Szexpartner fórum tatabánya

Tatabányai szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Kamilla93 · Újonc (7 hozzászólás) · 2017. február 07. 19:27

Kedves Uraim! 

Sajnos emberből vagyok én is, így előfordul, hogy családi problémáim adódnak, vagy betegség közbejön, akár pont a találka időpontjában. Amint tudom, én ezt jelzem is, illetve, felveszem a telefont és korrektül tájékoztatok mindenkit. Non sens-nek tartom, hogy ez után még vagyok fenyegetve, hogy ebből bajom lesz és társai szöveggel van lereagálva a telefonbeszélgetés. Okos, intelligens ember úgyis tudja, hogy ez esetben, ha más nem, egy kis plussz idővel kárpotolom az adott egyént. Értem én, hogy ki kicsoda, de legyünk már kuturáltak.

Köszönöm!

Janosz · Újonc (2 hozzászólás) · 2017. január 11. 15:28

Üdv Emberek! Megosztanám tapasztalatom!

A mi nap Timi 28- nál jártam, 1- órára mentem!! 

Aki szereti a telt idomokat, nem fog csalódni! Pufa bőr, kéz, francia isteni!!!!Az 1 - óra csak 40-perc lett miadtam, két aktus!!!!  Szemei hangja igazi barátnő feeling!!! Üdv csak ajánlani tudom!!

Katrina · Újonc (9 hozzászólás) · 2016. szeptember 21. 15:47
A hozzászólást moderáltuk, kérjük a fórum szabályzat betartását!
Real88 · Újonc (2 hozzászólás) · 2016. augusztus 25. 18:30

Sziasztok!

Van valakinek információja, tapasztalata Kittiről? Szeretném meglátogatni, viszont csalódni nem szeretnék. Infó jöhet ide is, illetve privátba is.

Tamás88 · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. augusztus 20. 11:27

Sziasztok Hétfőn felétek járok esetleg tudtok nekem mondani utcákat hol szoktak kint lenni lányok..? :) és melyik időtájban ?köszönöm előre is!

Dorong1 · Újonc (4 hozzászólás) · 2016. augusztus 15. 08:30

Sziasztok, az a helyzet hogy Sissy 27 és Pamela(Ív) 20 Illetőkről nem engednek ITT valós beszámolót/véleményt közzé tenni, de ha számaikra rákerestek a neten találhattok róluk információt, illetve m*s fórumokon.

maya29 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. augusztus 08. 22:06

Kedves vendégeim. KERESEM azt a vendégem akivel kiadó lakásáról(albérlet) beszélgettünk Tatabányán. Kérem jelentkezzen ha magára ismert SMS -ben a hirdetési számomra. Sajnos telefon hiba miatt elveszett a száma.üdvözlettel Maya 35

LinaSzolnok · Lelkes újonc (2 hozzászólás) · 2016. július 08. 19:05

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!*** (Léra)

 

https://videkilany.hu/60784-sessy

Felháboritó ,hogy léteznek ilyen szintre lealacsonyodó szolgaltatók!

Uraim,gondolkozzatok! Mennyi mindennel tud egy ilyen nő megfertőzni Benneteket?? Arrol nem beszélve,hogy aztán Ti hány nőnek,szolgáltatónak adnátok azt tovább!

Borzasztó :(

tomcat · Újonc (6 hozzászólás) · 2016. június 24. 18:09

Nos igen, ott van pár lánynál...én is ilyenre neveztem be, és nem az a hölgy nyitott ajtót, akik hívtam. De nekem nem volt csalódás, a másik hölgy is nagyon gyönyörű volt, sőt még talán nagyobb mellekkel is volt megáldva, mint az eredeti választott. :) Összeségében nagyon jól éreztem magam, megéri néha kockáctatni is, ha nem tetszik, még mindig dönthetsz úgy, hogy nem kérsz belőle ;)

 

Happy12 · Újonc (15 hozzászólás) · 2016. június 22. 20:00

Hihetetlen, Aliz 27 a profolijához a szomszédos R oldalon odaírja, hogy: "Elképzelhető, hogy barátnőmmel találkozol!" Vagyis nem biztos, hogy ővele, hanem valakivel...legyen meglepi sok sok rózsaszálért, hát ez tök normális...Pff, jézusom, hát mi ez....*** moderálva ***....

lacroise · Újonc (8 hozzászólás) · 2016. április 07. 04:42

Üdv nem tudjátok, hogy milett Nicova (Pocahontas) vagy Natalival? Rég láttam már őket. Abba hagyták? Vagy máshol vannak, esetleg, csak magán? Egy ideig hirdettek az apróban is. Elöre is köszi

Real88 · Újonc (2 hozzászólás) · 2016. február 16. 21:43

Sziasztok! Tud valaki információval szolgálni Natikáról?

evets · Újonc (18 hozzászólás) · 2016. február 04. 13:01

Nicol eltűnt, tudtok róla valamit?

Törölt felhasználó · 2015. december 28. 09:06

Mert jövedelmem azon része,

Amely hölgyekre volt költhető,

Doktoroké lett ez évtől,

Sajnos ez nem kerülhető.

 

Vitaminok, serkentőszer

Bár sokba kerül, nem segít .

Elfogy lassan  a lőszer is

A vaktöltény nem lelkesít.

 

Pedig hát sok huncut órát

Töltenék még Nálatok,

Feledve, hogy nem csak velem

Volt tele az ágyatok!

 

Reginalove, Vivi, Mandy,

Lilla, Mira, Diora,

Lola, Mona és Miura,

Megannyi szép punika

 

Sajnálom, hogy most már vége,

El kell válnom Tőletek,

Épp ezért sok jót, és szépet

A jövőben Tinéktek

 

Mert jövedelmem azon része,

Amely hölgyekre volt költhető,

Elúszott hát, ezért vége!

Szavam tovább nem ölthető.

Dark Horse · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2015. december 08. 09:26

Nagyon jó! Nehezen elérhető emiatt! Próbálj kapcsolatot találni vele más ***moderálva***. Sok helyen fenn van!

 

Punk · Újonc (14 hozzászólás) · 2015. augusztus 18. 01:46

helló

kis kitérőt tettem a városotokba pár hónapja. A most apróban hirdető Vikinél jártam.

 

A csaj:

igazából nem az esetem, megláttam és nem jött be, de vágytam egy minél vékonyabb csajra, ezért mentem tehát maradtam. Pici, vékony csaj, arcra kissé meggyötört volt, bár azért vigyorgott mindenen:)

A hely:

szokásos panel, nem vagyok ismerős a városban de a gps megtalálta egyből. 

Akció:

Mivel nem volt túl sok időm, így fél óra lett, tehát cumival kezdtük. Nem mondom hogy rossz volt, csak nekem kicsit keményen csinálta, én a lágyabbat szeretem. Az is lehet hogy csak nem fértem el a szájában rendesen, hiszen minden méretben sokkal nagyobb vagyok nála, a műszer is szorult a szájában, éreztem a szájpadlását és a fogait.....ezután jött az akció. Nem volt fergeteges, de összességében jólesett:) a Feneke hátulról kerek és formás, ha jót akartok hátulról csináljátok, nekem is úgy esett jól. 

 

értékelés:

a csaj profi, sokan és sokszor használták már;) akinek bejön egy szinte kislányos alkat egy 40-es nőbe bújtatva, kerek seggel az tömje meg nyugodtan. Igazából jó fej volt, az jutott róla eszembe, hogy egy melós nő, akit a főnök mindig megkúr, de fizetésemelést azért még nem kap....

 

tudtok valaki igazán kedves, érett csajt ajánlani?

Dorong1 · Újonc (4 hozzászólás) · 2015. június 15. 10:45

Az a helyzet hogy Eve 20 vagy Pamela 20 hirdetőről sem beszámolót, sem véleményt nem engedtek közzé tenni de akit kicsit is érdekel, az utánna tud nézni telefonszámai alapján m*s fórumokon. 

 

Remélem ezt is moderáljátok.

Dorong1 · Újonc (4 hozzászólás) · 2015. június 12. 05:04

***linkek tiltva***

 

 

2153

Exile07 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 18. 18:35

tudtok olyan lányt tatabányán vagy tatán, aki kijönne házhoz?

nari · Újonc (8 hozzászólás) · 2015. február 13. 08:32

Aki jelenleg is hirdet és voltam nála Kira 33

 


Téma indítva: 2010.02.25., 242 hozzászólás összesen