Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Puncirátor · Újonc (13 hozzászólás) · 2015. augusztus 13. 22:26

Üdv,

 

Bea 22: Kellemes hang a telóban. Kérdezek, frankón válaszol. Ráér, mind ok. Mondom kb 1 óra, de szimpátiától függően ráérek egy fél napot is ha neki megfelel. Megyek, a képen látott kis szöszi, baromi jó testel, bugyiban fogad. Hmmm.... Ebből egy nap lesz, gondoltam. Kéró jó helyen van, viszonylag csendes környék. Egyedül van, még látszik nem rég érkezett a városba, mert kupleráj a lakás. Várok, mi az utasítás: "előre kell a zsé" "Ok, természetesen, 1 órát maradnék aztán meglátjuk ha minden smakkol majd f*z*tek még." "Ok." Oda adom a zsét, forgatja mint majom a konzervesdobozt, mondom ne aggódj HP-n nyomtattam senki sem fogja észrevenni. "Az mi?" "Ne foglalkozz vele, noncs annyi időnk." "Ok. Helyezd magad kényelembe" "ok" (egy ilyen kis formás frankó csajszi és nem küld el zuhizni??) Majd kihúz a szobából. Eltelik 1 perc... 2 perc... Gondoltam visszaveszem a farit, beállok az ajtó elé, hogy én üthessek először aztán lesz ami lesz alapon várok... Smasszer nem jött, hallom hogy matat a fürdőben. Gondoltam akkor megismerkedünk. Bemegyek, látom áll a mosdó előtt, lábát mossa a kagylóban... Hmmm.... Micsoda hajlékonyság! Ma még jól jöhet - gondoltam. Na de ha így mosta meg magát alul is??? Na mondom akkor legyen egy kis furulya osz' kezdjük. Csak gumival vállalta, az nem gond. Még ügyes is. Aztán mondom ott előttem töröld már meg magad mert csak nyugodtabb lennék és kezdjük el a síoktatást. Nincs nyafi, mehet neki izomból. Vége van, azt mondja "hát a gumim elfogyott!" "Micsoda? Eddig ezt nem mondtad!" Hát nem baj, légy nagylelkű, ő már vissza nem ad p*nzt. Akkor mondom semmi baj, gyerünk hozzám betonozni. Ő olyat nem vállal. 30 percért f*z*ttem egy órát....

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. augusztus 13. 22:07

:D

 

gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2015. augusztus 13. 20:07

Ha meglátja felugrik, szerintem leborul a monitor is! De lehet a gépnek is annyi ;) Ha jó visszajelzéseket kap Zara megyek, ha nem akkor kihagyom, mert az előző turnus végén már csak negativ volt róla... nekem meg ha jól néz ki ha nem ahhoz nincs kedvem.. sőt, inkább legyen a csaj átlagos és kedves, mint modell és flegma.. Igaz staffi? Mit kezd az ember egy jó kocsival, ami nem indul?? :D

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. augusztus 13. 17:13

A kedvence visszajött a Wjdks-nek :D

 

gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2015. augusztus 13. 17:02

Megjött Zara. Wjdks, ha nem bánod előre küldelek. Tedd meg légyszi! Köszi :)

GIBSON39 · Lelkes újonc (115 hozzászólás) · 2015. augusztus 13. 11:11

Hát velem még nem esett meg ilyen csúfság hogy visszaírt volna akár egy lány is!Na mindegy,a héten majd hivom a kiszemelt leányzót remélem nem

tett tiltólistára, mert nagyon bejön!!!!!!

 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. augusztus 13. 09:35

Próbáld ki a Zsuzsa 37 hírdetőt ! Rendes, kedves ,türelmes, nem most kezdte a szakmát, franciája tanitni való :) Ha lekezeli az embert még a gerincsérvje is elmullik a páciensnek :D

 

akii · Újonc (13 hozzászólás) · 2015. augusztus 13. 09:21

tapasztalat szerzés céljából kihez menjek?

Törölt felhasználó · 2015. augusztus 13. 09:20

Nekem is volt olyan,hogy itt írtam rá lányokra,aztán volt aki visszaírt,volt aki nem. Mondjuk én csak azért írtam,hogy lássam a válaszból,hogy hogyan ír,mert elárul az is ezt-azt. Pl volt még régen egy olyan,hogy írtam vagy 3-4 sort egy hirdetőnek és visszaírt egy 5 szavas mondatot és az 5 szóból 3 kapitális nyelvtani hibával volt megspékelve. Valahogy el is ment a kedvem a meglátogatásától. Ugyanakkor volt olyan,aki normálisan,helyesenírva visszaírt 3-4 mondatot és másnap meg is látogattam. De amúgy igen Gibson visszaírthatnának,bár nem tudom hányprivát üzit kapnak. Szóval lehet,hogy sokat és ezért nem,de ez tényleg csak tipp. :)

 

GIBSON39 · Lelkes újonc (115 hozzászólás) · 2015. augusztus 13. 09:04

Nem csak ezzel rontják el!Engem speciel jobban bosszant az ha kérdezek valamit privátban,vagy sms-ben az egyik lánytól

aztán le se sz....k az embert!persze értem én hogy jobban szeretik ha telefonál az ember,de nem mindig olyan a helyzet

hogy telefonálhatunk nyugisan.

Puncirátor · Újonc (13 hozzászólás) · 2015. augusztus 13. 06:47

Ez az ami írtam.... Elrontják a csajok a bizniszüket azzal hogy átadogatják egymásnak a kuncsaftokat. 

 

Kornéliához még tuti megyek...

 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. augusztus 12. 18:43

Fel kellett jönnöm, Nyíregyre egy ügybe ,na mondom ha itt vagyok akkor már nem megyek haza szűzön! Akihez mentem volna szívesen azt hivom de nem elérhető :((( Anikó meg 18 óráig rendel , Dorinához most voltam a napokba ,ez a Lexy meg csak négyig dolgozik az adatlapja szerint ,talàn még ez a Kira 33 vagy 34 szerintem egy és ugyanaz erre kellene ránéznem , mert különben indulàs haza :((

Puncirátor · Újonc (13 hozzászólás) · 2015. augusztus 12. 15:07

Üdv,

 

Ezek közül mindenki.

 

Ezek szerint tényleg nem alexa volt az... 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. augusztus 12. 13:25

Michelangelo se fest szebbet : D

 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. augusztus 12. 13:23

 

Hm...... ez érdekes ez az önreklám petiboy (fannika ) és tudod mire irom, a privát irásodra !! :(

Törölt felhasználó · 2015. augusztus 12. 11:22

Mondjuk a Kira33 a bemutatkozó szövegében azt írja,hogy bizony neki is szép nagy. :)  Volt már nála esetleg valaki? Vagy lessem meg a Rami22-őt,mert ütős a látvány? :)

 

petiboy · Újonc (3 hozzászólás) · 2015. augusztus 12. 11:19

*** Kérjük az önreklám mellőzését! *** Fannika

 

köszi a bö információt Puncirátor! egy kérdés a hölgyek közzül ki válal ovszer nélkül orális kényesztetést ?

 

Törölt felhasználó · 2015. augusztus 12. 11:17

Na mostmár tényleg nagyon kíváncsi lettem a Rami22 legendás nunijára Staffi. :) Már más is írta nekem. Rege a Csodaszarvasról. Vagyis a Csudapu...-ról. :D

 

Törölt felhasználó · 2015. augusztus 12. 11:13

Itt valami lánycsere lehetett,mert az Alexa20,aki régen tényleg Erika volt,meg volt még utána más néven is,na szóval ő simán benne van a 3 legjobb nyelvtanárnéniben a városban. Én el tudom képzelni,hogy épp nem ért rá,amikor mentél és valaki más fogadott téged,mint "Alexa20",csak hasonlított rá.   Mert sztem sokan meg tudják erősíteni,hogy franciában nagyon jó a csajszi,egyszerűen ekkora visszaesés nem lehetséges sztem. Hasonló stílusban csinálja a nyelvleckét,mint anno a Linda és sztem ez mindent elmond. :) (aki volt a Lindánál annak idején,az tudja milyen stílusról beszélek)  ;)

 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. augusztus 12. 10:56

Rami 22 - nél nem voltak ilyen gondjaim, és azok a szeméremajkak édes istenem !!! Még mindenképen megyek hozzá, mert megakarom még tolni azt a húsos miújságot :)

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen