Üdv!
Alexa 40-ről tud valaki valamit?
Nem sok mindent találtam róla.
Üdv!
Alexa 40-ről tud valaki valamit?
Nem sok mindent találtam róla.
Komolyan elengedett f*zetés nélkül és a lelkiismeretedre bízta a dolgot!? Nem semmi lehet ez a csaj,már többen írták nekem,hogy máshogy áll a dologhoz,mint a lányok nagy része. És állítólag külsőleg az egyik legjobb nő,aki valaha itt volt a városban. Na már most azt ti is tudjátok,hogy általában a kettő üti egymást. :) Mármint az extra jó hozzáállás és az extra jó külső. Ezek szerint rá nem igaz ez a sztereotípia. Ebben a hónapban tutira meglátogatom. Jah és viszek aprót. ;)
Sziasztok!
Még nem írtam beszámolót, de köteleségem írni, mert ami ma történt velem szerintem egyik szolgáltató sem engedte volna meg.
Ma meglátógatam Szofit és egy nagyszerű élményt adott számomra. Rendszeres vendége leszek:). A lányról annyit közvetlen, barátnő féling, mint egy szerető lenne.
Masszázs alatt kedvemet kereste úgy masszírozott, ahogy akatam. *** moderálva *** ( Esetleges nyelvtani hibákért elnézést kérek)
Sziasztok!
Nem régen voltam Anettnál és nem találok szavakat rá. Gyönyörű értelmes kedves és nem sietős azt adja amire vágysz! Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Köszi, tudom, de az messzebb van a kórháztól...:(
jozeffo: volt már itt olyan, akinél szintén nem volt fotogaranciás kép, és egy árva rossz szó nem hangzott róla el. Én mondjuk nem láttam azt, hogy mi a feltételen annak fotógaranciás címkének, hogy oda kerüljön, de igazán, akkor van értelme, hogy nem egy külön díjas plusz, esetleg megnézik, hogy az interneten fellelhető-e máshol a kép, hanem a képet összehasonlítják a lánnyal. Ha utóbbi lenne, akkor sok fotógaranciás megbukott volna már, mert sokan a retusált képeken szinte modall alkatúak, de élőben meg kiderül, hogy az az 5-10 pluszban le lett takarva a technika segítségével (Mi a legjobb fogyási módszer? photoshop). Szóval én a fotógaranciás képeknek sem hiszek igazán és tényleg tisztelet a kivételnek. De azért becsülöm azt, aki fel meri vállalni önmagát (hibáival együtt), és nem akar mást mutatni.
Nem védeni akarom Vrág25-t, mert nem voltam nála (még ha egy beszámolót is írtam róla, az a rákövetkező hozzászólásomban kiigazítottam, hogy tévedtem évszámban).
Egyébként meg igazad is lehet akár :)
Dorcoka: lehúzás nincs, jóval idősebb mint 30, lakás kicsit lepukkant.
Nekem nagyon nem jött be. Vannak sokkal jobbak!
Jobb oldalt "keresés kulcsszóra" rublika, beírod a nevet akire kíváncsi vagy és a keresésre kattintasz. Ki fog dobni egy csomó véleményt és beszámolót.
Dorcika(30) és Zsuzsa(37) vélemény ?
Szia. Köszi a beszámolót, holnap akartam menni hozzá pont:) beszéltem is vele telefonon,hangja szimpatikus volt, hm.... lehet meglátogatok akkor egy bevállt szolgáltatót inkább :)
szia,
engem annyi zavar, hogy elég régóta vagy fent, és nincs garancia a képeid mellett.
nem tudom miként működik ez, de gondolom nem véletlenül van ott :)
szia Virág25,
én voltam az egyik, de a következő hozzászólásomban rögtön helyesbítettem, hogy rossz évszámra hivatkoztam. Egyébként meg 29 már eltünt, valszeg nem ment a bolt.
üdv és derűs napokat
nem lakás ugyan: a Jocó pensionra keres rá. Ilyen célra bejáratot ;)
Sziasztok! Akkor senki semmit??....:(
Kornelia(21):
Egy roma'ntikus lányka, aki Semjénben fogadott, egy olyan Győzike féle puccos putriban. Legyűrtem félelmeimet, és belementem. Test 10/8, helyszín 10/1, franciska 10/9, action 10/7. Enyhe szag csapott meg, és nem volt lehetőség a tisztálkodásra. No zuhi, csak nedves törlő. A rózsa/érték arány nagyon nem adta. NF van, NFVSZ nincs. Csók, popó (mértefüggő), testre kefír...stb extra. Amúgy jó a teste, de szerintem van már pulya is, és ezért se vette le a melltartót, de nem is kértem. Beszédes kis gipsy, de a hely az borzalmas. Összességében - aki szereti az "egzotikus" lányokat, és ha visszaköltözik nyíregygázába - ajánlott. Meg ha visszaszáll a földre a rózsákat illetően. 10/5
Sziasztok! Nyíregyházán a Kórház közelében tud valaki pár órára kiadó lakást?? Esetleg telefonszámot, vagy elérhetőséget?
Annyiért Playmatet kapsz :D
Igen! De most már ***moderálva***. Bem rossz macska de azért ez kicsit sokkkk!
Egy kis beszámoló:
Rami 19 nevezetü hölgynél jártam. Egy pici aranyos csaj nagyon jó testel! Kedves és nagyon érti a dolgát! Aki hozzá fog menni az nem bánja meg! A belvárosban van egy tiszta rendetett lakásban!
Aki érdekelne még az Lara 25! És Daniella! Tud e róla valaki valamit?
Jó keresgélést mindenkinek!
Az Alexa 20 (Erika20) is átment Debrecenbe úgy látom! : Pedig jól tolta a franciát nagyon ! :)