Beszélgessünk...

Balu · Újonc (29 hozzászólás) · 2010. március 16. 22:39

Szia Petya31!

Vagy mondhatnám, hogy Anettka :) !

Szerinted miért reklám az, ha magadról azt írod, meglátogattad Önmagad??? :D Elhiszem, hogy magad számára nem vagy zsákba macska ;) És másnak?

 

Törölt felhasználó · 2010. március 10. 11:26

Sziasztok.Nem értem  miért reklám az ,ha megdicsérek 2 lányt ..Ez nem reklám .Csak boldogsággal tölt el.Hogy meg voltam elégedve.Minden téren .A kedvességgel le a kalappal.Sajnálom hogy Nyiregyen már nem lesznek .Eszter és Anettka.:SA nyáron majd félve fogok elmenni egy vadidegen lányhoz ,aki ki tudja nem huz  e le.Ő lesssz e az aki a képeken .Kedves lessz e .siettet e vajon ?El lehet e majd vele beszélgetni.Ezek mind mind hiányozni fognak .Ha valaki tud ilyen korrekt lányokat irjon .nem akarok zsákbamacskát...

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 03. 10:51

Kedves Jó Tanács!

Levele az "Üzenetek a VL Szerkesztőségének" topicban válaszolunk, mert ez a kérdés oda tartozik.

VL


Törölt felhasználó · 2010. március 03. 10:07

Sziasztok szerkesztők!
Jó egy fórum az oldalon,csak akkor kellene a moderálást is működtetni. Nem kellene hagyni elszabadulni a trágár kifejezéseket és durva beszólásokat. Ezt a fórum lehetőséget sajnos sokan reklámfelületnek veszik és itt próbálják reklámozni a lányokat ill. a szolgáltatójukat. ezzel nem is lenne baj ! Csak ha én megdicsérek valakit akoor azt egy másik lány üzletféltésből tuti,hogy leócsárolja a sárga földig. Már olvasható jó pár olyan hozzászólás, ami nem ütné meg a legemberibb hangot sem . A csúnya ,trágár hozzászólásokat törölni kellene és folyamatosan ilyet irókat, IP. számuk alapján törölni a  hozzászólók közül , végleg. Ha nem tartjátok kordában a fórumot akkor nagyon nagy viták és keveredések tárháza lesz.
További kellemes együttműködést.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 01. 13:59

Kedves Ilonka!

Köszönjük! Mi is örülünk, és várjuk, Önök hogy fogadják az új lehetőségeket!

VL


Törölt felhasználó · 2010. február 28. 22:50

sziasztok nagyon örülök hogy,itt is van forum .csak nehogy ugyjárjunk mint máshol haggyuk ki a politikát meg az önreklámot és jo lessz a forum is.csak ennyit szerettem volna mára sziasztok.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. február 25. 12:32

Szabad, téma független csevegési lehetőség.


Téma indítva: 2010.02.25., 10867 hozzászólás összesen