Üzenni nem üzenek, de d*gd meg rendesen :-)
Üzenni nem üzenek, de d*gd meg rendesen :-)
Hello!
Úgy látom végig járja az országot, Kecskeméten és Győrben is találtam róla fórumon, keressetek rá, szerintem egy próbát megér!
:))
Ha minden összejön a héten meglátogatom Ági44-et. Üzen neki valaki valamit? :)
Hát képek alapján a Nina26 nekem is tetszetős... :) Valaki valamit róla? Érdemes meglátogatni vagy inkább csapjam ki otthon? :DD
Háló!
voltam Raminal szép csaj de futoszalagos a törtenelmi, nekem legalábbis.
De minden más rendben volt.
Viszont érdekelne Nina, Liliana és Kitti.
ha lehet gyorsba holnap mennek.
hello
Nina 26-ról tud valaki valamit? Igencsak tetszetős
És Rami 22?
jöhet privátban is
Kösz szépen!
Szia.Nem ázsiai a lány.
Keves Balu! Nem vagyok pesti hála a jó Istennek,mert így tudom,hogy néz ki egy tyúk élve. :D Sőt kimondottan nem kedvelem a fővárosiakat,mert lenézik vidéket,holott mi etetjük őket. (természetesen tisztelet a kivételeknek) :)
Sziasztok! Shen nevu allitolag azsiai lany itt ugyan nem hirdet, de valaki volt mar nala, ad valami velemenyt? Kezdek belejonni a dologba, egyuttal kifogyni a toltott galamb holgyekbol a kornyeken :(
Elore is koszi!
gbed 350 = Anikó szindróma : D de amugy tényleg tuti a csajszi ! :)
Épp most jártam nála. Tényleg érdemes meglàtogatni. Nem bìrtam tùl sokáig... igaz éhes voltam mint a DÖG ! :D A francia szaktudását oktatni kellene! Vörös diplomával végzett valòszìnűen.
Látogasd meg az Anikó26, ott nem fogsz csalódni ! Megbízható, szép, jó szolgáltató ! :)
Mondjuk " hírdető úr " julius 6 -án a fórumon ràkérdezet ,hogy a Viki30 ról nem tud-e valaki infót mert telefonon nem elérhető !! Akkor ugy làtom nem csak én vagyok a " béna " màs se sokkal külömb :) az meg, hogy nem elég tandijat fizettem az meg lehetséges, de nem is szàndékozom fizetni ! Na de nincs nekem kedvem itt szócsatàzni ismeretlen hirdetővel ,ugy hogy le is zàrtam ezt a dolgot ! És tudod mit ?? Igazad van mindenbe amit irtàl !! Legyen neked karàcsony ...
Tapasztalatból mondod :D
Mert béna vagy meg még nem fizettél elég tandíjat.
Sziasztok!
Nemsokára megyek 1 hétre Nyiregyházára, megírnátok, hogy kit ajánlanátok. Kik a megbízható, becsületes, jó szolgáltatok. Kit kiket érdemes meglátogatni. Üdv.
Nórika 22 elérhetettlen telefonon :) sajnos.....
Hali!
Mivel a legjobb tudomásom szerint Pesti vagy, még jó, hogy ottani lányokat keresed :)
Szép próbálkozás volt... ;)
Való igaz,hogy nem nagyon jönnek ide,de szerintem is lenne rá kereslet itt. Nem azt mondom,hogy jöjjön le 100 bombanő,mert annyit evidens,hogy nem bír el Nyíregy,de ha 3-4 ilyen fullos nő megjelenne,minőségi szolgáltatással,szerintem simán meglenne a pesti életszínvonaluk itt is. (rövidtávon meg pláne) De sztem így egyszerűbb nekik,gyanítom nem unatkoznak "odafent" :) Most konkrétan én sem tudom,hogy mennyi az annyi ott,de vagy 2 éve voltam Pesten egy eszméletlen jó nőnél,mikor ajtót nyitott azt mondtam emlékszem neki,hogy ilyet csak amerikai pornóban láttam idáig,mámint ilyen bomba külsőt. :D Akkora szilikonmelle volt,mint egy jól megtermett sárgadinnye. :)) Nos 2 éve ez a nőci 15 rózsaszálat várt el tőlem 1 óráért. De úgy lerendezett,hogy 1 hétig eszembe se jutott utána a szex. :) Szóval volt csodálatos külső,minőségi szolgáltatás pöpec kérő sarokkáddal,gyertyákkal és nem volt jelentősen drágább,mint itt 1 óra. Mondom ez 2 éve volt,azóta nem tudom,hogy 1 óra alatt általánosságban hány rózsaszál terem egy ilyen fullos külsejű és szolgáltatást nyújtó pesti hirdetőnek.