Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. július 28. 10:31

Hírdet a  No.1 :D

Big. · Újonc (15 hozzászólás) · 2015. július 28. 09:01

Üdv! A napokban jártam Alexa 20-nál, nekem nagyon bejött a csaj, jó test, szép arc, kor valós, francia és a szex is rendben volt, részemről ajánlott kategória! 

Gergely27 · Újonc (25 hozzászólás) · 2015. július 27. 22:07

Sziasztok!

 

Igaz nem sokszor nyilvánulok meg itt a fórumon, de viszont rendszeresen olvasom, és gondoltam ha már van, akkor megosztom veletek egy tapasztalatom. A napokban jártam Dórcika(30) nevezetű hőlgynél és egy nagyon jó szexuális kalandot köszönhetek neki. Igaz nem sok lánynál voltam eddig, de magasan ő nyújtotta nekem eddig a legtöbbet. Ezidáig akiknél voltam megkaptam amiért kitettem a Mátyásokat ahogy ti mondjátok, de valahogy mindig volt egy kis hiányérzetem, csak nem tudtam rájönni, hogy mi. Viszont most már tudom, hogy mi volt az. A szenvedély. A telefonban mondja, hogy szimpátia alapján van csók is, hát remélem télleg annyira szimpatikus voltam neki, mert csókot csók váltott. A végig olyan volt mint ha a barátnőmmel lennék. Az elejétől a végéig kedves volt velem, csak rám figyelt, és nem volt óranézés. A 2 órában csak én voltam neki. Ezúton is köszönöm neked, és még biztos, hogy megyek.

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. július 27. 14:11

Na ennek örülök, màrmint hogy alátàmasztja valaki a beszámolómat, ! Mert néha kapok privibe olyat hogy  " ezt honnan tudod ?? " vagy " te mindent tudsz ?? "  "érdekes te annàl is jàrtàl ?? " na , nem tudok minden ,sőt én is sok infót szoktam kapni csajokról privibe a vendégektől ! Privàtba néha jobban leirok dolgokat amik ugymond nem fórum képesek ! Van olyan akibe màr kifejezetten megbízok vendégekbe (wjdks, gbed, totyamester,tomi05) nekik bátran elmondok privátba dolgokat, de velük rendszeresen cserélünk infókat ! De aki kér privàtba infót mindenkinek leirom mindig mit tapasztaltam annál a hirdetőnél, soha nem irok valótlant , ha véletlenül nem voltam annál a lánynàl akkor megirom ,hogy màstól kapott infót tudok mondani róla  esetleg ! :) na bocs ha untattam valakit ezzel !!

 

Törölt felhasználó · 2015. július 27. 12:59

Jah és igaz rég voltam nála,de a rózsaszálak akkor is korrektek voltak. ;)

Törölt felhasználó · 2015. július 27. 12:58

Igen,annak idején én is ugyanezen dolgokat kaptam tőle,amit te Staffi! Franciája 10/11 :))

 

mknyh · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. július 26. 20:43

Sziasztok, kit ajánlanátok a városban egy jó cumira? Esetleg van aki vállal mélytorkost, vagy kényszert?

csavarosfagyi · Újonc (24 hozzászólás) · 2015. július 26. 10:25

Sziasztok! Ági 44-ről valami véleményt tudtok mondani? Biztos próbálta már valaki. Köszönöm!

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. július 25. 19:11

Szép estét mindenkinek! Na , csak nem jött össze ma sem a Szofi hirdető meglátogatása mivel nem értem el ma sem !! Ezért mivel már kivoltam nagyon , gondoltam meglátogatom a ZSUZSA 37 szolgáltatót !! :) nála még most voltam elsőnek ! :) Telefonos eggyeztetés simán ment, megérkeztem időbe ,hivtam kért még 10 percet, mondom magamba sebaj , hadd süljön kifele a zsirom a napon ugy is van miből vesziteni :))) 10 perc után bejutottam hálistennek a földszinten van a lakás,nem kellett lépcsőznöm :) szokásos bemutatkozás után irány a fürdőszoba , minden oké benne ! Belépve a szobába látom a Zsuzsa olyan mint a képeken ,semmi zsákbamacska, fedik a valóságot a képei !!  Na apám, az a francia amit lemüvelt komolyan mondom ledobtam a láncot tőle !! Ugy játszott a két hátsókerékkel a nyelvével és a szájával hogy csak néztem !! Közbe arra gondoltam ISTENEM ha választani lehetne én igy szeretnék meghalni, ilyen akció közbe amikor megöregszem !! Aktus : semmi nyafogás , nem mondta, hogy ezt ne, ide ne nyulj, azt ugy nem szeretem, minden jó volt neki, az volt a lényeg én jól érezzem magam nála !! Látszik rajta és most nem megbántásként mondom ,hogy nem olyan mint némelyik 20 éves ,hogy minnél hamarabb vége legyen és irány haza fele a vendégnek !! Neki fontos ,hogy vissza jöjjenek a vendégei, ezért van az , hogy a jó szolgáltatók  megmaradnak hosszú távon,mivel az állandó törzsvendégi kör szinte mindig ad neki munkát !! Azt meg a végén  jegyzem halkan meg ,hogy egy óráért, natur francia ami végig ment teljesen : ezért kért tíz darab rózsaszálat !! Ami szerintem az átlagtól is alacsonyabb,mivel a csajok többsége a Nf-ért, a NFVSZ plussz kérnek és némelyik nem is szégyelős amikor mondja az exrákat !!  Mindent összegezve, egy megbízható, jó szolgáltató !! Lehúzás nincs, egyedül van a házban, amit vállal teljesiti !! Biztos, hogy megyek még hozzá !! Jaaaaa, és Szofi drága addig ugy se nyugszom amig meg nem látogatlak ,egyszer csak sikerül bejutnom hozzád :))

PICI26 · Újonc (20 hozzászólás) · 2015. július 24. 16:45

Hali Staffi! 

Én is jártam így kb. 2 hete. Majd pár nap múlva értem el, de sajnos akkor már nem tudtam menni! De ami késik nem múlik :D

Hali

 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. július 24. 16:32

Ma dolgom volt Nyíregyen , gondoltam össze kötöm a kellemest a hasznossal hamár ott járok meglátogatom a Szofi nevü hirdetőt, erre ki van kapcsolva a telója amikor próbáltam hívni, még rápróbáltam vagy 15 alkalommal egész nap, de semmi ....... ilyen az én szerencsém :(((((((( na de hátha holnap dolgozni fog és akkor talán... összejön a dolog !

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. július 24. 09:05

Mondjuk olvasom ,hogy lejáratás de azért én ha igy járnék nem irnám ki a fórumra ,hogy figyeljetek beválalltam egy csajt óvszer nélkül és tripperes lettem :))) azért ez gáz, meg elég nagy felelőtlenség is egy ilyet beválallni a vendégnek !!! Most is van olyan hirdető itt aki húsz mátyásért cserébe mehet óvszer nélkül a szex nála, de azért....................akinek erre van igénye jobb lenne ha tartana egy barátnőt vagy élettársat esetleg feleséget :) ott mehet a gumi nélkül szex : orrba, szájba, oldalba, hónajba, tokajba :)))

Lorenzo32 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. július 24. 02:12

*** Kérjük a hirdetők egymás lejáratásának mellőzését (Hanna, Gitta) !!! ***

 

Voltam a Natyka 19 nevezetű lánynál és gondolatlanul ovszer nélkül történt meg minden...  Az a lényeg hogy az a cig*ny ku**a tripperes!!!  Ne csináljátok gumi nélkül mert am anélkül vállal mindent mert igy jártok mint én!!  :((  Nem érii meg!!! 

Törölt felhasználó · 2015. július 23. 10:11

Nagyon türelmes, nyugodt, odaadó hölgy. És a nőiessége mindent visz.

 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. július 23. 00:32

Oda nem megyek utánna :) :)

 

Tomi05 · Kvázi-tag (155 hozzászólás) · 2015. július 22. 23:35

Zita 29 egy ideig Békéscsabán rendel. 

 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. július 22. 22:16

Lessz !! Nyugi ;)

 

Mex · Újonc (8 hozzászólás) · 2015. július 22. 22:06

Daniella nagyon eltűnt...??? 

 

Mex · Újonc (8 hozzászólás) · 2015. július 22. 22:02

 

Hali! Szerintem tök korrekt, viszont csak maszíroz( legalábbis engem) a vége happy end,  nekem nagyon bejött! 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. július 22. 21:53

Ma majdnem egész nap hivogattam a Zita 29 -et, kiváncsi lettem volna mennyiért kínálja a bájait !! De ki volt kapcsolva sajnos :( na mindegy, de remélem a Gréta 23 közelebb fog jönni a megyéhez, mert azért Debrecenbe nincs kedvem most átkocsikázni, mert ezt a lányt mindenféle képpen blokkolnám :) :)


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen