Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
vendetta · Újonc (49 hozzászólás) · 2016. augusztus 09. 22:40

Kedves Zsoloka!

 

Nem keverlek össze senkivel, mert te ezerből egy vagy!.egyebkent is tudtam, h ki vagy, de látom ez még mindig nem esik le..

Valóban komikus volt, ezért is szóltam rád...😋😋😋

Üdv, Dior

 

Anitaszexy · Újonc (22 hozzászólás) · 2016. augusztus 09. 22:39

 Duci lennék? Az komoly. De szerintem a súlyom ki van írva hirdetésbe! El kellene olvasni a hirdetést..nem csak a melleket meglátva egyből hívni. Ja amúgy meg te biztos Vin Diesel vagy! Na pá

 

staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2016. augusztus 09. 19:10

Ennyi új csaj ami most van Nyíregyen :) mi van itt most makktársak ?!  Na de... mint tudjuk,  " nem minden arany ami fénylik " :) csak óvatosan.....

Droberto · Újonc (31 hozzászólás) · 2016. augusztus 09. 15:12

Szia!

 

Legutóbbi tapasztalatom alapján ajánlam Rami 19-et, gyakorlatilag az általad megjelölt hely szomszédságában.

 

Üdv.

R.

 

Picur24 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. augusztus 09. 14:34

Sziasztok.  Valaki eltudja érni Angelint Szalkáról?  Napok óta hivom és nem érem el..  És mar csak 2 napot vagyok ithol.  :/

vendetta · Újonc (49 hozzászólás) · 2016. augusztus 09. 13:21

 

Szia, 1 percenként megálltál, jajj ne..pihenjunk stb.elhiszem h vki hamar els*l, akkor órara kell menni. ebből állt az egesz, jajj. ne..varjunk...ezt csinaltad..ne ne varj..pihenjünk...Erre ne haragudj de nem vagyok kikepezve....ha meg vki egyszer ketszer haromszor  mondja oke, de h folyamatosan hozzad nyúlni nem lehet, mert folyamatosan alljunk meg..így nem lehet normalisan szxelni.De ha mondod a telefonban, h szx közben szeretnel 10-15 x megallni, akkor ide sem hívlak.atfutott az agyamon közben, h te lehetsz az ,  a híred megelőzött...:)
Üdv Dior

staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2016. augusztus 09. 12:23

Nem szoktam :D

 

picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2016. augusztus 09. 11:36

Aztán ne hallgasd el a tapasztalatokat! :-)

 

staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2016. augusztus 08. 20:34

Hmm... a Heni24 képei bejövősek,  "mellesleg "nagyon jó :) a héten leccsekkolom mindenképpen !

Mardeker · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. augusztus 08. 19:20

Sziasztok!

Masszázs hirdető lányokról infó? Privátban is jöhet!

szorosgorilla · Lelkes újonc (78 hozzászólás) · 2016. augusztus 08. 16:34

Nati 29 el vigyázni. Csak a duci csajok kedveloinek. A kepei nem valósak! A Franciaja viszont eleg jó....

Boti123 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. augusztus 08. 10:03

Volt valaki ennél a Nikinél? Ki ez? Ez egy régi hírdetés, de ez nem az a csaj.

ricsipil · Újonc (7 hozzászólás) · 2016. augusztus 08. 07:30

Helo. Korzo kornyeken megbizhato lany van?

TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2016. augusztus 08. 06:42

Kimberly27 - ő szerintem bele fér a megadott helytartományba. Azon az utcán van, amit egy híres magyarról neveztek el, aki lusta volt letenni a nagy botot, és így a keze helyett a nagy bottal mutatta meg, hogy merre van Buda :)

 

Pár értékelés született róla, nézz utána. Hétfőn csak 14 után keresd (ha nem vennéd észre a hírdetésében...

 

üdv és derűs napokat

 

 

bonanno · Újonc (51 hozzászólás) · 2016. augusztus 08. 05:55

Sziasztok.Jósavárosba kit tudnátok ajánlani?Előre is köszönöm.

Kharon · Újonc (16 hozzászólás) · 2016. augusztus 07. 23:05

Lesz egy kis dolgom Nyíregyházán, kihasználnám az alkalmat. Az autóbusz állomás környékén vagy max. 1-2 km-es körzetében van valaki? Privátban is jöhet, ha érzékeny infónak számít, nem szeretném végigtelefonálgatni az összes szimpatikus csajt, hogy merre van. :)

Tom0112 · Újonc (10 hozzászólás) · 2016. augusztus 07. 21:13

Carmen28
Kép kor közel valós, szép csaj, az *nyagi után elküldött zuhizni, fürdő szép, tiszta, akárcsak a lakás.
Visszaérkezve simi, és nekilátott. Francia jó, viszont úgy rémlik telefonban azt mondta h natúr, kölcsönös franciska van, ellenben egyből gumit húzott. Lent nem lehet simogatni, mellét detto.. nyíregyházi átlagtól kb +2 rózsával magasabb, így nem hiszem h visszatérő leszek

fiatalsrác325 · Újonc (12 hozzászólás) · 2016. augusztus 07. 10:06

Sziasztok !

 

Héten látogatásom tettem Csillánál.

Én csak jót tudok mondani róla a képen szereplő lány fogadott és nyított ajtót és végig kedves és aranyos volt a kedvemben próbált járni.beszélgetni is lehet vele bármiről legyen is szó és ha mindenki ilyen lenne mind a Csilla nem lenne semmi gond sem.

fedor · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2016. augusztus 06. 10:29

Javaslom a kereso'' haszna'lata't.

 

bbbs · Újonc (65 hozzászólás) · 2016. augusztus 06. 08:37

:) Mennyire igazad van! Pedig ha valakinek, akkor Zsuzsának biztos nincs szüksége ilyen trükkökre. A vendéggel kedves, technikája rendben van, alakját sokan megirigyelhetik, vékony lányokat favorizálóknak kötelező (de legalábbis nagyon ajánlott) elmenni hozzá. 

Egyszer jutottam el hozzá, azóta nem tudom elérni. (néha foglalt, máskor hosszan kicseng, munka közben nem foglalkozik a telefonjával)

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17873 hozzászólás összesen