Sziasztok!
A napokban egy rosszul sikerült randim után mondom legyen valami jó is a napomban ezért meglátogattam Dia 29-et. Huuuh. A hölgy élőben még szebb mint a képeken. Kedves volt, mosolygós. Egy franciára akartam menni de több lett belőle. A franciát véleményem szerint jól csinálta, finom érzéki volt. Az aktus is jó volt, nem játszotta túl magát már már úgy tűnt mintha tényleg élvezte volna (persze sejtem h az itt hirdető lányok többsége nagyon ritkán élvezik az együttléteket, elvégre nekik ez munka és én sem élvezem a munkám), de mindezek ellenére elhitette velem h tényleg élvezi. Az aktus végén hozzám bújt, cirógatott, beszélgettünk. Egy szó mint száz nagyon jó volt vele, nagyon ajánlom mindenkinek! El is felejtette velem a balul elsűlt randimat :-).
Üdvözlettel: Petyr Baelish