Szexpartner fórum esztergom

Esztergomi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Melissa01 · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. július 24. 08:16

Kedves Bella!

Azzal semmi gond,hogy valaki nem vékony,viszont az már igen is probléma,hogy nem vállalja fel önmagát,ezzel becsapja a hozzá érkezőket......ez nem lejáratás volt,ez tény és csak megerősítettem az úr állítását,mivel láttalak a városban!

 

Mimike · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. július 24. 08:11

Hozzáteszem hogy itt mi keresünk mert jó a szolgáltatásunk és évek óta itt vagyunk!!!Nem hinném hogy olyan jó a szolgáltatásod mert akkor nem panaszkodnának a vendégek!!!!!!!!Sok sikert neked!!!!!!!!!!!!

Mimike · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. július 24. 08:09

Kedves Parabella nem értem hogyan adták meg neked a fényképgaranciát mikor háromszor akkora vagy mint a fotókon.Vállald fel magad és dolgozz normális *rakon és akkor nem fognak csesztetni a lányok.A bálnaságról meg ne is beszéljünk mert undorító vagy!Nem ártana pár új fotó drága!!!!!!!!!!!

Melissa01 · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. július 24. 07:46

Én fel merek tenni ide teljes alakos fotót amin a kezemben kézzel írott dátum van....,vajon te is?;)

 

Melissa01 · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. július 24. 07:40

husikám,én élőben is így nézek ki mint a fotókon,ha ez neked bálna akkor te mi vagy!? :D Én nem panaszkodom nekem vannak vendégeim annak ellenére,hogy nem vagyok egy aluljárós ......,mint egyesek.;) hahaha.......

 

parabella · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. július 24. 00:44

Más városban 30-40 lány dolgozik és mégsincsen piszkálódás,itt pedig egy-kettő lealacsonyodott szinten levő bálna szurkálódik,mert nekik nincsen vendégük napok óta és inkább unalmukban engem ocsárol itt és hivogat,mint hogy magával törödne.Kiméljetek a zaklatásaitoktól

Melissa01 · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. július 23. 21:25

Én láttam a városban Bellát és tényleg nem is hasonlít a teste ezekre a fotókra,meg is döbbentem,ha nem arcfotóval hirdetne meg sem ismertem volna.Szomorú,hogy az ilyen lányok lejáratják a környéket, az oldalt az ezer éves fotóikkal!!!

 

deicide · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. július 21. 23:14

Sziasztok makktársak Bella  számomra nagyon nagy csalódás azt hittem jobb szolgáltató képeken ő van de kicsit el van hizva !!!!  és idegesítő hogy a másik szobába valami vagy valaki motoszkál! Igaz városban ő a ***moderálva***de akkkor is....  

Mimike · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. május 24. 13:21

Gyertek és tapasztaljátok meg hogy milyen egy kedves odaadó lány aki imádja a szexet.Garantálom hogy nem fogsz bennem csalódni.Viszont elvárom a korrektséget és a diszkréciót.Gyertek próbáljatok ki.Csókkkkkkkkk

Alexa · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. május 13. 17:01

Nem írok igéző szavakat aki ismer,tudja milyen vagyok.
Te még nem?Akkor itt az ideje,gyere ismerkedjünk meg.

Nikoletta · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. február 25. 13:05

Én Esztergomba vagyok mostmár.Igérem nem fogtok bennem csalódni.Puszi

nagyfaszúbéla · Újonc (16 hozzászólás) · 2012. december 09. 15:39

sziasztok.Kihez érdemes menni Esztergom,Dorog kornyékén akiben tényleg nem csalódik az ember?

kaller00 · Kvázi-tag (80 hozzászólás) · 2012. január 20. 00:03

Valaki előbb utóbb olvassa, ez biztos. Csak győz kivárni. :)

 

Törölt felhasználó · 2011. július 29. 16:56

Látom még mindig nem sok ember van a megyéből. Még soha nem vettem igénybe ilyen ***moderálva***, bevallom férfiasan, félek :D

Bár hiába írok ide, úgysem olvassa el senki :)

Törölt felhasználó · 2011. július 22. 01:39

Sziasztok

 

Van valakinek tapasztala a hölgyel? Fontolgatom a meglátogatását, erőteljesen, viszont a képe nagyon profinak tűnik, lehet hogy nem Ő van a képen?
Kinga Telefonszám: +36 70 ***moderálva***
Város: Esztergom
Előre is köszönöm.

 

Üdv, Zsoltee

Törölt felhasználó · 2010. október 02. 17:47

Olvassa ezt a fórumot valaki egyátalán? :)

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. június 21. 22:00

KEDVES HIRDETŐINK!

 

SZERETNÉNK EGYÉRTELMŰVÉ TENNI: SEHOL AZ ORSZÁGBAN NINCS KÉPVISELŐNK, NINCS OLYAN EMBER, AKI A MI NEVÜNKBEN BÁRMILYEN AJÁNLATOT, SEGÍTSÉGET, LEHETŐSÉGET KÍNÁLHAT ÖNÖKNEK!

 

BÁRKI BÁRMI ILYEN AJÁNLATTAL ÁLL ELŐ, AZ NEM TARTOZIK HOZZÁNK ÉS NEM VÁLLALUNK ÉRTE FELELŐSSÉGET!

VL

Nikol Dorog · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. június 20. 19:00

Nem tudom miért kell szemétkedni a másikkal Cintia Holly mindegy.Én azóta nem tudok hirdetni ezen az oldalon amióta eljöttem töled.Felirtad nekem a sok pénzt és le akartál húzni.És én igazat adok az Alexának mert én egy normális lánynak ismertem meg nem olyannak amilyennek előadtad.Mindegy én nem akarok vitázni.Itt a hugodnál százszor jobb helyem van mi nt nálad itt legalább senki sem használ ki és nyugodtan tudok dolgozni.Sok sikert

Alexa · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. június 19. 18:45

Szép napot HOOLY,CINTIA,VANESSA!

Már alig vártam Brigi,hogy itt is belémköss!

Mond meg őszintén,Ki fenyegetett kit? A Nicol is ott hagyott mert le akartad húzni a pénzét,és mióta átjött a hugodhoz minden áldott nap hívogattad,fenyegetted mailen keresztül is.

Velem is ezt akartad tenni a 3 kerben.

Figyu azért mert nektek nem megy ne feledd,nem az én hibám.

Képzeld,nem én fogadom részegen,retkesen a a vendégeimet.

Illetve a nsz-et is bevállalod,hogy keress.

Ez szégyen nekünk tisztességesen dolgozó lányoknak.

Ja és a Nicol hírdetését is itt a vl oldalon átírtad a tiédre és végleg tiltották,de titeket is.(Nicolé ki volt emelve,elő fizetett rá)

Akkor ki a csaló fenyegetőző???

Tudd hogy engem nem hat meg a fenyegető hazug szöveged.

Nem félek töled,hiába vigyáznak rátok  str....

Hagyd abba ettől nem lesz több vendéged.

Sőt nállam is volt olyan aki nállatok,hát nem túl jó véleménnyel.

Csak ennyit akartam

Holly · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. június 07. 20:28

HUUU!Ez durva 2 hónapja vagyok a barátnöimmel Esztergomba én is bele akadtam Alexa fenyegetözéseibe..Nevetségesé teszi magát!


Téma indítva: 2010.02.26., 51 hozzászólás összesen