Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2015. december 03. 11:41

Szürkeség : köszönöm a választ, válaszod adot egy löketet, hogy gyorsan foglaljak időpontot hozzá. Ime a tapasztalat:

 

Dorina 21 :

Egyeztetés illetően rugalmas, és könnyen ment. Mint említettem a kert utcai "vándortanyán" r*nd*l a héten, és idén utoljára. 8/15-ért normál dolgok vannak. Csók is van, de szimpátia alapján. Ez most nálunk inkább szájra puszi volt (de az izgalmi állapotnak megfelelően nagyon is érzéki volt), de szerintem a visszajárósok ettől többet is el tudnak majd érni.

Külsőre megerősítem Szürkeséget. Az ember el sem hiszi, hogy azt kapja, ami a képeken is van, retus nélkül, és a matek tanárja is jobb volt, mint az átlag hölgyeknek, mivel a korát is pontosan ki tudja számolni, tehát korosztály is stimmel az adatlapján. Szép arca van, de mivel tényleg fitatal, így 1-2 pattanásheg előfordul bizonyítva fiatalságát. Mellmániákusok nem találják meg a számításukat itt, ha az nagyon fontos. Nálam pont a kisebb cicik jönnek be, így nekem az esztétikai látvány az ideálishoz közelített.

Azt mondanám, hogy olyan feelinget kaptam, mint Dia29-nél, vagy Tinacicusnál (ő nem íitt hírdetett, de pár emberrel privátban értekeztem róla- és sajnos egy éve nem r*nd*l) volt megszokott. Érdeklődő, fiatalsága miatt kicsit még tapasztalatlan, ezért olyan félénknek tünhet. Egy kis kezdeti írányítással könnyen oldódik. De ez már inkább szörszálhasogatás a részemről, vagy csak túlbuzgó, minél több részletre kiterjedő tájékoztatási vágy.

Igazán nem tudom, hogy mit hogyan csinál, mert pár szokásos dolog kimaradt. Mivel 69-t nem nagyon szereti, ezért én kezdtem el a nyelvtudásomat neki bemutatni, amit igen kellemesen, érezhető kirobbanással értékelt is, megjátszás nélkül. Én nem kivántam, hogy ő is bemutassa a nyelvtudását, inkább rátértünk a lényegre, amire szintén érzékien reagált, és nem csak feküdt, mint egy fadarab. Érzésem szerint közös elmenetelt produkáltunk a végén.

Volt még bőven időnk, ezért jött, hogy megmasszirozzam - én nem szoktam második fordulót kérni, és így volt most is, annak ellenére, hogy ő kezdeményezte volna. Masszirozás közben még dumáltunk is, ami kellemes cseverészés volt, érdeklődéssel fűszererezve.

Feltöltödve, és kielégültem távoztam.

 

A leírtak az én szubjektív igényeim és elvárásaim alapján írodtak. Tehát más jellegű igények esetén más tapasztalat is lehetséges. Én nekem fontosabb a partner hölgy izgalma, mint a sajátom, ezért is van, hogy az jön be számomra, aki azt szereti, ha kényeztetik (nem csak hagyja), és reagál is. Aki ilyet szeret, az szerintem itt megtalálja a számmítását.

 

Gondolom én, hogy a mai világban sokan már nem mernek hinni a képeknek. Itt ezzel nincs probléma. És lenne egy önző kérésem a férfiakhoz: menjetek hozzá, amíg lehet, mert ha kevés kuncsaft lesz, akkor rossz tapasztalattal hagyja itt városunkat, és nem fog visszatérni. Én meg nem tudok majd visszamenni hozzá :) Na és persze ne csak önzetlen legyek: ha már mentek, akkor nyugodtan élvezzétek az eltöltött időt, ha már ott vagytok. Szerintem nem fog nehezen menni :)

 

üdv és derűs napokat

 

 

Törölt felhasználó · 2015. december 02. 18:44

Alexa 20 -rol nekem sincs jo velemenyem. Babaarcu leanyzo de itt vege is a vonzodasnak! Duci has, inkabb csüngős! Valamint valami meg is csapott oda lentrol! Es a sokak altal csodara kepes francia sem volt jo, ugy latszik jo nehany emberkenek meg nem volt alkalma atelni egy forro franciat! Aniko&Valentina tudjak hogyan kell ezt csinalni, plusz egy masik lany, de o nem itt hirdet!

Törölt felhasználó · 2015. december 02. 18:38

Valentinat vissza kellene csalni Nyir1-re, hianyzik.. 😄

Szürkeség · Újonc (17 hozzászólás) · 2015. december 02. 18:13

Tegnap voltam nála, a leányzó jobban néz ki élőben mint képeken, és ilyet az éves pályafutásom alatt még nem tapasztaltam :D

igényes szép arc, selymes szolibarna bőr, elképeztő fenék és test. tényleg 21 éves  nekem 10/9.

 

vale · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. december 02. 18:12

kerestem, de semmi infót nem találtam .. segítsen valaki ! Liza (41) , Anettka (35)  ????? 

Action90 · Újonc (10 hozzászólás) · 2015. december 02. 17:08

Üdv! Nemrég voltam Rami19-nél. Hely a Korzó melletti jól megszokott tér. Képek valósak, tényleg kis törékeny tini aki NF-ben finom, gyengéd, érzékien végzi a dolgát. Maga az action nem nyújtott maradandó élményt, úgy értem nem nyafog, lehet forgatni de részéről nem sok átélést tapasztaltam. Talán néhány év tapasztalat és jobban belejön a mesterségbe. Mindenesetre én nem leszek visszajáró vendége. *** moderálva *** korrekt, hely megbízható. Mindenkinek további jó vadászatot!

TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2015. december 02. 10:49

Kert utcai "vándor fogadóban" újabb hölgy található: Dorina21

 

Most először van nálunk. Aki eseteg járt nála, az ne fogja vissza magát a véleményírással. Ha nem lesz ilyen, akkor lehet, hogy kénytelen leszek én írni majd róla. Csak ezen a héten lesz itt, és nem biztos, hogy eljutok :(

 

Telefonban kedves hangja van, közvetlen, hamar szóba lehet vele elegyedni. Hangja alapján biztos 30-on alul van. Már csak az a kérdés, hogy a fényképek mennyire valósak. Szerintem hang alapján kezdő BF stílusú lehet - Dia29 volt ilyen.

Persze tévedhetek is, mivel tévedni emberi dolog. Hmm...., de én nem szoktam tévedni :)

Normál dolgok, a helyszínen szokásos 8/15-re számítsatok.

 

üdv és derűs napokat

Fényüző · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. december 02. 09:44

Sziasztok! Érdeklődnék hogy van-e valakinek valamilyen infoja KATA43 és ÁGI44 nevű hírdetőkről??

julius · Újonc (14 hozzászólás) · 2015. december 01. 23:58

Erika tavaly befejezte az "ipart".

 

Szindbád · Újonc (27 hozzászólás) · 2015. december 01. 20:05

Volt egy sebhely a hasán, de nagyon aranyos volt. Szerintem abbahagyta.

 

vale · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. december 01. 18:41

Sziasztok ! Liza 41 ??? valaki valamit tud róla ? 

misterX · Kvázi-tag (100 hozzászólás) · 2015. december 01. 18:31

Szia!

 

Én nem akarok ennyire belemenni meg életvezetési tanácsokat sem szeretnék osztogatni.Nem az én tisztem.

Egyedül azért használtam ezt a jelzőt mert annál a lánynál tapasztaltam hasonlót (meg meg egy jelenleg nem aktiv hirdetőnél).

De az igazsághoz ugyanakkor az is hozzátartozik hogy Candy nálam* még így is kenterbe veri az itt hirdetők nagyon nagyon nagy részét.

Annyit változtat a dolgon hogy többet járnék hozzá ha nem lenne ennyire zsákbamacska.

 

*saját személyes véleményem és preferenciáim alapján ami nem biztos hogy azonos a tiéddel.

 

Törölt felhasználó · 2015. december 01. 14:28

MisterX! "Zara kór"  Ezen nevettem,de értem mire gondolsz. :)  Eme szakmának a lelki hullámvasút sok esetben velejáró része. Ilyenkor amúgy jobb lenne,ha tartanának pár nap szünetet. Jó hírüket sem vesztenék el az adott városban,ezáltal vendégeket sem vesztenének,meg saját maguknak is jót tennének 1-2 nap pihivel,feltöltődéssel. Mint azt írtam is kb egy bő hete én is voltam a Candy-nél,mert többen ajánlották nekem,hogy mennyire szuper. Mint azt le is írtam már végülis jó volt,de kommunikáció nagyon minimális,szóval én is olyan 70-80%-ra értékelném az együttlétet,akárcsak te MisterX 

 

arena · Újonc (17 hozzászólás) · 2015. december 01. 13:52

Sziasztok!

 

 

Anno régen hirdetett Erika néven egy jó negyvenes hölgy.Az Örökösön rendelt,több alkalommal megfordultam nála,de sajnos eltűnt.....nem tud valaki infot róla?Egyáltalán szolgáltat még?

 

Köszi

Szürkeség · Újonc (17 hozzászólás) · 2015. december 01. 13:19

kitti nem szoliban barnult, képek nem fedik a valóságot, én kifordultam.

Alíz=Szamira , részemről nem ajánlott. Bocsi ha szűk szavú voltam :-D 

 

misterX · Kvázi-tag (100 hozzászólás) · 2015. december 01. 09:10

Szia! Én is többször voltam nála és az utolsó alkalmat leszámítva mindig maximálisan jól éreztem nála magam, az utolsóra csak olyan 70%-ot adnék. Azt hittem hogy csak rossz napja volt de ezek szerint nála is megváltozott valami. Lehet elkapta a "Zara k*rt" :).

kár lenne érte mert gyönyörű szép lány véleményem szerint.

 

picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2015. november 30. 17:03

Hali.

Voltam megint Candy -nél. De minek? Ugyanaz mint először, végig rinyált, hogy ne dugjam be teljesen, csak a hegyét. Nagyon gáz volt az egész. A felénél már azon gondolkoztam ,hogy hagyom a fenébe az egészet és inkább hazamegyek.

Külsőleg nem rossz a csaj, bár a képekhez képest jó pár kilót felkapott. Tuti nem megyek többet, pénz kidobás volt!

TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2015. november 28. 00:57

Ezt el sem hiszem! Még fel sem tetted a kérdést, és már páran meg is válaszolták a kérdésed, csak pár hozzászólással hamarabb. Ha a keresőbe irod a Lara szót, akkor könnyebben megtalálhatod.

 

Üdv és derűs napokat

 

Ui.: érdekes a felhasználóneved .. :) .. a Yin "g" túltengésben van...

 

yingyang · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. november 27. 20:09

Üdv!

Lara 25-ről tudna nekem valaki infót adni?

AliNo · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. november 27. 11:31

Veronika 31?


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen