Én is kipróbáltam volna már Latikát, csak már régóta nincs fent, még mindig nem tudni róla semmit, hogy visszatér-e és mikor?
Én is kipróbáltam volna már Latikát, csak már régóta nincs fent, még mindig nem tudni róla semmit, hogy visszatér-e és mikor?
A Diornál egyszer már voltam Pécsen, én nagyon jól éreztem magam vele. Szép arca és jó teste van, eMELLett rendes, jófej és korrekt lány, ha a fiú is normálisan viselkedik vele (a bunkókat természetesen ő is nagyon utálja, de ezzel szerintem minden más lány így van). Mivel teljesen amatőr képekkel hirdet, amiket a saját mobiljával készített a tükör előtt pózolva, ezért pontosan ugyanúgy néz ki élőben is. Nincsenek retusálva.
Lehet, hogy még lesz Nyíregyházán (biztosan csak hazament húsvétra, ahogy nézem, most rengeteg lány levette a hirdetését). Amúgy ő nem ott "őshonos", ez volt az első alkalom, hogy Nyíregyházán hirdetett.
nyiregy és kkén autóskalandra vki?
Sziasztok!
Én nem azt írom most hogy milyen jó, vérprofi lány Kamilla, mert azt már párszor leírtam,
hanem azt hogy Dunántúlról megyek hozzá, és visszajáró vendége vagyok. Szerintem ezzel mindent elmondtam.
A lényeg, ugyanolyan aranyos mint a telefonban
minden pillanatban azon van hogy sokszor emlegesse a kliense azt az eggyüttlétet.
Én sokszor emlegetem.
MIndig tisztán, a megbeszéltek szerint fogad
Puszillak popókirálynő!!!
Hamarosan spriccelni fogsz!
nem terveztem, hogy megyek hozzá, egy percig sem, de gondoltam.... ha már van aki volt nála, tud nyiltakozni :) 62kg?!! Én csak a képek alapján, kérdezem, ez nem elírás egy "kicsit"? :) Vagy elírta, vagy.... :)
Popó k.nyeztetést ki vállal?
sziasztok gondoltam megosztom tapasztalataimat :)shen aranyos keleti kis csajszi szaxi nagyon ott van nálam 10/10 :)bogarka nagyon helyes lány szo nyafi nélkül megtesz mindent kezdöknek nagyon ajánlot ha nem akarsz csalodni :)aniko nagyon jo a csaj csak drággaság van nála de ajánlot kategoria ha birja a tárca :)egyiknél sem látam himet persze ez nem jelenti azt hogy nincs és lehuzas veszélye se fenyeget :) *r és szolgáltatás arányában én bogárkát ajánlom bár testre nem 10/10 inkább 10/6 de mindent szó szerint mindent megtesz hogy jol érezd magad vigyázatok rá :)persze ezzek saját vélemények ezzeket tapasztaltam :)érdekelne info diorol és latikárol ö már befejezte?sajnálnám :)
Edit vagy Kamilla az embered.
Köszönöm!
Megnézem meddig bírom, addig lehet lesz róla beszámoló is, ha meg nem akkor bátor leszek.
Miért nem ír a fórumra az ember, vajon miért! Nem is tudom....
Szofi 20: ugyan nem voltam, de Ferencz körút, ott zömében igen rendben vannak a lányok. Egy biztos, hogy lehúzás nem lesz, max a szolgáltatásban csalódhatsz - de ez meg mindig benne van a pakliban.
Dacika30. Ha gondolod hívd fel Lyá-t. Ő azt hiszem benne van ilyen dologban. Ha szereted a kicsit husisabb nőket.
Hú bocsi, későn kerestem Anitára, azt hittem ilyen friss hirdető biztos nincs róla vélemény.
petiboy írt róla legutóbb, és úgy nézem korábban is volt már fenn a hirdetése mert Fütyülős és Nyewbie_nyh is írt valószínűleg róla.
Ennyire kerülendő lenne akkor? A környék miatt is?
Sziasztok!
Most végignéztem a lányokat és megakadt a szemem két új hirdetőn.
Piszkosul bejön Anita 19! Az a test és arc, uhh... Nagyon emlékeztet egy színésznőre akit csak álmomban kaphatok meg.
A másik Szofi 20 , neki is bomba teste van, és szerintem arcra is szép lehet.
Én sajnos kezdő vagyok és nem merek új lányokhoz menni akiről még nincs vélemény.
Így kérem a tapasztalt férfitársaim akik meglátogatták őket, véleményüket osszák meg.
Pedig nem akartam most pár hétig senkihez menni, de ha lesz vélemény róluk akkor lehet nem bírom ki és jövőhéten meglátogatom valamelyikőjüket.
Gbed350! Örülök,hogy egyetértünk. ;)
Sziasztok.Nyíregyházi Ági 44 számát tudja valaki.Köszi.
Sziasztok!
Ma voltam Erikánál!
Lakás teljesen rendben, arca kifejezetten szép :)
Nagyon kedves, mosolygós és türelmes,olyan mint ha ezer éve ismertünk volna egymást :)
Az együttlét jó volt vele, megcsinálta amit kértem.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, én tuti vissza megyek hozzá ha újra a közelbe járok :)
Szasz wjdks!
Teljeswn egyetértek veled.
Én dolgoztam vagy 4 évet az általad is emlìtett emberekkel (réz) hu az fasza üzlet volt :D Jol mondod, pl van egy nem magyar srác jobban bìzok benne mint egy rokonomba. Még sosem vert át stb. Amugy pl ő ugy dolgozik mint 1 gép.
Amugymeg.. : A hosszù barátság titka ... a pontos elszámolás . :)
Ugy látom szerencsétlen vagyok a nők választása terén Anita 19 amilyen kis kedves a fotón épp ojan közönbös :/ érdektelen egy igazi fadarab. Ezt nem. azt nem . nem is értem hogy minek is vannak ilyen szolgáltatók. De nem is csodálom késön vettem észre hogy, Fannival egy brigád mert még a maciját is el vette.
Sziasztok!
Voltam az új Klaudia 21 nél.
Aranyos, kedves lány, teste nagyon jó, feszes, arcra is szép. Lakás is teljesen rendben van.
Tényleg nagyon kezdő még, de engem nem zavart, elégedetten távoztam, pár hét múlva biztos újra meglátogatom.
Bánjatok vele jól, tanítsátok türelemmel!