⚧ transzik

transzik.hu
MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2023. április 14. 23:57

kis huncutok nem írtok, de akkor én se, pedig eltelt termékenyen ez a hét is :)

 

Legközelebb ha otthon járok, megnézem magamnak Merilynt (19) is. Új hirdetőnek tűnik, meg elég ígéretesnek. 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2023. április 06. 20:22

Hosszan nem írnék, mert már megtettem tavaly is, de csak annyi: Martina idén is erősen ajánlott mindenkinek

4 napot volt a városban ahol vagyok, mentem hozzá mind a 4 nap :)

Nem számolgatom, de szerintem több mint 10x biztos voltam vele. és remélem ez a szám csak több lesz jóval

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2023. március 12. 07:39

Most én kérdeznék: Teridelux (18) nevű hirdetőről tud bárki valamit? (aki volt nála esetleg)

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2023. február 01. 14:45

üdv

 

szoktam látni ott hirdetőket, igaz nem mindig, de érdemes hetente rákeresni, mert nagy eséllyel lesznek arra.

 

armo · Újonc (24 hozzászólás) · 2023. február 01. 07:52

Sziasztok 

Kaposvár felé nem jön valami igényes vékony transzi?

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2023. január 26. 16:16

Olvasom, hogy Sonya megy vissza Pestre...sajnálom a dolgot, bár ritkán járok haza, de jó volt itt, mint "fix hirdető". Elképesztően jó teste van és formás melle.

Remélem majd jön azért újra idővel. Hozzá bármikor szívesen menne az ember

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2022. december 02. 13:35

Mentél hozzá végül a héten? 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2022. november 30. 10:30

nem

viszont úgy tudom neki már megvolt a teljes "átalakulás" ha érted mire célzok

 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2022. november 30. 10:22

Sonya már szerepelt itt,írtam róla néhány hete :)

 

Stevee01 · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. november 30. 09:19

Köszi szépen a választ! Esetleg Sissy_Celebry-nél voltál már? Régebben talán Mia Gold néven hirdetett? 

 

 

Töki78 · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. november 29. 16:46

Sziasztok!

Nina 26 (IX. kerület), Sonya Brit,Cristina....valakinek tapasztalat róluk?

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2022. november 29. 11:55

Teljesen nőies. Ő azok közé tartozik, aki nőként is él, nem a beöltözős kategória. Hangja is csajos. Hormonokat szed, a cicik is kerekek. 

Meg nézd azt, hogy a *** moderálva *** több mint 50 pozitív értékelés van róla, így biztos sokaknál népszerű.

Utolsó kérdésed meg passzolom, ilyen fenék, gátnyalásos dolgokat sose szoktam kérni a részemre. Ebben inkább az adni jobb, mint kapni elvet követem 

Stevee01 · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. november 28. 11:43

Szia! Én már régen szemezek Martina hirdetésével. Látom, hogy neked van elég sok tapasztalatod vele.  Mennyire nőies, a hangja is csajos? Natur franciát jól csinálja, környékével is foglalkozik? Gáttal? 

 

 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2022. október 20. 16:41

Megint törölt 😁

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2022. október 20. 14:25

Nem hirdetnek most akkor. 

 

Törölt felhasználó · 2022. október 18. 23:02

Nagyon szépen köszönöm a tartalmas reagálást.

Akkor jobban átnézem a hirdetők fotóit.

Nemrég megkeresett egy sorstársunk a tapasztalatairól, ha mondhatom így, ő is írt érdekességeket. Neki köszönhetően a listámból ötöt már ki is húztam (Loredana, Cristina, Zájá_22, SonyaBritt, Bruke). Azért szerencsére írt olyat is, aki továbbra is radaron marad (A-CinthyaLincoln).

A te általad ajánlottak közül meg kettő (Daniella, Lara).

Amelia és Timo? Ilyen nevű hölgyeket nem találtam.

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2022. október 18. 21:05

mivel nagy valószínűség szerint idén már nem vadászom hazai vizeken (ill héten még igen, de most nőkhöz), így íme a frissített listám az elmúlt 1 évből mint összegzés és alkalmak száma, én őket tudom ajánlani bárkinek aki érdeklődik:

 

Martina 4x - nálam No. 1., de nem akarom állandóan fényezni már, pedig lehetne

Sonya 2x

Nilu (mostani nevén TS Melania) 2x 

 

Velük pedig 1x voltam eddig, és nem azért mert ne mennék vissza, csak pusztán jó a változatosság:

 

Amelia, Lara, Barbie, Daniella, Zara, Timo

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2022. október 18. 20:36

nem szeretnék lélekromboló lenni, de a hirdetők nem azt nézik mennyire vagyunk mi vonzóak, meg mennyire élvezik az együttlétet. 

Ha megvan az alapvető higiéniád, nem vagy igénytelen, nem vagy bunkó stílusú meg agresszív és emberként állsz hozzájuk és viszed azt az ajándékot amit a kezükbe adsz, már vonzó leszel. :) Ilyen téren teljesen ugyanaz, mintha nőhöz mennél. Meg több hirdetőtől (most itt nőket is ideveszem) hallottam, hogy nem foglalkoznak semennyire azzal a tali füllel, mert sok csak komolytalan, meg nem fognak itt levelezgetni. + akinek jól megy úgyis hívják és rögtön egyeztetnek.

de ne értsd félre, csak jó tanács

 

Aki tetszik, nézd meg a képeit (retusos képeken kívül van-e más pl. amatőrebb kép már jó jel) olvasd el a hirdetés szövegét teljesen (vállal-e olyanokat amiket szeretnél) beszámolóit, és hívd ha megfelel. Telefonban meg rögtön leveszed mennyire nőies a hangja. Én ezt csinálom mindig. 

 

Bruke a másik ismert művésznevén a Gagastar, neten keress rá, nem tudom itt fórumba mi férne bele, de kezdőként szerintem várj vele amíg rutinosabb nem leszel, de amennyire én látom egyre nőiesebb mostanság

 

de akiket írtál a hosszú felsorolásban azok közül Sonya, Lara ajánlott részemről. Bár más kaliberek külsőre de nekem pozitívak voltak a tapasztalataim. 

 

Törölt felhasználó · 2022. október 17. 17:58

Helló!

 

Ezt a "párszor már jöttél aztán törölted magad" nem értem. Most regisztráltam először, na de mindegy. Akkor utána olvasok.

 

Értem. Persze ebben igazad van, nem árt ha nőies a hangja. Csak úgy gondoltam, jobb szeretnék olyannal lenni, aki vonzónak tart. Nem kell megjátszani magát. Neki is könnyebb és jobb és nekem is az lenne.

 

Bruke? Mi a probléma vele?

 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2022. október 17. 16:15

Üdv! Párszor már jöttél aztán törölted magad, de olvass vissza, pár kommentet van néhányról szó itt akikről kérdezel.

 

Ha rám hallgatsz a *** moderálva *** ezt a tali kereső funkciót hagyd a francba, pláne ne töltögess fel magadról képeket. Aki tetszik, hívd fel érdeklődj és mond mit szeretnél. 1-2 perc az egész, de legalább hallod a hangját is, stílusáról is elárul valamit (meg persze ugyanezek rólad is) Sok hirdető nem is foglalkozik azzal a funkcióval. Meg nem egy klasszikus értelemben vett társkeresők ezek. 

 

Akiket írtam anno, őket ajánlom most is írtam is róluk ide de némelyikről privátban is olyanok által akikről olyanok is írtak akik szerintem megbízhatóak

 

Danielláról 2 hetes, Laráról 1 hétnél is kevesebb friss infóim vannak mert voltam velük - de ajánlott mind. Bár nem tudom milyen szerepre mennél, de Daniellának nagy a mérete ezzel számolj. Engem a passzív oldal semennyire nem izgat, de ha orálozni szeretnél nála úgy is érzed majd miről is beszélek 

 

Demónához talán megyek a héten, bár még meggondolom, szerintem Sonyához újrázom, nem mostanság voltam vele de hozzá bármikor vissza lehet menni.

 

Bruke elég híres-hírhedt őt ha kezdő vagy inkább engedd el :D 


Téma indítva: 2022.04.10., 101 hozzászólás összesen