Beszélgessünk...

Törölt felhasználó · 2010. május 06. 22:04

Nem jössz vissza, tényleg megyek! Szoknyavadászt holnap idevárom, bár ma nincs több ötletem, de holnapra újjászületek!!! :D

Beszélsz rébuszokban Te meg! Milyen pite! Az amerikai? Bejött a hókifli (most majd az jön divatba).

Szexelünk, please? :)))

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. május 07. 10:12

Egye fene Katika, ha akarod szexelek veled ingyen is, de csak most az egyszer!  :)

Törölt felhasználó · 2010. május 07. 14:54

De csak úgy lightosan, nincs kefe! :)

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. május 07. 15:00

De én szeretném a kefét, vagy helyettesíthetjük esetleg egy fúrógéppel és egy keverőszárral!

Törölt felhasználó · 2010. május 07. 18:21

:D  Feljössz még ma, vagy hétfőig jófiút játszol otthon? Én meg tojást verek habbá!!! :)

Kurátor meg éjszakás itt, akkor várok.Enyimé a gép! Kire ütött ez a gyerek? Nem bír magával, péntek, akkor parti van:

"jöhet a pia, legyen szex és kv" :)

Törölt felhasználó · 2010. május 08. 20:17

Szia! Vissza leszel minősítve újonccá! Szoknyavadász hétvégén nincs, te meg tutajozol valakivel... Síri csend. Mi van?

Nem baj, a hókifli bejött, jövő héttől sütögethetek, már ma azért jött valaki. Még Varjú tetszik sokaknak. Láttad az új képeinket? Varjúval?

Törölt felhasználó · 2010. május 09. 10:15

Mibe húzzak bele? Jóformán nem is értem miről megy a diskurzus, a kétszáz valahány oldalt meg nincs erőm visszaolvasni. :)

Törölt felhasználó · 2010. május 09. 14:05

Üdvözöllek!

Nem kell visszaolvasnod, Gróffal komolyabban, meg félkomolyan firkálgatunk, szoknyavadásszal meg idétlenkedünk, de azt már olvastad. Csak úgy cseverészünk, hülyülünk, ebbe Te is beszállhatsz, a szabályzatot ismered...

Előléphetsz lelkessé, kvázivá, sőt taggá, a továbbiakat nem tudom.

 

Törölt felhasználó · 2010. május 09. 14:25

Szia! 3 dimenzióban jobb a pofim, de sose volt baba (talán kiskoromban:)), viszont én nem azért raktam fel, hogy csáboskodjak vele. Vágod! Amúgy nem sok embernek van vele baja, legalább tudják, milyen, sőt kellemesen csalódnak, ha jó napom van.

Nem sovány vagyok, hanem sportosan vékony, de szálkás, mivel atlétizáltam, kéziztem, kosaraztam...., főleg futottam, de alkati dolog is. Családunkban a nők vagy kövérek, vagy vékonyak, de én vagyok az egyetlen, aki kemény (nőhöz képest).

A masszázst a szex-szel elég kevés emberrel kötöttem még össze, a svédet meg a tantrát kombinálom 95 % :), a szex a kiváltságosoké.

Nekem az nem menne, hogy délelőtt 10-kor bejelentkezne egy tök idegen pali, hogy du. 4-kor vóna-e kedvem szex-szelni?

Mit tudom én!!! :) Meg nagyon nem mindegy kivel.

A Varjút meg ne szóld le, ő fotogén! És igazi osztrák! 5 euro volt, kettő van belőle össz-vissz Mo-n, hacsak más is ilyen lökött.

A masszázs meg az életem, ez jól esett!!! :) A többiben igazad van, de csak így bírom elviselni ezt a sok ..., ami körül vesz.

Ha este visszajössz, dumálhatunk, ha nem, máskor.

Törölt felhasználó · 2010. május 09. 19:00

Értem, hát ha majd olyan téma lesz amibe én is bele tudok szólni, eskü jelzem. :D

Törölt felhasználó · 2010. május 09. 19:19

Találj ki valamit, amiről te írnál szívesen. Nézd csak meg a különbséget Gróf és Szoknyavadász között! Merőben mások.

Itt beszélgethenénk bármiről, lányok is, nem élnek vele. Én nem tudom egész nap azt lesni, hogy ki van fent éppen, de szoknyavadásszal azért rendesen belehúztunk és élveztem. Balhé helyett hülékedünk, mások meg vagy nevetnek, vagy elborzadnak. Kinek mi jön be!

Törölt felhasználó · 2010. május 09. 21:07

Nem bántottál meg, de én mindig magamat adom. A kecó bérelt, kishazánkban ez egy tűrhető panelkégli (béreltre gondolok).

Lepukkantabbakat adnak ki drágábbért. A masszázságyamat matracra fogom cserélni, a tantrát úgyis azon szokás művelni, ha tudod, miről beszélek. :)

Bocs, vendégeim többsége nem bútornézőbe jön, hanem általad soványnak tartott formás testemben gyönyörködik és lazulni jön. A lakás szinte patikatiszta általában és itt a lényeg. Vendégeim többsége erősen kvalifikált, aki nem, annak is volt gyerekszobája.

Ausztriában voltam szünetekkel két évet, ott tartok, hogy honvágyam van. Ott természetes, hogy bérelt lakásban élnek emberek, nem így néznek ki, gépesített, szinte luxuslakások picit drágábbért, mint itt! Szerencsére elég jól csevegek osztrákul, van belőlük itt is, elég egy mosoly és ők, akik kicsit magasabb színvonalon élnek, nem a bútorzattal, hanem velem fglalkoznak. Kicsit máshogy gondolkodnak, mint a magyarok. :) Erről ennyit.

Törölt felhasználó · 2010. május 09. 21:26

Jókedvem van ma! Csak egy őszinte válasz volt. A magyarokkal sincs bajom, akiket beengedek :)))

Törölt felhasználó · 2010. május 09. 21:39

Amíg gondolkodsz, beszéljünk másról. Olvasok beszámolókat itt-ott. Emberek játszák az eszüket, voltam X-nél, csak 14 féle tusfürdő volt, lakás panel, fujjj... Van a jányok között is ilyen is meg olyan is. Beszéljünk komolyan? Biztos, hogy akarod?!

Szerintem, nem. Ez itt a szórakoztatóipar egyik fajtája. Nem akarok ujjal mutogatni, de láttam ezt-azt, amíg sz*r van... :)

Nekem nincs szükségem pózolásra. Későbbre tartogatok neked egy hírt is!

Törölt felhasználó · 2010. május 09. 21:45

Életedben nem jártál igazi, rutinos masszőrnél! Itt nyugszol le és felejtesz el minden gondodat arra azegy-másfél órára.

A masszőrök tömege nem érzi a masszázs lényegét, én olyantól kaptam osztást kezdő koromban, aki egy országos versenyen az első 10-ben volt, Sz. Andrásnak hívják, ismert rendező ma már és celeb, mint mi, csak sokkal nagyobb. A hajam majd leégett, de ma hálás vagyok neki az akkori düh helyett. A többi csak sallang, de igény van rá :)

Törölt felhasználó · 2010. május 09. 21:56

Aha! Én is rábukkantam sok mindenre, de magunkkal foglalkozom, a többi legfeljebb mosolyt csal az arcomra, vagy ugrál a szemem ki-be :))) Többet tudsz, mint én, de nekem ennyi elég!

Jövő péntekre szól a meghívóm :), sejtésem sincs, miről van szó, de ezt te tudod. :))) Szánalom. Meglátom, mi lesz a vége, vagy mikor lesz vége.

Törölt felhasználó · 2010. május 09. 21:58

Mondom, hogy rossz helyeken jártál!!! Nem mindig a drága welnessben kapod, amire szükséged van, sőt! Ott van a futószalag.

Törölt felhasználó · 2010. május 09. 22:04

Eltévesztettem, 21-én várnak. Akármi az, bevállalom! :D

Törölt felhasználó · 2010. május 09. 22:17

Nem maradhatok tovább, valaki msn-en villog. Holnapra várom szoknyavadászt, remélem, összefutunk és nem kerülgetjük egymást :D

Szép álmokat mindenkinek!

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. május 10. 11:17

Nem kell tovább várnod!  Itt vagyok!!!!!


Téma indítva: 2010.02.25., 10867 hozzászólás összesen