De most nehogy már a lányok legyenek a hibásak abba ha te véletlenül lebuksz otthol az asszony előtt ?! Vegyél egy filléres másik telót és abba ird be a csajok számait, ne a saját privát telodba ! Ne legyél már kezdő !
De most nehogy már a lányok legyenek a hibásak abba ha te véletlenül lebuksz otthol az asszony előtt ?! Vegyél egy filléres másik telót és abba ird be a csajok számait, ne a saját privát telodba ! Ne legyél már kezdő !
szia,
esetleg lehetne az ajénlat előtt valami többet is tudni, hogy mi az igényed? (alkat, haj, stílus, stb. Vagy bármi lehet, csak megbízható legyen?)
Kb. olyan érzésem van, mint annak az autókereskedőnek, akihez bemegy a vásárló, hogy neki kell egy piros autó ...
üdv és derűs napokat
Kedves Hirdető Lányok!
A maximális diszkréción azt értitek hogy a viber-re feltöltöttök képet? Tök jó, hogy a számotok el van mentve pl Feriként és a viber-en meg ott van rólatok a kép szexi ruciban nagy cicikkel. Biztos vannak a vendégeinek között nem függetlenek is. Légyszi orvosoljátok ezt a dolgot, biztos nektek se hiányozna a bonyodalom.
Megerősítem :)
Hello szép napot mindenkinek, segýtséget szeretnék kérni:) kezdő vagyok ezen a téren, nem szeretnék csalódni, szeretnék kérni egy megbízható korrekt hölgy telefonszámát és hogy *** moderálva *** előre is köszönöm
Patricia 21: sokszor kellett hivni, mire el tudtam erni. Aranyos pici lany, rendezett uj epitesu tarsashazban. Kepek valosak, teste feszes, bore selymes. Masszazsa atlagos, happy end kezzel. Intelligens csajszi, jol el lehet vele dumalni. Masfel ora *** moderálva ***
Osszessegeben pozitiv elmeny, de ar-ertek aranyban mar nem annyira pozitiv a kep.
Kendra44
A képek jó pár évvel korábban készülhettek
A síp st. található teste korához képest vetekszik a 30+okéval,ellei még mindig feszesek
Odafigyelt rám leste a kívánságaimat és semmi nyafi nem volt,mikor keményebben dolgoztam rajta
A héten tovább áll
MILF őrülteknek ajánlott
koszi hogy elmondtad ezt a rossz tapasztalatott
Ha új lányhoz mész, mindig kellően elővigyázatosnak kell lenni! *** moderálva ***
Abban viszont soha nem lehetünk biztosak, hogy az élmény az elvárt lesz, még akkor is, ha arról a lányról 10 jó hozzászólás született. Ez már az egyéni igényektől függ.
Egyébként mindenképp hasznosak voltak az információid.
üdv és derűs napokat
A tanácsokat, infókat azért köszönöm!
Sajnos nem tudok reagálni a hozzászólásaitokra rékával kapcsolatosan, pedig lenne mit mondanom. Moderálva van, amit írok....
Nagyon sok igazság van, amit leírtatok, de nem mindig sikerül kellő elővigyázatosággal meglátogatni egy-egy hirdetőt.
Egy biztos, addig, amíg nincs vagy 10 vélemény egy lányról, addig nem megyek új helyre.
Sajnos tanulságos volt....
Réka nagyon nem ajánlott, szolgáltatás és *** moderálva *** tekintetében is...
Remélem ezzel tudok (még) valakinek segíteni, nehogy úgy járjon, mint én.
Sok sikert!
Na ezért nem volt érdemes felülni a körbálákra.:)))
Ott a pont . :)
Szerintem jó a szimatod! Réka 22 = Liza 22, Zsaklin 22 stb. Amúgy csinos, de gumibaba és még ráadásul közönséges a modora (q**i akarsz)!
Másnak is hiányzik. Valószínű, hogy kiszállt.
Anna 28
Ma jártam nála. Mivel nem előszörre, így az időpont egyeztetés könnyen ment, de időnként 1-1 hétre eltünik, illetve valamikor hétközben sincs. A volán, temető kötelében található. A lakás jó (volt már jobb és rosszabb is) a célnak.
Sokadjára voltam nála. Nálunk teljesen müködik az egymásra hangolódás, vagy azt lehetne mondani, hogy a kémia meg van. de ez nem azt jelenti, hogy mindenkinél elő jön, azt nem ígérem.
Sokat nem szeretnék írni róla, nálam Nyíregyházán ő a TOP1, a TOP2, és a TOP3 is ;)
Aki nem szereti a vékony lányokat, kis ciciket, annak nem ajánlom. Normál dolgokat vállal.
üdv és derűs napokat
Nem tudom de nekem olyan érzésem van mintha már láttam volna ezekhez a képekhez hasonlókat ,ami a Réka22 képei. A cicik , a beállás a képen nekem valahogy " Déjá vu "érzésem van! de lehet tévedek.....
Üdvözletem rég jártam erre gondoltam felkukkantok már... Megakadt a szemem Angelin nevű hölgyön esetleg tud nekem mondani valami tapasztalat jellegűt a hölgyről???
en is erre gondoltam ha eszre vetted miert nem szolsz vagy csinalsz valamit
Egy Réka nevü hirdetőt látok,gondolom ugyanarról beszélünk.
1.Az hogy átirta az életkorát tegnap 23-ról 22-re ezt értem biztos oka van.
2.*** moderálva ***
3.Ha észrevetted eljöttél egy k....a szó nélkül?
4.Mátészalka?
Kicsit zavaros ez nekem.