Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2016. augusztus 18. 13:57

Zara : a leirtakból én nem nagyon tapsztaltam semmit. Igaz én egy órára mentem, és ugyan idő előtt mentem el, de önszántamból, és nem a tessékelés miatt. Tény, hogy a müsor közben vannak jobb hozzáállások is. Én azt tapasztaltam, hogy igyekezett, hogy megtörténjem velem, amiért a férfiak menni szoktak. Persze beleélés nem volt 100%, de így is kisajtolta a végkimenetelt belőlem - pedig nálam a BF hangulat hiánya eléggé lelankító szokott lenni.

Azt, hogy mást tapsztaltam, annak is be lehet tudni, hogy hosszabb időnél ő sem nézi annyira az órát. Persze ez nem lehet mentség egy kitessékelő modorra. De nálam az is kérdéses, hogy miért van negyed órás, félórás müsor, az egy kicsit túlzottan rövid,,,

 

De mindenképp elmondható, hogy szerintem kezdők ne nála kezdjék el a pályafutásukat. 

 

MagasGyula · Újonc (5 hozzászólás) · 2016. augusztus 18. 12:44

Csatlakozom azokhoz, akik Zara művésznővel kapcsolatban a "futószalag" - effektust kifogásolják. Nagyobb áruházak p**ztárainál tapasztalható módon áll vendégeihez - a mennyiségi mutató az egyetlen fontos szempont. 

Az S.O.S francia során magára tekert törölközőben volt, melyet csak ***moderálva***lett volna hajlandó levenni...

Valóban kényelmetlenül tessékeli ki a kucsaftot. 

 

ricsipil · Újonc (7 hozzászólás) · 2016. augusztus 17. 19:18

Ma nagynehezen sikerult elernem rami19et. Megbeszeltuk az idopontot mire majdbem odaertem hivom h ottvagyok aztmondja h elfelejtette h van meg elottem 1vendege meg e tudom varni. Mondom meg. Majd ramcsorog kb 20perc mulva visszahivom nemveszi fel. Hivtam vagy 30szor de semni. Majd 2ora mulva csorog h bocsi vendegem volt . na nekem o felejtos lett

nikkelsen · Újonc (7 hozzászólás) · 2016. augusztus 17. 17:43

Ezzel szerintem sokan így vagyunk.  Én már nem próbálkozom.

 

ricsipil · Újonc (7 hozzászólás) · 2016. augusztus 17. 10:57

Rami19et lehetetlen elérni. Akárhányszor hívom ki van kapcsolva

Május · Újonc (27 hozzászólás) · 2016. augusztus 16. 14:44

Maya Masszázs lelépett és ki se próbáltam, kár.

TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2016. augusztus 16. 14:18

Anita Bellini Debrecenben, ha olyan szándékod van, hogy nem csak nézni, hanem csinálni is, akkor ott fel is veheted a gyakorlati müsort :)

 

 

 

Csabi24 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. augusztus 16. 14:01

Sziasztok!

 

Valaki ismer olyan hölgyet, akinel van lehetőség közös pornofilm nézésre?

Palimadar · Újonc (9 hozzászólás) · 2016. augusztus 16. 12:40

 Köszönöm szépen az infót.

 

ricsipil · Újonc (7 hozzászólás) · 2016. augusztus 16. 09:20

Sziasztok. Zsany masszázsrol. Van valami info. Légyszi irjátok meg

TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2016. augusztus 16. 08:12

. új felhasználó, vagy olyan régi szolgáltató, akinek nem megy az *zlet, azok gyakran változtatnak olyan névre, amire keresve pozitív tapasztalok vannak írva, és így ideiglenesen megtéveszthetik a rutintalan vendéget...

 

 

Emmerich · Újonc (5 hozzászólás) · 2016. augusztus 16. 06:25

ill. Kloé, de már nem is tudom követni a név változtatásokat.

Emmerich · Újonc (5 hozzászólás) · 2016. augusztus 16. 06:07

Réka közben Kleo lett.

szorosgorilla · Lelkes újonc (78 hozzászólás) · 2016. augusztus 15. 23:06

 A Reka26 Zsaklin neven is futott. Irtam róla korábban. Az volt,hogy elhuz a búsba...

TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2016. augusztus 15. 21:05

. . . én ezért szoktam mindig 1 órára menni. 5-10 perc előzetes egyeztetés, zuhany. Onnan nálam a kellemes időtöltésig kb. fél óra, amit összeadva túl megy a félórán, - legalább is, ha a matek tanárom jól tanított meg összeadni. Így inkább egyek egy órára, és akkor nem kell aggódnom azon, hogy mikor telik az időm. Nálam ez a bevált recept, no meg a mákos kalács receptjéért is oda vagyok :)

 

üdv és derűs napokat

 

 

 

Infernooo · Újonc (10 hozzászólás) · 2016. augusztus 15. 19:10

Én is beszéltem már vele, pontosan ugyanezt tapasztaltam mint Te. Én nem mentem, mert szerintem ablakon kidobott pénz. Bele se merek gondolni milyen személyesen.

Ha gondolod menj :)

 

Karesz1980 · Újonc (9 hozzászólás) · 2016. augusztus 15. 14:15

Sziasztok!

Tegnap volt szerencsém Sejla-hoz. Nem értek egyet az előttem szólóval,nekem nagyon bejött.Kedves,aranyos,csacsogós.Beszélgettünk mindenről,igaz én kicsit máshogy állok a lányokhoz.R*hadtul rossz passzban voltam mint mostanában mindíg,de nem adta fel,és addig ügyeskedett,míg meg lett az eredménye.Egyetlen dolgot sajnálok,hogy azt a csodálatosan szűk pinusát nem sikerült megcsinálnom.De majd legközelebb.Remélem találkozunk még!természetesen ez is szubjektív...Kinek a pap,kinek a .....Tudjátok.

misitibi · Újonc (23 hozzászólás) · 2016. augusztus 15. 11:32

Nos, kedves makktársak!

 

2 közelmúltbeli élmény (persze nem egyszerre): Zara, Sejla. Jól ismert piac közeli kecó, a hely ok, az időpontegyeztetés mindkét hölgynél ok. Test, arc, bőr stb mindkét esetben frankón rendben van. Naggyából itt számomra ki is merült a szolgáltatás pozitív oldala. Minden extra: csók, NFVSZ. De ez még csak ok lenne. Már Zaránál (ő volt az első) érződött a full futószallag effektus, legyünk túl rajta aztán menj a rákba. (már bocsánat). 20p után végülis nála elmentem, de már azonnal ágyazott. terített új lepedőt, mintha már tessékelt volna ki. Aztán kérésemre bemutatta 3 "lakótársát". Sejla szép csinos lány, ez kétségtelen, rá esett a következő választásom pár nappal később. Na, ez még nagyobb gáz! Mondom félóra, kérek mindent. OK. Zuhi, ágy. Elkapta a lompost, egy perc után aszongy húzzuk a gumit? Mondom, mivan? Csók, előjáték, ilyenek? "Na jó de ha letelik a félóra, amiben a zuhi is benne van, fognak kopoktatni". Mondom mivan?? Na jó, valahogy felállt, g*mi, kezdjük. megint 5 perc, "most már siess mert letelik az időnk és mindjárt jönnek kérni el a szobát". Na itt ment el a kedvem az egésztől. Felöltöztem és eljöttem a picsába. Kb 20 perc után. Szóval annyit még mondott, hogy négyen vannak 2 szobára, és be kell osztani frankón, mert a többiek már kopoktatnak. Csinosak, szépek, de szerintem az ilyen szolgáltatás kerülendő.

Nálam ott kezdődik az ilyenfajta szolgáltatás, hogy kedvesen fogad, zuhi után keresi a vendég igényét, simogat, masszíroz, az aktus után kicsit beszélgetünk, ha 40 perc lesz a félórából, akkor sem látom rajta hogy sürgetne, mert jön a következő (pláne nem hozzá, hanem a "szobatárshoz"...)

 

Ahogy Tibeti mondaná, ez a saját szubijektív véleményem, mindenki kezelje a helyén...

TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2016. augusztus 15. 06:48

Kora reggel szerintem senkit, de ha hamar akarsz menni, akkor előtte nap érdemes egyeztetni, és szerintem a többség előre megbeszélve megoldja korai időpontot. 

 

üdv és derűsnapokat

 

Zozoo · Újonc (2 hozzászólás) · 2016. augusztus 14. 22:09

Kora reggel kit erdemes hivni.?


Téma indítva: 2010.02.25., 17873 hozzászólás összesen