számomra ez nagyobb negatívum mintha bent csalódtam volna.

szexi_pasi30 · Újonc (32 hozzászólás) · 2016. november 27. 13:57

Sziasztok

 

Szofi 26 = régi Szofi 24-el?

 

Valakit mára tudnátok ajánlani????

Lasanta · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. november 27. 11:50

Hogy érted ezt? 

Krisztián25 · Újonc (2 hozzászólás) · 2016. november 27. 11:43

 Ezzel nem sokat segitettél... Mivel nem hogy vissza járos legyen elsem jutnak odáig, hogy legyen akármi is.

 

Newbie_nyh · Tag (283 hozzászólás) · 2016. november 27. 07:57

 Engedd meg, hogy segítsek! Csak azért nyomják ki, mert Örökösföldön senki sem lesz állandos.

 

Lasanta · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. november 26. 19:01

Sziasztok.  nem tudom miért nyomja ki mindenki a telefont ha meg hallják örökösföld.  csak szeretnék meg nyugtatni minden kedves vendégeinket h ez nem az a hely amiről rossz Hirek keringnek 

GIBSON39 · Lelkes újonc (115 hozzászólás) · 2016. november 26. 08:12

"Állandós leszek".:)))

Az egyetemen volt egy tanárom aki mindig azt monda:"Na ez aztán a szellemi sivárság":))

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2016. november 25. 20:14

 És elbirtok a menedzsmenttel ketten? :D

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen