Szürkeség : köszönöm a választ, válaszod adot egy löketet, hogy gyorsan foglaljak időpontot hozzá. Ime a tapasztalat:
Dorina 21 :
Egyeztetés illetően rugalmas, és könnyen ment. Mint említettem a kert utcai "vándortanyán" r*nd*l a héten, és idén utoljára. 8/15-ért normál dolgok vannak. Csók is van, de szimpátia alapján. Ez most nálunk inkább szájra puszi volt (de az izgalmi állapotnak megfelelően nagyon is érzéki volt), de szerintem a visszajárósok ettől többet is el tudnak majd érni.
Külsőre megerősítem Szürkeséget. Az ember el sem hiszi, hogy azt kapja, ami a képeken is van, retus nélkül, és a matek tanárja is jobb volt, mint az átlag hölgyeknek, mivel a korát is pontosan ki tudja számolni, tehát korosztály is stimmel az adatlapján. Szép arca van, de mivel tényleg fitatal, így 1-2 pattanásheg előfordul bizonyítva fiatalságát. Mellmániákusok nem találják meg a számításukat itt, ha az nagyon fontos. Nálam pont a kisebb cicik jönnek be, így nekem az esztétikai látvány az ideálishoz közelített.
Azt mondanám, hogy olyan feelinget kaptam, mint Dia29-nél, vagy Tinacicusnál (ő nem íitt hírdetett, de pár emberrel privátban értekeztem róla- és sajnos egy éve nem r*nd*l) volt megszokott. Érdeklődő, fiatalsága miatt kicsit még tapasztalatlan, ezért olyan félénknek tünhet. Egy kis kezdeti írányítással könnyen oldódik. De ez már inkább szörszálhasogatás a részemről, vagy csak túlbuzgó, minél több részletre kiterjedő tájékoztatási vágy.
Igazán nem tudom, hogy mit hogyan csinál, mert pár szokásos dolog kimaradt. Mivel 69-t nem nagyon szereti, ezért én kezdtem el a nyelvtudásomat neki bemutatni, amit igen kellemesen, érezhető kirobbanással értékelt is, megjátszás nélkül. Én nem kivántam, hogy ő is bemutassa a nyelvtudását, inkább rátértünk a lényegre, amire szintén érzékien reagált, és nem csak feküdt, mint egy fadarab. Érzésem szerint közös elmenetelt produkáltunk a végén.
Volt még bőven időnk, ezért jött, hogy megmasszirozzam - én nem szoktam második fordulót kérni, és így volt most is, annak ellenére, hogy ő kezdeményezte volna. Masszirozás közben még dumáltunk is, ami kellemes cseverészés volt, érdeklődéssel fűszererezve.
Feltöltödve, és kielégültem távoztam.
A leírtak az én szubjektív igényeim és elvárásaim alapján írodtak. Tehát más jellegű igények esetén más tapasztalat is lehetséges. Én nekem fontosabb a partner hölgy izgalma, mint a sajátom, ezért is van, hogy az jön be számomra, aki azt szereti, ha kényeztetik (nem csak hagyja), és reagál is. Aki ilyet szeret, az szerintem itt megtalálja a számmítását.
Gondolom én, hogy a mai világban sokan már nem mernek hinni a képeknek. Itt ezzel nincs probléma. És lenne egy önző kérésem a férfiakhoz: menjetek hozzá, amíg lehet, mert ha kevés kuncsaft lesz, akkor rossz tapasztalattal hagyja itt városunkat, és nem fog visszatérni. Én meg nem tudok majd visszamenni hozzá :) Na és persze ne csak önzetlen legyek: ha már mentek, akkor nyugodtan élvezzétek az eltöltött időt, ha már ott vagytok. Szerintem nem fog nehezen menni :)
üdv és derűs napokat