Szexpartner fórum esztergom

Esztergomi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2010. május 06. 18:27

Hű micsoda csatározások mennek erre felé. Bár pontosan nem értem miről is volt szó, de úgyérzem nem is lényeges.

 

A lényeg hogy van egy ilyen oldal és van külön az Esztergom és környékieknek is fóruma. Ez egy nagyon jó dolog. Kérdés hányan vagyunk a környékről?

Alexa · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. április 20. 09:20

Kedves Linda

Én téged soha de soha nem bántottalak nem is állt szándékomban.

Arról meg igazán nem tehetek hogy az ESZTERgom nem tud kibontakozni.

Hát igen ez az igazság talán ráér vagdalózni ::)

2-szer akart ő is ide jönni hozzám dolgozni t.bányáról,

mivel akkor a Laurával dolgoztam nemet kellett mondanom neki.

Amúgy én sem vitatkozom veled,sőt örülök hogy felnyitottad a szemem a dolgok állására.

Arra nem is gondoltatok hogy esetleg,nekem is lehet rosszakaróm,és az én nevemben hívogatott??

Azért ha már fenyegetőzöm nem fogok számmal hívni és még be is mutatkozni.

Légyszike írd meg a számot én is kíváncsi vagyok.

Hangsúlyozom én karcsú vagyok,akinek nem én vagyok az ideálja az úgy sem ide jön.

 

"Szerintem mindenkinek az a jó ami éppen aktuális ismervén a éjszakai élet törvényét.

Mindig az új a jó a régi már csak akkor jó ha csalódunk az újban".

További szép napot neked hidd el én sem akarok vitatkozni,jobb tisztázni a dolgokat.

 

 

 

 

 



LINDA · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. április 19. 15:30
Kedves Alexa. Hát valóban nem azért jöttünk el mert olyan nagyon ilyesztő voltál vagy mert nem ment volna hanem mert mi így is terveztük. Minden vidéki városban ahol megfordultunk csupán két hetet maradtunk. A kifogásaidra meg annyit tisztában vagyunk vele mennyi vendéged van illetve mi az általános vélemény rólad mert a vendégek is beszélnek ám:) A barátnőidről meg annyit nem véletlen jönnek-mennek a lányok nálad. Ha lenne munkájuk egyik sem ment volna el. A telefonba meg ha bemutatkozol ne csodálozz hogy mindenki tudja ki a fenyegető személy. Arról nem beszélve mivel előfordult olyan is hogy kiíratott számról hívtál ezért a feljelentésen én is erősen gondolkoztam. Mivelén már eljöttem abból a városból ezt csupán azért írtam le hogy legyen fogalmuk másoknak is milyen eszközökhöz vagy képes folyamodni amiért a lányok megtörték a több éves Esztergomi egyeduralkodásod:) (amit már a vendégek is untak) Nekem igazából már nincs okom veled vitatkozni hisz már rég nem ott vagyok úgyhogy hidd el ezt nem a saját érdekeim miatt írtam le. üdv:linda
Alexa · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. április 17. 07:40

Kedves Lindus!

Nem tudom honnan vetted hogy én írogattam mert ez nem igaz.

Mindenki ahhoz a lányhoz megy akihez éppen kedve tartja.

Hidd el,nekem nem konkurencia senki, mivel énvékony 48 kg vagyok.

Egész kom-eszt megyében nincs hasonló lány.

Egyébként én is illetve barátnőim sem panaszkodtak és nem is fognak.

Itt a diszkréció adott és "munkám" is van bőven sőt...

Nem hiába keresek kolleganőt

Szerintem nektek ment gyéren azért mentetek el és nem azért mert én

"fenyegettelek" titeket.

Én fogok jelentést tenni rágalmazásért.

Erről ennyit.

További szép napokat nektek és sok vendéget.

UI:nem minden esetben 2 hónap után kellene inkorrektül viselkedni...

LINDA · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. április 13. 21:47
Kedves alexa-szandra-alexandra:) Jól lehet két hónapja tényleg vándorlunk vanesszával együtt Esztergom- Szeged-Sopron között az még nem jelenti azt,hogy csalók lennénk. Azért mert téged nem látogatnak a vendégek nem mi vagyunk a hibásak arról csak te tehetsz,szóval ne próbálj meg lejáratni minket És még egy: Ha fenyegetsz minket meg a többi Esztergomban dolgozó lányt azzal neked nem lesz jobb csak annyival hogy egyszer majd valaki feljelent mert vagy olyan okos hogy be is mutatkozol. A lányok torkának átvágása mostanában nem divat és súlyos büntetést lehet ilyen fenyegetésért kapni. Nem vagy te városőr hogy azzal fenyegess minket tűnjünk el a városból. És úgy látszik előbb útóbb rájönnek majd hogy minden rossz beszámoló mögött te állsz. És ettől a népszerűséged nem fog emelkedni. üdv.
Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 03. 12:09

Kedves Mindenki!

A további találgatások elkerülése érdekében, csak a tisztán látás érdekében tesszük közzé, hogy a fórum indulásától 2010.03.02. 18 óráig az alábbi hozzászólások ugyanarról az IP címről érkeztek ebben a topicban:

 

- jóakaró, Jóakaró, Esztergomi Sas szemű, Hirnök

 

A teljes lista itt található: VL Szerkesztőség üzenetei az oldal látogatóinak!

Tudjuk, ez nem jelent semmit, de azért kiindulópontnak jó :-) Így egy kicsit más szemmel lehet olvasni egyes hozzászólásokat!

VL

Törölt felhasználó · 2010. február 27. 09:36

Ezen az oldalon is retusálatlan Linda fotoja????ua mint a be-szá. oldalon?? nézd meg jobban,

 

Törölt felhasználó · 2010. február 26. 21:47

Megnéztem az említett lányokat. A képek, telefonszámok stimmeltek a neten nem egy oldalon. Volt ahol egyértelműen ki volt írva (egy beszámolós oldal), hogy A KÉPEK RETUSÁLATLANOK.

Az meg hogy valaki nem csak a szülővárosában tartózkodik egész életében, szerintem szive joga. Gondolom te is elhagyod a települést, ahol laksz

 

Törölt felhasználó · 2010. február 26. 20:03

Figyelem!!!Csaló lányok Esztergomban!!!Agyon retusált fotókkal próbálnak átverni.Az összes lány után nézzetek a neten utánna 11 kerületre is vannak hirdetéseik.(Laura-Angel Bp 11ker callgirs box,Chilli-Vanessa 11ker beszámolok, illetve Linda beszámolók).Telefonszámaik alapján rájuktalálhattok!!!Ja és egyáltalán nem formás a Laura sem kb100kg.De aki volt nála az megerősítheti.

Törölt felhasználó · 2010. február 26. 19:54

Most Esztergomban vagy Chili/Vanassa/ vagy Bp11kerület????

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. február 26. 10:56

Esztergomi hölgyekkel kapcsolatos beszélgetések.


Téma indítva: 2010.02.26., 51 hozzászólás összesen