Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2015. június 16. 11:00

Átlehet ìrni a nevet. Engem nem vettek fel egy suliba. Atirtak ***moderálva*** a pontokat ugy jutottam be. Ha azt at lehetett irni akor itt a nevet is at lehet ! :D :D **nagyon röhög**

Törölt felhasználó · 2015. június 16. 10:54

Hát vannak azért,akik keresztelkednek itt sajnos hetente,a sok utánajárás ellenére is... :))

 

GIBSON39 · Lelkes újonc (115 hozzászólás) · 2015. június 16. 10:11

 

Hát mit csináljanak a szerencsétlenek,ha egyszer igy hivják őket????

A mi kedvünkért csak nem keresztelkednek át!!!!

Gondolj csak bele,az a sok macera meg az utánajárás........:))))

gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2015. június 16. 10:06

 

Biztos hogy nem!  :) Helybe költekezek :D Nyugi nem kell átmennem ! Amugyis lusta vagyok rá :))

Törölt felhasználó · 2015. június 16. 09:39

Na de egy kis segítség: Legyetek Szimonetták,Petronellák,Abigélek,Annabellák,Édák,Eviták,Manuélák,Valentinák stb...  Több ezer női név van. Normális névválasztással simán el lehetne kerülni az esetleges félreértéseket a fórumon.

Törölt felhasználó · 2015. június 16. 09:31

Tényleg sok lett a Dia.. Mindig van egy-egy név,amiből van 2-3-4 hirdető egyszerre. Nem értem,annyi név van a naptárban,nem igaz,hogy nem tudnak találni különböző neveket. Van egy-két IQ bajnok a kínálatban az tény..

 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. június 16. 09:20

gbed350 ha ez a tendencia folytatódik àt kell néha kacsingatni a Debrecenbe !! :)

 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. június 16. 09:16

Anikó 26 Debrecen :( Gréta 23 Debrecen ! Hm...... :( na hátha vissza jönnek, Nyíregyre ! 

gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2015. június 16. 05:24

Közbe jött 1-2 varatlan fordulat! Ugyh ez a hetem is elvan b***va. Jövőhétre teszem át a vendégesdit 

® 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. június 15. 17:52

Talált ! Süllyedt ! :)

 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. június 15. 15:56

Bocsi, királyNő :)

 

Törölt felhasználó · 2015. június 15. 15:38

Én sem értem miért önreklám.. Szerintem korrekt,nem nézi hülyének a vendégeket. Jobb lett volna,ha vmi másik IP-ről beírja,hogy Gréti a király!? :D

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. június 15. 15:28

:) ismerős ! :)

 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. június 15. 15:17

De most ez minek " önreklàm " ???  Mert a tísztànlàtàs véget leírta ,hogy Loren néven hirdetett nem olyan régen !! Nem azt irta ,hogy mehetek nyugodtan Lorenhez mert 10/10 ,nem reklámozta magàt ezzel a hozzàszólàssal, csak tisztázta a neve körüli talàlgatàsokat !! :)

 

Gréta · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. június 15. 14:46

***Kérjük az Önreklám mellőzését!***

 

Sziasztok!

Nem szoktam ide irogatni ez csak egy kulonleges alkalom, hogy el mondjam  Loren névvel hirdettem, és ne legyen ebbol semmilyen kavarodás :-) kb: 1 honapja voltam itt utoljara :-)

(Bocsi az ekezetek miatt)

Ui: puszi Gretike

Aliglátszik · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2015. június 15. 13:23

Beállnék a sorba. Nekem is jöhetne, de az is elég, ha egy megbízható fórumtárs ide leírja, hogy nyugodtan mehetek a hölgyhöz...

Köszönöm, előre is. 

Törölt felhasználó · 2015. június 15. 11:17

És köszi mindenkinek,hogy ilyen gyorsan megírtátok priviben a megfejtést. ;)

Törölt felhasználó · 2015. június 15. 11:16

Néztem egyet Staffi! :)

 

gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2015. június 15. 10:39

Ah. Ez a het is gyenge lesz! Egyszer ha eljutok! :(

 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. június 15. 10:26

Megírom neked, nézel eggyet ! :)

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen