Bakker most látom visszajött a régi Klaudia21 is a szőkésre gondolok. Új identitás
Dia19 :)) meg a régi száma komoly.Bocs a sok írásért de ma szabin vagyok:)
Szexpartner fórum nyíregyháza
Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2015. május 14. 10:22
picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2015. május 14. 09:34
Olvass vissza! Van róluk sok beszámoló!
picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2015. május 14. 09:32
Vissza, de minek? Egy f*llért nem ér!
Törölt felhasználó · 2015. május 14. 08:52
Nah a másik Lacika istennőként említi 3 hozzászólással.
Elég átlátszóak vagytok :)))DD
Csináljatok még egy pár regisztrációt!
Törölt felhasználó · 2015. május 14. 08:37
Akkor egy beszámoló! Új lány Natyka19: Rákóczi u. ***moderálva*** a hely átlagos. A képeket szerintem N*nási Pál közleműködésévvel készítették:))) De ő van rajta.
Van egy ócó alap mellé minden *xtra kölcs fr Nf a lényeg ugye.. Van egy kis ízes beszéd is de elmegy. Az Nf nem éri meg a pluszt nálam biztos nem. Akció közben kedvetlen kényelmes. Gyorsan letudtam átlagalatti teljesítmény. Egyedül a fiatalsága előny ami több pár évvel.
Törölt felhasználó · 2015. május 14. 08:23
Kedves totty! Olyan nagyon dicséred azt a Biankát:) Az utolsó 2 hozzászólásodban csak áradozol róla. Jó hogy még ilyen hirdetőt nem láttál sokat elmond rólad. *** moderálva ***.
Törölt felhasználó · 2015. május 14. 08:05
Amúgy van pár új csaj a városban,kíváncsi leszek,hogy vizsgáznak. Bár ahogy olvasom eddig vegyesvágott. :) És visszatért az örökifjú Gréti26 is. :)))))
joe600 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 13. 22:24
Sziasztok azt szeretném megkérdezni ,hogy valaki tudna adni valami infót pár hölgyről esetleg aki volt nála ::vagy kinek milyen éelménye füződik a hölygekhez ,ha volt :) privibe is jöhet előre is kösszönöm a segítséget ....:)
Dóra33 ,
Barby28
Dóra25
Anikó26
soprano · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 13. 20:54
Hi!én már pont készültem Alexához,de megvártam mig vki ir róla vmit.Kérlek fejtsd ki bővebben miért nem ajánlott!Mi az hogy maga a mise például?:D köszi
Törölt felhasználó · 2015. május 13. 20:51
Jah és nálam nem éri el a gyenge 2-est. :) Atya Úristen..
Törölt felhasználó · 2015. május 13. 20:49
Hát Staffikám sok mindent láttam már itt,de ez nagyon kemény...Sztem simán TOP3. :)) Azt hiszem Kazinczy most vergődik sírjában,mint egy partravetett bálna. :) Sőt újraolvasva azt a bizonyos költői magaslatokban szárnyaló szösszenetet,nemcsak megfordult szegény Kazinczy a sírban,hanem vágott még hozzá néhány "Tripla Rittberger-t" is. :))) Azt hiszem így mondják a jégtáncban azt a nehéz valamit. :D
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. május 13. 18:17
Huha Wjdks, a kedvenc hozzàszólàsaid eggyikét olvashatod :) helyesíràs gyenge 2 -es, jó indulattal !! :)
tanja19 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 13. 18:02
szia nem tudom mire jo neked ha hazudgalsz edig egy vendegem se panaszkodot ram inkab dicsertek ugy hogy ne forumolj ojat ami nem valos szia
kuglóf · Újonc (30 hozzászólás) · 2015. május 13. 17:18
Bárcsak türelmesebb lettem volna és olvasom a hozzászólásod...
Én is voltam Lara 20 nál.
Arcra szerintem igen szép, még talán Zaránál is jobban tetszett fejre, na és akkor itt ki is fújt a pozitívum.
Szegényt nem akarom bántani a teste miatt, de tele van bőrhibákkal, eléggé rontja az összképet, ez lett volna a kisebb baj, a nagyobb, hogy hozzáállása nulla, passzív, fadarab efektus.
Úgyhogy azthiszem én többet nem kísérlezetem és megvárom még valakiről lesz vélemény.
lacika20 · Újonc (3 hozzászólás) · 2015. május 13. 16:17
Üdvözlet mindenkinek...
Ma meglátogattam. Alexa19 -et....
Nagyon nem ajánlott....!!!
Fogadás rendben volt, ház tiszta, maga a mise, stb stb... 10/2
Nagyon Elment a kedvem...
Bianka20..... Valami istennő!! Csodálatosan gyönyörű szép lány, nagyon kedves, aranyos, jó beszélgető
Partner... Sajna vele nem voltam, de tervben van!!!!
Szívesen elfogadnám barátnőmként!!! Nagyon ott van. 10/10.!!!
By: Lacika Fehérgyarmat -ról
titus pullo · Újonc (6 hozzászólás) · 2015. május 13. 12:55
Ha normálisan leírom akkor kimoderálják. Ezért röviden.
Lara 20 Nem ajánlott!
Össz kép : 10/2
Törölt felhasználó · 2015. május 13. 10:25
Sose értettem,ha valaki fotózkodik miért nem mossa meg a talpát!? (amúgy sem káros a tiszta talp,de ha már kép készül,hát kifejezetten előnyös) :)
Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2015. május 13. 06:03
:) Valós korból kb minimum 10tagadva nekem felejtős.
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. május 12. 16:45
:) nem véletlen :) sok pasi kedvence volt a Latika :)
gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2015. május 12. 16:23
:D A Latika ágya... A csaj személyi kultuszt hagyott maga után ugylátom :))