Észrevételek, javaslatok az oldallal kapcsolatban

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. február 25. 12:02

Ide várjuk látogatóink véleményeit oldalunkkal kapcsolatban.

Törölt felhasználó · 2010. március 01. 09:59
Rendkívül zavaró, hogy sok apróhirdetésnél nincs megadva hely.
Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 01. 13:58

Kedves bence!

Sajnos, nem tehetünk róla, hogy a hirdetés feladója szerint ez nem lényegi információ :-)

Mi sem értjük, ez miért jó nekik, de nem kötelezhetjük arra, mit írjon bele hirdetésébe.

VL


Törölt felhasználó · 2010. március 01. 17:45

Nagyon jó hogy lett ilyen fórum ahol megoszthatjuk a véleményeinket.Remélem sokan fogják használni, és nem csak a menedzserek fognak írkáni ide is. Örülnék ha a szerkesztőség kiszűrné őket és megírná hogy kik menedzselik magukat.


Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 01. 19:07

Kedves xx!

Köszönjük!

Ami tudunk, megteszünk, hogy az oldalt és benne a fórumot is kulturált és becsületes keretek között tartsuk a jövőben is.

VL


Törölt felhasználó · 2010. március 01. 20:57

Tisztelt VL Szerkesztőség!

 

Csak üdvözölni tudom a VL-en bevezetett változásokat, fejlesztéseket. Igen ez már időszerű volt, mert nagyon elharapódzott a csaló hirdetők száma.  Én a nyíregyházi fejleményeket követtem valamelyest, de amit itt csinálnak,  csináltak a csaló hirdetők az már a bűncselekmény kategóriába tartozik. Ehhez gondolom a VL sem szeretne nekik statisztálni a továbbiakban.

 

Egy pár javaslatom lenne azért, hogy még ennél is jobban tisztuljon az oldal.

1, A fotós hirdetések sorába be lehetne illeszteni, a fotó garanciás, a kétes hirdetés mellé, a nem ellenőrizett  kategóriát. (így mindenki eldöntheti, mely hirdetésben hisz)

2, Az oldalra beíróknak, akár a fórumra, akár a lányok oldalán lévő véleményezésre csak regisztrálás után  lehessen  módjuk, írogatni.

3 A fotós hirdetők oldalán lévő véleményírást a (beszámolót) nem a hirdető által választható, engedélyezhető kategóriaként, hanem minden regisztrált felhasználónak aktív menüként kellene engedélyezni. Ez azért lenne jó mert, a pórul járt kliens azonnal letudja leplezni a csalást, vagy pont az ellenkezőjét, a valós hirdetőről valós véleményt adhat. Most a vélemény íráshoz, a hirdető engedélye és kódja is kell, ez inkább a csalókat segíti szerintem, egy csaló hirdető nem fogja engedélyezni a vélemény írást!!!.

 

Remélem javaslataimmal segíteni tudtam munkájukat.

További hasznos fejlesztéseket kívánok.  EDUARD

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 03. 11:10

Kedves EDUARD (Nyh)!

Az építő jellegű hozzászólásokat nagyon köszönjük!

Észrevételeire reagálva:

1. Jelenleg a "nem ellenőrzött kategória" az, amelyiken egyik címke sem látható, tehát nem képgaranciás, és nem kétes. Ez így elég egyértelmű ahhoz, hogy ne kelljen külön jelölni is.

2. A fórum regisztrációjának beállítása már folyamatban van.

3. A hirdetésekhez írható vélemények egyenlőre maradnak a jelenlegi rendzser szerint. Vannak ennek előnyei és hátrányai is, de a mostani rendszerünkben ez egyenlőre így marad.

VL

Törölt felhasználó · 2010. március 03. 15:46

Tisztelt Szerkesztőség!

Én, mint régi hirdető úgy gondolom, hogy felesleges a hirdetésekhez írni a beszámolókat, ez úgy jó, ahogy van.

Ez a fórum tényleg jó ötlet volt, legalább nincs "szükség" más oldalon véleményezni senkit, megteheti bárki itt is.

Beszámolót szerintem a városokban is lehet írni, akkor nem kell mazsolázni, hogy ki hova való.

Remélem, ez a fórum kultúrált marad, mint maga az oldal! :)

Nem tudom, a fórumozók észrevették-e, de a VL Szerkesztősége mindenkit magáz.

További sok sikert kívánok a szerkesztőknek, hirdetőknek és a fórumozóknak!


Törölt felhasználó · 2010. március 04. 10:00

 

Tisztelt szerkesztöség!

 Örömmel vettem hogy tájékoztatják a fórumozókat hogy mely nevek használnak egy ip címet. Lehet hogy néha ártatlanok is gyanuba keverednek, de ez a ritkább eset. Remélem a jövőben is megosztják velünk ezeket az észrevételeket. Nálam még szerencsére nem fordult elő hogy más néven is írt volna valaki erről az ip címről, bár ezt a gépet csak én használom és csak ezzel a névvel írogatok.

Lenne egy kérésem vagy javaslatom. Ha valakinek válaszolok akkor elég lenne csak feltüntetni alul hogy kinek ment a válasz és nem kellene alul az egész hozzászólást mégegyszer leirni. Ha pedig valakit érdekel az egész történet akkor alul a névre kattintva megnézhetné az egészet. Más fórumokon ez egész jól működik. Köszönöm szépen.  

Bélapapa · Tag (60 hozzászólás) · 2010. március 08. 11:33

Tisztelt Szerkesztőség!

Örömmel vettem, hogy létezik fórum az oldalhoz.

Jó lenne a fórumon belüli keresési lehetőség, így rálehetne keresne egy hirdetőre, vagy éppen egy aktuális témára.

Jelenleg olvasom a fórumot, de ha egy lányról írnak, és megszeretném nézni az adott hirdetőt, akkor most elég körülményes a dolog. Ha lehet ezen is lehetne változtatni.

Üdvözlettel

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 08. 17:09

Kedves Bélapapa!

Köszönjük!

Fejlesztési javaslatait átadtuk a fejlesztőknek, reméljük a fórumunk végleges verziója mindannyiunknak tetszeni fog.

VL

gabor45 · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. március 10. 13:52

Tisztelt Szerkesztőség!

 

Javaslom, hogy minden olyan városnak legyen külön fóruma, ahonnan hirdető van, mert különben Velük kapcsolatban nem lehet eszmét cserélni.

 

Üdv: Gábor

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 10. 14:07

Kedves Gábor!

Ha talált most olyan hirdetőt, akinek a városa nincs a fórumban, kérjük, írja meg nekünk, akár itt, a fórumban, és máris megoldjuk a kérdést.

VL

gabor45 · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. március 10. 15:30


Tisztelt Szerkesztőség!

 

Pl. Várpalota, Keszthely, Ajka

 

Üdv: Gábor

debreceni lány · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. március 15. 00:04

Tisztelt szerkesztőség!

Nagyon jó, hogy létrejött a VL fórum, és remélem hogy a lányokat is segítitek vele. Ugyanis nekünk is lehetnek rossz tapasztalataink, jó lenne ezért egy olyan fórumrész, ahol a lányok is beszélgethetnének, és segítenék egymást. Ugyanis nem csak a hölgyekkel van itt a probléma, sajnos egyre több az agresszív, pénzét viszakérős, alkudozós partner. Segíthetnénk egymásnak, ha már egy valaki belecsúszik egy ilyen esetbe, segítsünk egymáson hogy ne fordulhasson elő, illetve próbáljuk meg kiszűrni, hogy ki a nem szívesen látott partner. Köszönöm.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 15. 07:30

Kedves Gábor!

Köszönjük, létrehoztuk a három város topikját.

VL

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 15. 07:31

Kedves debreceni lány!

Köszönjük jelzését! Létrehoztunk egy topikot erre a célra, a "Lányok" fórumban. Reméljük eredményesen tudják majd használni.

VL

gabor45 · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. március 15. 12:35

Kedves VL!

Minden látogató nevében köszönöm!

Üdv: Gábor

Kiváncsi · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. március 18. 11:50

Tisztelt Szerkesztőség!

Javasolnám,hogy a lányok adatlapján tüntessék fel a lehetőségeket is,azaz mit vállalnak a lányok.Így könnyebb lenne választani,mert az érdeklődő tudná,mi jár alapban és mi az ami extraként külön fizetendő.Egy másik hasonló oldalon ez egy jól bevált módszer.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 18. 13:00

Kedves Kíváncsi!

Lehet, hogy egy *** moderálva *** ez egy jól bevállt módszer, de törvénybe ütközik! Ugyanis a jelen szabályozás szerint nem csak a szexuális szolgáltatás nyújtása törvénytelen, hanem a reklámozásában való részvétel is.

Oldalunk nem kíván törvénysértő tartalom megjelentetésében segédkezni! Ezért nem lehet sem a hirdetésekben, sem a fórumban, véleményekben, azaz sehol feltüntetni pl. árakat, alap és extra szolgáltatást, illetve semmit, ami azt sugallja, hogy ellentételezésért cserébe szexuális szolgáltatás nyújtása történik.

Oldalunkon kizárólag szexpartner keresése lehetséges!

VL


Téma indítva: 2010.02.25., 383 hozzászólás összesen