Átlehet ìrni a nevet. Engem nem vettek fel egy suliba. Atirtak ***moderálva*** a pontokat ugy jutottam be. Ha azt at lehetett irni akor itt a nevet is at lehet ! :D :D **nagyon röhög**
Szexpartner fórum nyíregyháza
Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2015. június 16. 11:00
Törölt felhasználó · 2015. június 16. 10:54
Hát vannak azért,akik keresztelkednek itt sajnos hetente,a sok utánajárás ellenére is... :))
GIBSON39 · Lelkes újonc (115 hozzászólás) · 2015. június 16. 10:11
Hát mit csináljanak a szerencsétlenek,ha egyszer igy hivják őket????
A mi kedvünkért csak nem keresztelkednek át!!!!
Gondolj csak bele,az a sok macera meg az utánajárás........:))))
gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2015. június 16. 10:06
Biztos hogy nem! :) Helybe költekezek :D Nyugi nem kell átmennem ! Amugyis lusta vagyok rá :))
Törölt felhasználó · 2015. június 16. 09:39
Na de egy kis segítség: Legyetek Szimonetták,Petronellák,Abigélek,Annabellák,Édák,Eviták,Manuélák,Valentinák stb... Több ezer női név van. Normális névválasztással simán el lehetne kerülni az esetleges félreértéseket a fórumon.
Törölt felhasználó · 2015. június 16. 09:31
Tényleg sok lett a Dia.. Mindig van egy-egy név,amiből van 2-3-4 hirdető egyszerre. Nem értem,annyi név van a naptárban,nem igaz,hogy nem tudnak találni különböző neveket. Van egy-két IQ bajnok a kínálatban az tény..
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. június 16. 09:20
gbed350 ha ez a tendencia folytatódik àt kell néha kacsingatni a Debrecenbe !! :)
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. június 16. 09:16
Anikó 26 Debrecen :( Gréta 23 Debrecen ! Hm...... :( na hátha vissza jönnek, Nyíregyre !
gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2015. június 16. 05:24
Közbe jött 1-2 varatlan fordulat! Ugyh ez a hetem is elvan b***va. Jövőhétre teszem át a vendégesdit
®
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. június 15. 17:52
Talált ! Süllyedt ! :)
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. június 15. 15:56
Bocsi, királyNő :)
Törölt felhasználó · 2015. június 15. 15:38
Én sem értem miért önreklám.. Szerintem korrekt,nem nézi hülyének a vendégeket. Jobb lett volna,ha vmi másik IP-ről beírja,hogy Gréti a király!? :D
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. június 15. 15:28
:) ismerős ! :)
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. június 15. 15:17
De most ez minek " önreklàm " ??? Mert a tísztànlàtàs véget leírta ,hogy Loren néven hirdetett nem olyan régen !! Nem azt irta ,hogy mehetek nyugodtan Lorenhez mert 10/10 ,nem reklámozta magàt ezzel a hozzàszólàssal, csak tisztázta a neve körüli talàlgatàsokat !! :)
Gréta · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. június 15. 14:46
***Kérjük az Önreklám mellőzését!***
Sziasztok!
Nem szoktam ide irogatni ez csak egy kulonleges alkalom, hogy el mondjam Loren névvel hirdettem, és ne legyen ebbol semmilyen kavarodás :-) kb: 1 honapja voltam itt utoljara :-)
(Bocsi az ekezetek miatt)
Ui: puszi Gretike
Aliglátszik · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2015. június 15. 13:23
Beállnék a sorba. Nekem is jöhetne, de az is elég, ha egy megbízható fórumtárs ide leírja, hogy nyugodtan mehetek a hölgyhöz...
Köszönöm, előre is.
Törölt felhasználó · 2015. június 15. 11:17
És köszi mindenkinek,hogy ilyen gyorsan megírtátok priviben a megfejtést. ;)
Törölt felhasználó · 2015. június 15. 11:16
Néztem egyet Staffi! :)
gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2015. június 15. 10:39
Ah. Ez a het is gyenge lesz! Egyszer ha eljutok! :(
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. június 15. 10:26
Megírom neked, nézel eggyet ! :)