Üdv,
Bea 22: Kellemes hang a telóban. Kérdezek, frankón válaszol. Ráér, mind ok. Mondom kb 1 óra, de szimpátiától függően ráérek egy fél napot is ha neki megfelel. Megyek, a képen látott kis szöszi, baromi jó testel, bugyiban fogad. Hmmm.... Ebből egy nap lesz, gondoltam. Kéró jó helyen van, viszonylag csendes környék. Egyedül van, még látszik nem rég érkezett a városba, mert kupleráj a lakás. Várok, mi az utasítás: "előre kell a zsé" "Ok, természetesen, 1 órát maradnék aztán meglátjuk ha minden smakkol majd f*z*tek még." "Ok." Oda adom a zsét, forgatja mint majom a konzervesdobozt, mondom ne aggódj HP-n nyomtattam senki sem fogja észrevenni. "Az mi?" "Ne foglalkozz vele, noncs annyi időnk." "Ok. Helyezd magad kényelembe" "ok" (egy ilyen kis formás frankó csajszi és nem küld el zuhizni??) Majd kihúz a szobából. Eltelik 1 perc... 2 perc... Gondoltam visszaveszem a farit, beállok az ajtó elé, hogy én üthessek először aztán lesz ami lesz alapon várok... Smasszer nem jött, hallom hogy matat a fürdőben. Gondoltam akkor megismerkedünk. Bemegyek, látom áll a mosdó előtt, lábát mossa a kagylóban... Hmmm.... Micsoda hajlékonyság! Ma még jól jöhet - gondoltam. Na de ha így mosta meg magát alul is??? Na mondom akkor legyen egy kis furulya osz' kezdjük. Csak gumival vállalta, az nem gond. Még ügyes is. Aztán mondom ott előttem töröld már meg magad mert csak nyugodtabb lennék és kezdjük el a síoktatást. Nincs nyafi, mehet neki izomból. Vége van, azt mondja "hát a gumim elfogyott!" "Micsoda? Eddig ezt nem mondtad!" Hát nem baj, légy nagylelkű, ő már vissza nem ad p*nzt. Akkor mondom semmi baj, gyerünk hozzám betonozni. Ő olyat nem vállal. 30 percért f*z*ttem egy órát....