Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Sunadörgő · Újonc (35 hozzászólás) · 2015. június 10. 22:32

A "no info" Réka=Beatrixnál bepróbálkoztam én xencsétlen...mert csinosnak tűnt a képen, harmatosnak is és poppancsot is ígért...no tényleg csinos és fiatal, ez eddig rendben, Bianka volt lakában (a Belvároshoz közel) rendel...ez már kissé gyanús.

 

Jó sok várakozás a ház előtt, telefonban kisded sírás -"mi van?!" ...később kiderült bnő gyermeke.

 

Föl, megbeszélés, fürcsi, előkészület - közben behatol a 100 kg-os bnő a Romanov dinasztiából főúri kellem és kopogás nélkül rongyol be a baszobába...itt már csak röhögtem kínomban (zseton már leadva, sajna)...végre kihúz.

 

Piszipuszi (no csók), majd egy frenchie, ami viszont kb. 7/10 , tehát tulképp igen rendben...közben ujjazás, mélyebben nem csípi, fejen kéz, nem csípi.  Na jó akkor támadjunk..ráültetem, finom szűk, de interakció 0/0, nekrofília, zombiesex  feeling, arc kifejezéstelenül réved a semmibe...közben telefon többx csöng, néha felveszi...hú ez nagyon gáz...vissza a frenchhez, azzal legalább van remény a lövésre, ez meg is történik, telepakolom, hamár-homár. legalább ennyi, aztán gyors tipli és utókezelés egy normális szol gáltató.ál, hogy helyrebillenjen a kedvem...helyre is billent rendesen. 

Petyr Baelish · Újonc (24 hozzászólás) · 2015. június 10. 20:22

Sziasztok!

Srácok, ma meglátogatam Latikát....haljátok a szavam elált, gyönyörű egy leányzó és olyan mellei vannak h beszarsz. A müsor meg ahogy az egészet csinálja...phuuu nagyon nagyon nagyon jó! Ez volt az első alkalmam nála de szerintem még fogunk találkozni :).

Üdvözlettel: Petyr Baelish

gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2015. június 10. 00:10

Jaj Szilu ne küldjétek már modelására! Köszi :))

gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2015. június 09. 23:04

Jajj imádtam, forrón csókolt! Áhh kivagyok! :)))) Imádom a hangját meg a csókját :))) 

gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2015. június 09. 23:02

Jolvan, akkor szőke :))

 

NA ezt lőjétek  a tubre-ra sztem jó csaj :)) Kis orosz :))

 

***moderálva***

gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2015. június 09. 22:18

Szőkésbarna! :)))))

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. június 09. 22:16

De ,ő szőke!! :)

 

gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2015. június 09. 22:11

Kis cuki ! :))) 

gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2015. június 09. 22:10

Igen:))) Nah vele jártam 1,5 évig őt sasold:

 

***moderálva***

Be a tubera!  :)

 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. június 09. 21:32

Dóra 28 szindróma!!! :) :) :)

 

gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2015. június 09. 19:32

Dóri(28), Anikó, Latika

Ezt a sorrendet ajánlom a hétre, ha birod szusszal! :))

Latika már csak péntekig lesz úgy oszd be az idődet :))

 

Kis csávó · Lelkes újonc (223 hozzászólás) · 2015. június 09. 11:28

Helló mindekinek. Nem tudom volt-e már valaki Bernadett 33-nál. Én megtettem! Kicsit félszegen mentem hozzá,hiszen csak az alsó testrészét láttni a fotókon. De azok nekem bejöttek így fotó alapján. Így hát felhívtam! Elmondta hogy milyen lehetőségek vannak,merre található. Tehát útba igazítás rendben volt. Oda is találtam egyből és már az előszobában álltam és csodálkoztam. Egy nagyon csínos fiatal csajszít láttam magam előtt! Nem is értem miért nem tesz fel magáról egész alakos képeket. Gyors zuhi,aztán ő is,ami nagyon fontos nekem! A szobában azt kaptam amire gondoltam. Szóval összeségében ott van a toppon. Egy kis negatívum az  ágy mert az nem olyan kényelmes. De én még fel fogom keresni. De remélem Dior is hamarosan visszajön :-) Szép napot nektek. 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. június 09. 10:49

Lizàrol semmi info ?? Szombaton hivtam  délelőtt 10 kor de kivolt kapcsolva a teloja :(

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. június 09. 07:59

Ajànlani éppen tudna neked itt sok kolléga,  de ki tudja neked melyik sz*lg*lt*tó jön be ! Fiatalabb lányok vagy netàn az érettebb nők ??! :) javaslom nézzél valakit aki tetszik a hirdetők közül ,ird be a keresőbe a nevét és ha szerencséd van fogsz talàlni róla infokat akàr negatív akàr pozitív a hölgyike sz*lg*lt*tàsa ! Jó szórakozàst a hölgyek tàrsaságába ha megtalàltad a neked megfelelő hölgyet a hirdetők között ! :)

 

mahalacska100 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. június 09. 00:21

Sziasztok! Segítsségetek szeretném kérni. Kb. 7 hónapja volt Heni 20 nevű sz*lg*lt*tó. A korzótol nem messze r*nd*lt. Tudtok-e róla vmit? Nagyon szép igényes, igényes tetoválásokkal. Fantasztikus volt vele lenni. Zara szintű sz*lg*lt*tó volt. Válaszotok kösszönöm szépen.

gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2015. június 08. 23:44

A részvétel a fontos :)) Milyen szar bulik  vannak ilyenkor itt a varosban. Sehol senki . Nah mindegy. Biztos mki elfoglalt! 

 

monteverest1526 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. június 08. 22:55

Sziasztok barátaim. Teljesen uj vagyok itt. Tudnátok ajánlani valakit kihez mnjek nyiregyházán??? Köszi

Törölt felhasználó · 2015. június 08. 22:47

Fuvaros! Sztem te egy másik Latikánál voltál. :) Biztos,hogy erről az oldalról nézted ki? :D Én sem támadni akarlak,de neki neve van már a városban és nem hiszem,hogy 10/6-os franciákkal meg 10/6-os aktusokkal el tudta volna érni. Ha mégis így érezted,akkor ott valami prücök lehetett közetetek,amin nem tudott átlépni még István királyunk segítségével sem. :D

Törölt felhasználó · 2015. június 08. 22:42

Köszönöm mindenkinek,aki felszólalt érdekemben! :) Igaz a 3/4-ét kitörölték,de tényleg kösz! ;)

Tomi05 · Kvázi-tag (155 hozzászólás) · 2015. június 08. 22:10

Rami 22- ről többen jelezték nekem ,hogy megbízhatatlan, nem tartja be az ígéreteit. Nekem ennyi elég hogy messze elkerüljem. 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen