Köszi :) persze hogy segítettél hiszen minden beszámoló jól jön a vendégeknek ! :) beszámolód alapján mindenféle képpen a kipróbàlandó kategóriába tartozik a Gréta :)
Köszi :) persze hogy segítettél hiszen minden beszámoló jól jön a vendégeknek ! :) beszámolód alapján mindenféle képpen a kipróbàlandó kategóriába tartozik a Gréta :)
Sziasztok! Voltam nála..... Szóval ez az én tapasztalatom! Telefonban aranyos,kedves egyeztetés zökkenőmentes, ott voltam a megbeszélt helyen, viszont késtem, igy fél ídőt tudtam maradni. Szerintem nagyon szép lány, nagyon csinos amikor azt mondta bíztam magam rá..... no mondom helyben vagyok. Hamar , alig húsz perc s már kivégzett! Negatívum, hamar túl akart lenni az egészen, legalábbis nekem úgy tűnt. Viszont említette, hogy készül haza remélem ez volt az oka! Még megyek hozzá adok egy esélyt magamnak, meg persze neki is! Talán ha nem kések lehet türelmesebb, vagy csak egyszerűen több időnk lett volna! Remélem segítettem??
Helló Pici 26 szerintem is gyors a csaj de több mint 30 amit ír magaról .Én is voltam mar nàla sikerült elérnem .Teste kiválló csak szerintem.màr unja és mielőbb le akarja tudni.Nehezen ment vele a kölcsönös francia inkàbb csak ő szereti doktàlni a tempót,de azért sikerült egy nyelvest kiharcolni jó szük puncija van har elintézi.a vitézt.
Sajna nincs info itt róla :((( a Debreceni fórumon egy infó van róla de az is negatív egy kicsit :(( de hàt egy darab információ után messzemenő következtetés levonni nem szabad igy ,marad esetleg ha valaki sajàt maga jár utànna a dolgoknak !! Pedig képei alapján igéretes egy csajszi :) :)
Hali :) hmm..... nem értem azt ,hogy màr 2014 okt. 4 -én is a Mayàról érdeklődtél és utànna is nem is egyszer a Mayàról kellett volna info ! Eltelt október óta 7-8 hónap és még nem vetted a fàradságot és a bàtorságot ,hogy meglátogasd ?! De amugy ha nem is sok ,de ha vissza olvasol van róla infó irva ! :) ne variálj elmész , odahajitasz neki és vagy bejön vagy nem :) ha esetleg nem ,akkor sincs gond veszett màr több is Mohácson :) nem mindenki fórumozik aki jár lányokhoz, de van olyan is aki fórumozik de punci írigy és nem ossza meg a tapasztalatot sajnos :( igy néha az ember fiának sajàt magànak kell utánna járni a dolgoknak !!! Na jó vadászatot ! :)
Maya (41) illetve Margo ( 32 ) ről tud valaki valami infót/tapasztalatot? :) előre is köszi
Sziasztok!
A hétvégén meglátogattam Viki 30-at ( most nem hírdet)
Nem ajánlom! Azoknak nem ajánlom akik a hosszú sexre vannak "ráállva" :)
ÚRISTEN sztem max 7-8 perc lehetett és kivégzett! Eszméletlenül tud a csaj :)
Csak ajánlani tudom, de mindenki kösse fel a felkötnivalót!!!
Még tuti megyek hozzá!
Anikóval kapcsolatban én is csak megerősíteni tudom az előttem hozzászólókat! Szuper!!!
Sziasztok
Próbáld meg felhívni őket !! Most ide ha ki irja valaki neked ugy is kimoderàlják ! Az meg ,hogy virágnyelven ki irja valaki neked mi, mennyi ,és miért ennyi a tarifa, az meg bonyolúlt egy kicsit ! Javaslom hívj fel 2-3 hirdetőt nagyjàból ugyan azok a nagy átlagba a tarifàk , ne sajnàlj egy kis telefon szàmlàt és egy kis időt ràszánni a lànyokra ! Amugy is a ha ügyes vagy a telefon beszélgetésekből sok mindent le lehet szürni, hogy szimpatikus -e az a làny neked vagy esetleg nem éppen ő a neked való hirdető akit keresel ! :) jó vadàszatot ;)
Letudná írni valaki hogy melyik lány mennyiért csinálja?
Én csütörtökön tàmadok következő alkalommal, meg ha birom az iramot akkor szombaton. Tobbi napon nem érek rá... nem vagyok olyan kiváltságos helyzetben mint Te! :))
Jövő hét elején a Szofi 24 -et próbàlnàm betàmadni ! Info nem nagyon van róla sajna, de már beszéltem vele, telefonba aranyos kedves hangja van ! Lehet rà repülök hét elején !! :)
Aki visszajàrós vendég hozzà, az tudja miről beszélek amikor infokat osztok meg róla ! Azok tudnak a sorok között olvasni :) ;)
Én is voltam már nála jópárszor és csak megerősíteni tudom, hogy nagyon ott van a szeren!
Viszont voltam az elmúlt hetekben több lánynál is aki nagy csalódás volt! :-(
Ugy látszik az Anikó 26 tarja azt a magas szintü szinvonalas szolgáltatást amit első perctől kezdve nyújt a vendégeinek !! :)
Sziasztok!
Köszönjük staffi, nekem megvolt!
;)
Na szoval!! Kerdeztek sokan privatba hogy hol voltál, hol voltál hol voltál? Hasonlitott a shrekkes ottvagyunkmár-ra? :))
Mondom a vendegeknek h most pihenek nem voltam. Irjak hogy, ne b...szam mar meg hogy sehol! Olyan nincs meg stb! Na mondom jolvan mielőtt staffi megelőzne mert már kirakta az indexet mostanában...
Hivok egy csajt nem ér rá csak este. Hat strandra is kell menni semmi gond.
Hivom Aniko (26) fekete vadmacskát, kicsöng, nem veszi.. na mondom a mai munkábol se lesz semmi.. Hivom 20 perc mulva felveszi. Közli, hogy Dolgozik.. mondom huha 20 perc ottvagyok!
Felvetettem magamat. Mondta hogy jo gyorsan felértem.. gondoltam igen, a villám hozzám jár tanulni.
Ugyanolyan jol nyomja mint pár honapja.
Francia uhh majdnem idő előtt kivégzett. Ezert mondtam neki hogy kérek òvszert. Nehogy itt 4 percig tartson a party. Aztán szex volt, az is jò volt. Szexin nyomja a csaj!
Tehát csak ajánlani tudom!!!
10/10.
Na pápá
Az én kedvencem sajnos nem melózik hétvégén,ugyhogy marad a böjt!:((((((
Kellemes magömlést kívànok minden fórumozó kollégának a hétvégére !! Húzzatok bele :)
Ma a Daniellánál voltam este !! Tudom nem hirdet most de ott voltam!! És hamár ott voltam megint elkápráztatott teljesen , hogy mit kell tenni azért a mátyásokért egy nőnek , amit oda adsz ,hogy ne érezd magad becsapva, és mindent megkapj amire vágytál !! Jelen pillanatba ha mindent egybe veszünk ,nincs nála jobb szolgáltató itt Nyiregyen !! A törzsvendégei tudják miről beszélek! :) Olyat alakított ma megint ez a lány ,hogy gyorsan lekötöttem egy időpontot a jövő hétre is !!! És most lehet nyomni a valótlan ,helytelen köcsög like-kat :) :)
Találó!
Ne bántsd szegényt, lehet valami komoly ***moderálva*** van. *gy... az már biztos ... :))) Lehet télen maradt a gyerek. Nem figyelmeztette senki, hogy 37 fok van. :D Tudod mint amikor Anyu anyu, megyek ki cseresznyét szedni. De hát tél van kisifiam. Tudom anyu... sapka,sál .