Szexpartner fórum esztergom

Esztergomi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
tiko · Újonc (14 hozzászólás) · 2017. július 01. 23:57

Kedves Makk társak.Mivel a hölgyike nem kér semmilyen hozzászólást,kritikát,így kénytelen vagyok itt megosztani a tapasztalatom.Egy másik partner kereső oldalon hirdet Alina19 néven.Bomba testű kiscsaj de a szolgáltatás amit nyújt az csapni való.Beugrottam hozzá egy fél órára,Kölcsönös francia+óvszeres szex lett volna az eredeti program. Megbeszéltük,majd átadtam neki a "***moderálva*** rózsaszálat" én szerettem volna kezdeni a mókát de azt mondta előbb ő. Mondom rendben felhuzta a gumit aztán zömében ment a kézi munka,persze nem ezért mentem, kértem hogy cseréljünk na és itt jött az első gond hogy ő azt nem szeretné,annak ellenére hogy megbeszéltük,tehát a kölcsönös franciából nem lett semmi,oké gondoltam akkor lépjünk tovább,mondom neki hogy akkor megyek szemből,erre ő mondta meg hogy inkább legyen kutyus. Ez megint csak zavaró volt hogy ő mondja meg a partnerének hogy mit akar.Mentem hátulról,még joformán el se kezdtem megint csak beszólt hogy ne gyorsan,egyébként sem szoktam.De itt már azon voltam hogy gyorsan végezzek és tipli.Az egész kb15 perc lehetett,és nem kaptam igazán semmit azért az***moderálva***.Még mielőtt ki moderálnák az írásom jelezném hogy ez nem lejáratás.Jópár lánynál voltam már és a jó szolgáltatót mindig is elismertem az értékelésnél.De sajnos akadt ilyen is,ritkán de akadt.Ezt csak azért írtam le hogy kétszer is gondolja meg aki az említett hölgyhöz akar menni. Amúgy Pesti a hölgyike,csodálkoztam is hogy eljött de azt mondta ott túl sokan vannak,persze ilyen szolgáltatással ott biztosan nem él meg. Na mindegy a tanuló pénzt megfizettem.További csalódásmentes puncivadászatot.

ökörszem · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. január 17. 22:45

Tisztelt 0630856**** tudod mindenki saját magából indul ki ,pl: a bűdös szájszag a piás beállitottság,a neveletlenség ,és nem beszélve a nemi szeveidről ,kb tudom kivagy. Azt hogy egy nő nem fogad arról egyedűl te tehetsz ,egy szánalmas alak vagy ,egyedűl vagy még egy nőt sem mersz felhivni

izom72 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. január 15. 11:48

Sziasztok..van itt esztergomi nő szex talira?? Jol me***moderálva***

Melissa01 · Újonc (10 hozzászólás) · 2014. május 29. 07:35

Az első bejegyzés f*kázás a regisztráció aznap történik a második bejegyzés f*kázás egy olyanra válaszolva ami nem rólam szól amiben nem kérdezik kinél járt még......VICCES!!!!! :D Azt hiszem én ennyivel lezártam a témát,mindenki gondoljon amit akar 2 éve jelen vagyok ezzel a névvel-tel.számmal és még mindig van vendégem és nekem ennyi a lényeg!!! Szép napot mindenkinek,szeressük egymást gyerekek!!! :)

 

Melissa01 · Újonc (10 hozzászólás) · 2014. május 29. 06:15

Mennyire szánalmas próbálkozás a lejáratásra.....,szerencsére 1 vélemény nem vélemény!!!! Legyen nagyon szép napod!!!! :)

 

Dark Horse · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2014. március 08. 21:19

Ez már csak így van!

 

machine head · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. március 08. 14:25

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***

 

Mimikénél nem voltam nem az én zsánerem, Melissa viszont tul sokat beszél elmongya egész csaladfaja tőrténetét visszamenőleg 20-évre :(

cloudless · Újonc (23 hozzászólás) · 2014. március 07. 22:29

Kb. mint Mimi....

 

machine head · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. március 07. 13:28

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***

 

Bernadett néven hirtető vesrenyző 30évesnek irja magát de valojában ránézésre 40 főlőtt van,képek rola készültek de szerintem tul vannak retusálva, na mind egy igy jártam.

motlinger · Újonc (18 hozzászólás) · 2013. július 24. 18:31

Ezaz! Catfight! Csináljátok élőben és szedjetek belépőt! :D

 

boxolo · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. július 24. 18:04

PLETYKÁKAT AZ IRIGYEK INDÍTJÁK,AZ OSTOBÁK TERJESZTIK ÉS A HÜLYÉK HISZIK EL.

Melissa01 · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. július 24. 14:58

ne foglalkozzunk tovább vele,vicc az egész.....,most beszéltem Kirával és az itteni hozzászólást nem is ő írta,pedig az ő hirdetését dobja ki,az ő aláírása van ott.Meg volt döbbenve és utána fog járni a dolgoknak.:)

Mimike · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. július 24. 14:51

Sztem nézzél tükörbe Parabellácska és nézd meg hogy ki a leharcolt!Valamit el tudtál érni ebből a ***moderálva***?Albérletből albérletbe járkáltok egy bőröndötök van az is szexy melós ruha!Nincsw normális életetek!Senkiházi vagy az is maradsz és ráadásul egy buta liba!Nem járatjuk le magunkat hanem küzdünk az igazunkért és a normális vendégekért hogy ne legyenek átverve!!

Melissa01 · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. július 24. 14:32

Kira!

nem reklámnak szántam.....,szerettem volna az igazamat bizonyítani.;)

neked is szép napot,puszi!:)

 

ANGEL01 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. július 24. 14:23

sziasztok először is szép napot mindenkinek, nem szoktam fórumba írogatni mert felesleges, kedves Melissza köszönjük a reklámot de nincs rá szükségünk megvagyunk nélküle is. kívánok mindenkinek sok vendéget ezen a meleg nyári napon. KIRA

parabella · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. július 24. 13:17

Két leharcolt szutyok,idejártok hazudni? ezzel csak magatokat járatjátok le!! Írkáljatok csak ha jobb dolgotok nincsen!

Melissa01 · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. július 24. 10:42

*** linkek tiltva ***

 

Melissa01 · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. július 24. 10:09

nem gondolom,hogy a stílusommal gond lenne,nem állítottam valótlant,max megerősítettem a vendég véleményét a külsejével kapcsolatban.
A hölgy szerint ez lejáratás (csak annyira járatom le hogy,küldtem már hozzá vendéget legénybúcsú miatt amit én nem vállalok,akkor még Dorogon hirdetett...), szerinte én bálna vagyok és nem keresek.......,na mindegy én leírtam a véleményemet-tapasztalatomat,nincs több hozzáfűzni valóm a témához!;)

 

bújóscica · Lelkes újonc (71 hozzászólás) · 2013. július 24. 09:04

Mimi és Melissa? Szerintetek nem járatjátok le magatokat ezekkel a beírásokkal? Elárulom: DE! Aki valóban jó szolgáltató az nem irkál a fórumra katasztrofális stílusban, hisz az írott szó többet mutat mind pár fotó... Ha hallgatnátok, bölcsek maradnátok, de igy ez szánalmas!

Mimike · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. július 24. 09:00

Én felvállalom magam hogy nőiesen telt vagyok és büszke vagyok rá mert a vendégek és a pasik imádják!Csak én veled ellenbe arányosan telt vagyok!Úgyhogy ne ócsárolj itt minket mert senki sem járat le csak közöljük veled a tényt!Legyél normális jó szolgáltató és szeresd amit csinálsz mert a vendégek észreveszik ha nem úgy állsz hozzá!!!!!!!!És ha így folytatod előbb utóbb lejár a mandátumod itt a városban!!!!!!!


Téma indítva: 2010.02.26., 51 hozzászólás összesen