Beszélgessünk...

Gyurikakas12 · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. május 23. 06:07

Sziasztok. Felnott filmekbe szeretnek szerepelni,de sajnos nem talaltam meg egy megbizhato oldalt sem... esetleg valaki tudja hol kell jelentkezni?? Ha tudtok segiteni irjatok legyszi. Elore is koszi :)

Törölt felhasználó · 2022. május 01. 19:39

Néha fáj, ha búcsúzol, néha pedig jó,

Néha megszakad a szív, és elakad a szó...

Néha érzed, meg kell tenned, 

S ha ezt érzed, el kell menned...

Indulnod kell, tovább lépned...

Csak akkor s úgy lesz jó...

 

Ha változik a belső éned, 

S már nem ugyanazt érzed,

Feszít belül s arra késztet

Nem jó irány, túl kell lépned...

Hát tedd meg, úgy lesz jó...

 

Ha a lelked meghalt, s nincs, mi itt tart,

Tedd meg, úgy lesz jó...

Ha mégis érzed, forr a véred,

Hát maradj, úgy lesz jó...

Ha készen állsz, ha harcba szállsz,

Ha valami jobbra vársz,

Hát keresd, úgy lesz jó...

 

Ember vagy, s nem marslakó,

Nem isten, csak halandó...

Ha önmagaddal szemben állsz, 

Nézz a tükörbe, hogy mit látsz...

S tedd azt, mi neked jó...

 

Az ítélet az istené, a választás az emberé...

Sem a bánat sem a jó kedv, egyik sem tart örökké...

Nincs igazság, sem hazugság,

Mit mindenki ugyanúgy lát...

Nincs ember, kit mindenki egyformán lát...

Kinek higgy hát ??? :)

 

Higgy magadban, bízz magadban...

A békédet is keresd önmagadban...

Tedd azt, amit tenned kell,

Csak magadban ne tévedj el...

 

Nehéz az út, de túl kell élni,

Mert önmagaddal szembenézni,

Az a legnehezebb... igen, s látni,

Minden hibád tisztán látni,

S megtanulni elfogadni, 

Hogy hiba nélkül nem tudsz élni...

Hogy hibáidból csak tanulni... 

Életed végéig tanulni... s a jobbra törekedni...

Csak ez az utad...

 

Infernal...

Brockhauser · Újonc (346 hozzászólás) · 2022. április 25. 23:23

Ok. 

 

Dani0079 · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. április 22. 18:09

Dóri (webcam) nevű hirdetővel vigyázzatok!! Lehúzás!!

bifeleség · Újonc (21 hozzászólás) · 2022. április 06. 14:05

Keresnék hellyel rendelkező valós párt ,párként én is, azaz a pasimmal, valós párokat. ( nő-pasi ) .

 

ápolt pár vagyunk amit kérünk és adunk ami alapban kell az a diszkréció maximálisan. 

Én bi nő vagyok a pasim full hetero.

Mehetek harmadiknak párhoz, mint beszálló, akár mindkét fél örömére, de ebben az esetben is minimum a pasim jelenléte, mint passzív néző:)

 

Legyen szép a napotok :

Ani

ComePlay · Újonc (8 hozzászólás) · 2022. március 23. 14:57

Az a fura,hogy csak a negatív kommentek valóságtartalmáról szeretnétek meggyőződni közzététel előtt.Miért?Ha valaki eljut odáig,hogy megírja,amit meg akar,annak nyilván oka van pro és kontra.Egyébként nem venné a fáradtságot ilyennel tölteni az idejét.A megfogalmazás/stílus már egy másik kérdés,nyilván legyen szalonképes.Alapnak tartanám,hogy minden hirdetőt lehessen véleményezni a fentebb említett stilisztikai követelményekkel.Olyan hogyan lehet,hogy "a hirdető jelenleg nem kíván élni a lehetőséggel,hogy véleményezzék"?Ez pont az a helyzet,mintha valamely üzletben nem lenne Vásárlók könyve,vagy szálláshelyen Vendégkönyv.Nyilván jó oka van annak arra,aki ezt az opciót válassza.A véleményezési lehetőségnek a hirdetés alapfeltételének kellene lennie.

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2022. március 21. 21:15

Kérjük, írd le a pontos és megbízható módját annak, hogy az ilyen véleményezések valóságtartalmáról meggyőződhessünk és ígérjük, hogy alkalmazni fogjuk.

Addig viszont két vélemény áll egymással szemben, a legtöbbször mindkét fél által erősen sarkított megfogalmazásban. Ennek ellenére célunk nem a negatív vélemények mindenáron történő törlése, nyugodtan bele lehet olvasni az egyes topikokba, bőven vannak nem kimondottan hízelgő írások. Amit nem szeretnénk, és nem is mérlegeljük a tartalmukat, azok az alpári, megalázó módon megfogalmazott hozzászólások. Ilyen miatt tiltottunk ki már hirdetőket is a fórumból, szóval nem az üzleti modellről van szó, hanem a minimális emberi elvárásokról. 

Sajnos előfordul, hogy csalók verik át a gyanútlan vendégeket, de ezekből az olyan esetekkel tudunk érdemben foglalkozni, ahol a panaszos normális hangnemben és nem hőbörögve írja meg nekünk az esetet, e-mailben vagy belső üzenetben. Mi a konkrét átverések esetében mindig javasoljuk a rendőrségi feljelentést, és ha szükséges akkor a belső üzenetváltásokat és naplóadatokat átadjuk a nyomozó hatóságoknak. Ha eddig nem is megy el a pórul járt vendég, akkor is feljegyezzük a panaszt és figyelmeztetjük a hirdetőt, többszöri előfordulás esetén pedig kitiltjuk. 

Az előzetes szűrésre is nagy hangsúlyt helyezünk, január óta kiemelten odafigyelünk a lopott képekkel hirdetni próbálókra, feltételezve, hogy nem egyenesek a szándékaik, nem egy hirdetőt zártunk már ki az oldalról, akik notóriusan nem voltak hajlandók tudomásul venni a szabályokat, de érdemes figyelni a "kétes hirdető" cimkét is, mivel ez az első figyelmeztetés jele. 

Vannak a dolognak azonban egyéb vonatkozásai is. Ez az oldal nem az árukereső.hu, ahol bárki bármilyen sommás véleményt leírhat egy tévéről vagy egy mosógépről. Itt emberek hirdetnek, és emberi interakciók történnek. Ahogy a valódi társas kapcsolatokban, az ilyen alkalmi afféroknál is előfordul, hogy minden látszat, ígéret és előzetes elképzelés ellenére a dolgok nem úgy alakulnak, ahogyan azt szeretné a kedves vendég. Nem működik a kémia. Igen, ez nagyon csalódást keltő, de lehet az ilyesmit felnőttként is kezelni, nem sértődöttségből átverést kiabálni és mocskolódva, a másik ember lealázva "véleményezni". Ami az egyik embernek bejön és maga a tökéletesség, az a másiknak unalmas, ronda, semmilyen... Ilyenek vagyunk, meg kéne tanulni elvonatkoztatni attól az elképzeléstől, hogy mi és a mi ízlésünk a világ közepe. 

Még egy gondolat. A fórumban eluralkodott egy nagyon rossz attitűd, van egy fórumozó törzsközösség, akik úgy érzik, rajta tartják a kezüket a dolgokon. A pozitív vélemények rendre durván leszavazásra kerülnek, a negatív beírások pedig el vannak halmozva lájkokkal. Nehéz megérteni, miért járnak ide olyanok, akik amúgy utálják ezt a világot és csakis a saját prekoncepcióikat igazolni látszó beírásokat értékelik. A fórumra betévedők pedig csak azt látják, hogy minden lány flegma, büdös, átver, öreg, kövér... Ráadásul sokszor olyanok írják ezeket a "véleményeket", akik nem is ismerik az adott hirdetőt, sose jártak nála, ők "csak tudják". 

ComePlay · Újonc (8 hozzászólás) · 2022. március 21. 13:25

Pontosan így van!Az oldal üzemeltetői nem nagyon kedvelik,ha a hirdetőikről negatív vélemények ütik fel a fejüket a fórumokon - végül is belőlük élnek -  de ez akkor sem helyes.Igenis egy fórumnak az lenne  a lényege,hogy segítse az embereket  a megfelelő választásban és,hogy kiszorítsa a nem oda való szolgáltatókat.Attól,hogy bizonyos hozzászólások nem jelennek meg,vagy komplett városok topicjait zárolják a probléma nem fog megoldódni.

"Az átverések lehúzzások gyakoriak.Aki szót add ennek tiltják"Pont fordítva kéne lennie,mivel az említettek nem gondolnám,hogy a legális jövedelemszerzés elfogadott formái...

 

 

Nagyfonok30 · Újonc (3 hozzászólás) · 2022. március 12. 00:44

Nem irkáltam eddig, mert nem érdekelt, hogy ki milyen módszer alapján keres lányt, vagy ki melyik lányt dicséri vagy épp negatívan véleményezi.

Egy a biztos de az tutti mindenkinél más más azv értékrend.

Lehet egy lányt magasra emelni, és emiatt te is elmégy hozzá, aztán neked nem jött be....

Vagy fordítva fikáznak egy csajost azt úgy lerendez hogy remegő lábakkal távozol.

Ezek nem minden esetbe vannak úgy ahogy

leírják a vendégek. 

Tapasztalat, ha kedves vagy veled is kedves lesz a hölgy, ha bunkó mint én :D letilt s spermába.

Az viszont igen erdekes mikor egy szolgáltatót véleményeznek az nem kerül ki, mindegy miért de értem, és nehéz is lene cenzúrázni.

A lányokat pontozni kellene, a nyújtott szolgáltatása alapján,  igy egy feltételezett ranglista alakulna ki.

Persze a csalások elkerülése véget, miszerint ne tudja a szolgáltató magát minősíteni meg vannak a programozási trükkjei.

Egyszóval az rózsaszállak már az egekben vannak de a minőség 80% ban nincs ezzel párhuzamban.

Az átverések lehúzzasok gyakoriak. Aki szót add ennek tiltják. 

Tanácsot lehet egymásnak osztogatni....

 

Törölt felhasználó · 2022. március 06. 13:51

Az itt a baj hogy jóvá hagyás után jelenik meg csak a panasz vagy bármi így könnyen becsaphatnak a hirdetők ez itt a baj  pedig ezt nem így kéne megoldani mert nem tudol panszat mutatni az itteni látogatok felé mert csak jováhgyás után látszik meg de az igzság nem fog ki jutni soha mert a hirdető hadija jóvá akkor úgy is az jut ki amit ő akkor és így ezért nem lehet védekezni ki csap be meg ki nem  ez így nagyon nem oké szerintem de ki hogy van ezzel a kérdésel kiváncsi vagyok mert ez így igazságtalan

csak úgy lehetne kiszürni ah normálisan éngedve lenne jó és a rossz is és nem a hirdtő szbja meg !!!!!

Adam086 · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. március 01. 13:38

Szia:) Hol tudjuk fel venni a kapcsolatot?

 

bifeleség · Újonc (21 hozzászólás) · 2022. február 01. 10:35

Keresnék hellyel rendelkező valós párt ,párként én is, azaz a pasimmal, valós párokat. ( nő-pasi ) .

 

ápolt pár vagyunk amit kérünk és adunk ami alapban kell az a diszkréció maximálisan. 

Én bi nő vagyok a pasim full hetero.

Mehetek harmadiknak párhoz, mint beszálló, akár mindkét fél örömére, de ebben az esetben is minimum a pasim jelenléte, mint passzív néző:)

 

Legyen szép a napotok :

Ani

Pisti0123 · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. január 18. 17:27

Sziasztok.

Tudom sokaknál ez nem elfogadott dolog, de kismama hirdetőt keresek. Ismer valaki esetleg ?

Akkár privátba is írhat 

Köszönöm.

Moniqe1 · Újonc (17 hozzászólás) · 2022. január 18. 16:19

Szia

Küldd el a telszamod SMS.ben.

Köszönöm!

M

Moniqe1 · Újonc (17 hozzászólás) · 2022. január 07. 11:56

Köszönjük..!:)

 

bifeleség · Újonc (21 hozzászólás) · 2021. december 09. 09:28

Szia

 

Osztom a véleményed, ez nem normális dolog, nem is értem azt, hogy pattan ki valaki fejéből ilyen dolog.

 

Sajnos hallom én is, hogy egyre többen vállalnak be ilyet, ez FULL BETEG DOLOG- és igen..... U N D O R Í T Ó !!

bifeleség · Újonc (21 hozzászólás) · 2021. december 09. 09:26

Sziasztok, keresek magamnak nőt közös szexre ,

 

vagy párt, de akkor párként lennék én is a pasimmal.Tehát párokkal is ismiznék :)

 

Vagy harmadiknak hölgy beszállót. Bi nő vagyok, de ez csak lehetőség, nem feltétel.

 

 

PASIK NEM-TOTÁL kizár

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2021. október 01. 15:53

Gratulálok Virágnak a videós verseny győztesének :) és a többi helyezettnek is. Szoros verseny volt, mindig figyeltem az aktuális állást. 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2021. szeptember 14. 14:29

vannak ott oldalak én a ladies nevűt használom, a beszélt nyelvek között ha látod a magyart, akkor lehet magyar, de sokan oda is írják hogy XY aus Ungarn. Szerintem nincs olyan nagyváros ahol ne lennének magyarok. 

bár vigyázz azért, mert sokaknál szerintem inkább marketing, mert inkább magyarnak írja magát pl. egy román is. Kollégám járt már úgy, hogy elment olyanhoz, aki magyarnak írta magát de a szia és a köszönöm szavakon kívül nem sokat tudott.

Bár én azt vallom, ha külföld, akkor olyanokhoz érdemes menni, akikből itthon hiány van vagy konkrétan senki...színesbőrű, ázsiai főleg. Kint rengeteg a csokilány szerencsére amíg nem volt ez a COVID meg nem voltak korlátozások és a helyek is mentek rendesen én mindig a néger lányokhoz mentem. Akármilyen nagyvárost ha nézel sok van belőlük de még kisebb helyeken is, ott nem olyan ritkaság mint otthon. Ázsiai ugyanez, de nekem nem ők a zsánereim. De tényleg ha már kint van az ember én azt vallom olyanokhoz menjen ami itthon nem adatik meg. 

Ettől függetlenül tény, a magyar nők a legszebbek, itthon jó velük lenne amikor hazajön az ember :)

 

Peat28 · Újonc (0 hozzászólás) · 2021. július 19. 21:28

Sziasztok ! Tudna nekem valaki abban segiteni , hogy nemetorszagba hol talalhatnek magyar holgyeket ? Esetleg Kölnben? 


Téma indítva: 2010.02.25., 10865 hozzászólás összesen