Szexpartner fórum sopron

Soproni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Lánykereső Szerkesztőség · 2022. május 26. 09:44

Semmiképp nem moderáljuk ki, nincs problémánk a kellemetlen dolgok megbeszélésével vagy akár a kritikával sem. 

Személy szerint (de írhatom nyugodtan az egész szerkesztőség nevében) egyébként teljesen egyetértek a kritikák hatékonyságával kapcsolatban. Erről már több másik helyen többször is írtam/írtunk. Ez nem az árukereső, ahol nyugodtan kiélheti az ember a nyelvi leleményeit egy szar mosógép véleményezésében, itt emberekről van szó, ami egyrészt azt is jelenti, hogy a másik félnek is vannak érzései, másrészt viszont hiába beszélünk szolgáltatásról, a dolog természete miatt nagyon nehéz objektívnek lenni. Ha két ember kémiája nagyon nem stimmel, a legjobb szándék ellenére se fog igazán működni az együttlét. Meg persze mindig vannak elviselhetetlen stílusú emberek, mindkét oldalon. Jó lenne, ha létezne olyan módszer, amivel ezt előre ki lehet szűrni, de sajnos ez csak vágyálom marad, és a mások által írt vélemények maximum egy kis irányt adhatnak semmiképp nem jelentenek garanciát. 

Abban is teljesen egyetértek, hogy nem kell (mivel nem is lehet) mindenkinek megfelelni. Persze sokan nem szeretik, ha valaki nem akar nekik megfelelni és ez különösen igaz ezen az oldalon, hiszen a vendégek (lássuk be, jogosan) számukra megfelelő dolgot szeretnének kapni. Ez nyilván komoly terhet ró a lányokra minden szempontból, nem is való mindenkinek ez a foglalkozás, hiába gondolják sokan egyszerű és magától értetődő megélhetésnek.

Szerintem a fórumban társasági életet élők számára bőven elég az itteni tevékenységük, aki képes megtámadni egy nőt, arról nehezen tudom elképzelni, hogy máskor meg kedélyesen fórumozgat. 

 

Endzsi · Újonc (22 hozzászólás) · 2022. május 26. 01:07

Tudod mi a baj? Azóta kapom a privát üzeneteket, mióta az Admin helyre rakott mindenkit! Jogosan! Amit láthat az oldal is...nem nehéz összerakni a képet :)

Én visszaírtam mindenkinek ha valaki tudni szeretné a részleteket hívjon fel nyugodtan és elmondok mindent. 

De kérdezem én? Miért most érdeklődnek, miután az oldal szólalt fel? :))

 

CoCo · Újonc (7 hozzászólás) · 2022. május 26. 00:27

Szeretnék így fogalmazni: ha én vándorló lány lennék, akkor nem biztos, hogy szeretnék olyan városba menni, ahol kritikát kap boldog-boldogtalan.

 

Még a "jogos" kritika helyénvalóságát is megkérdőjelezném, annak hatékonyságáról is vitatkoznék, mert nálunk azért az olyan ábrándok és fantáziák fogalmazódnak meg (vagy kell kitalálni, felfedezni őket, vagy elég idő után bizalmat nyerni ahhoz, hogy megtudjuk), amiket sokszor pont bizonyos karakterű, viselkedésű, khm... akár higiéniájú (Ne fürgyé' le!), intelligenciájú, humorú, formájú stb. lányok tudnak biztosítani. Az ember egy végtelenül izgalmas teremtmény! (Számomra.) Épp ezért, amikor szolgáltatássá és tranzakcióvá degradálják a tevékenységünket, az engem szomorúvá tesz. Bár szinte azonnal fel is vidulok, mert a vendégeimre gondolok, akik esetében úgy tapasztalom, hogy nem így élik meg a randiinkat. :) :* (Talán egy kivétellel.)

Egyébként gyermeteg erőfeszítés lenne megpróbálni mindenkinek megfelelni. Azért írtam a hosszú hónapok óta tartó fórumbeli tobzódásra épp most, mert megtámadtak egy lányt. Meggyőződésem, hogy összefüggésben a fórumbeli előzményekkel.

 

Költői kérdés: ennek milyen üzenete van? - Ne moderáljátok ki, kérlek! Mi sem félhetünk a vendégeinktől!

Lánykereső Szerkesztőség · 2022. május 25. 17:16

Mielőtt teljesen elmérgesedne a vita, szeretnénk kérni, hogy mindenki próbáljon lehűlni egy kicsit. 

Kedves Revenant, ha kérhetjük, kevesebb általánosítással és kevésbé markáns megfogalmazásokkal próbálj fogalmazni, mert sokan félreértik. Nem kell minden vitát megnyerni, és igazándiból forradalmat se olyan könnyű csinálni. 

A kedves hirdetőket pedig arra kérnénk, ne vegyenek magukra olyan állításokat, amik nem őket célozzák. Szerintünk nektek is az érdeketek, hogy az általános jobb megítélés érdekében ki lehessen mondani, hogy van itt-ott pár probléma (pont nem veletek), ami miatt a normálisan dolgozó lányokat is félve keresik fel sokan. 

 

Köszönjük!

CoCo · Újonc (7 hozzászólás) · 2022. május 25. 11:08

Mit vettél magadra?

Revenant · Újonc (36 hozzászólás) · 2022. május 25. 10:28

Ugy latszik megint forditva ulunk a lovon.

 

Tisztazzuk: a lanyok az oldalon szolgaltatast nyujtanak, nem keves penzert. 


Nekem, mint szolgaltatast igenybevevonek jogom van velemenyt formalni, plane megvalogatni azt, kihez jarok, kihez nem.

A stilusom lehet nyers, de en ferfi vagyok, nem kerulgetem a forro kasat, hanem ami nem tetszik azt kimondom.

Aki magara veszi, az joggal teszi, de azok a lanyok akik rendesen teszik a dolgukat, korrektek, es tenyleg szolgaltatast nyujtanak, nem csak a penzt teszik el oket tisztelem es szeretem.

Ők nem is veszik magukra ezt, mert tobbek, mint az atlag. 

CoCo · Újonc (7 hozzászólás) · 2022. május 25. 09:41

És ha jönnek, mire számíthatnak? Hogy itt a fórumon egyesek nyilvánosan cigányoznak, igényteleneznek, egyáltalán kategorizálnak, vagyis emberszámba sem veszik azokat a lányokat, hölgyeket, nőket, akiktől oly sokat kap(hat)nak, de legalábbis várnak. Persze, aki egy kicsit is konyít a pszichológiához, az tudja, hogy milyen folyamatok állnak az ilyen dehonesztáló megnyilvánulások hátterében. Következetesen: aki nem érti, hogy milyen törvényszerűségek szerint működik az ember, az a példa szerint, látható, hogy mit tesz.

Kontraproduktív, amit csinálsz a kommentjeiddel, hidd el.
És mielőtt engem is minősítenél: 7, azaz hét, éve vagyok Sopronban.

 

Röviden: rajtad kívül is van világ.

 

Revenant · Újonc (36 hozzászólás) · 2022. május 25. 08:16

Ne haragudj, de osszekeversz valakivel. Nem ismerlek, sosem voltam nalad, nem is hivtalak es nem is foglak hivni, mert nem vagy az esetem.

Én csak premium kategorias lanyokhoz megyek es te nem vagy az a kepek alapjan. 
Pont ez volt a problemam, hogy nem jonnek a varosba igenyes lanyok. 
Szep napot.

Endzsi · Újonc (22 hozzászólás) · 2022. május 24. 19:53

És szépen megkérlek ne hívj többet, hogy csak kíváncsi vagy a hangomra...aztán rám vágod a telefont! Van egy ajánlatom...foglalkozz a családoddal és ne érdeklődj felfelé!

További szép életet és minden jót kívánok!

 

 

Endzsi · Újonc (22 hozzászólás) · 2022. május 24. 17:06

Kedves önjelölt Mentorok!

A hétvégén nekem jött egy vendég nem is kicsit...

Fotók készültek a sérüléseimről és ha a továbbiakban , próbálkoztok ledaráltatok minden mocskos str.cit!

Nem vagyok hülye és nem most kezdtem, vegyetek vissza magatokból mert én nem gyerekeket futtatok és nálam nem lehet dr.gokkal fizetni!

Amelyik lányt érdekli kik ezek írjon privátban mindent megadok!

Juhuuuuu · Újonc (3 hozzászólás) · 2022. május 22. 12:44

Bővebb info privátban..🤣🤣

 

loki40 · Újonc (43 hozzászólás) · 2022. május 22. 08:26

Köszi!

Végre egy jó hír.

 

Juhuuuuu · Újonc (3 hozzászólás) · 2022. május 22. 05:19

Voltam mindkettőnél. Timeánal többször. Ajánlom mindkettőt nyilván a vélemény csak vélemény. De nálam odatették magukat mindketten. Nyugodt szívvel ajánlom mindkettőt. Lilient én is nehezen értem utol de megéri  próbálkozni. 

 

loki40 · Újonc (43 hozzászólás) · 2022. május 20. 12:21

Lilient nézegetem én is egy ideje. Kétszer próbáltam hívni, de nem értem el. Kicsit tartok az ilyen jó csajoktól. Hiába bombázó, ha hozzá sem lehet érni. Bár az ellenkezőjére is volt példa, de az a ritkább. Ha eljutsz hozzá, írhatnál pár szót.

 

Whysoserious · Újonc (9 hozzászólás) · 2022. május 20. 09:47

Liliennél vagy Tímeánál volt valaki? Hátha valakinek van tapasztalata és nem kell elsőáldozónak mennem 😁

Endzsi · Újonc (22 hozzászólás) · 2022. május 18. 10:53

Hogy lesz így Laufhouse? :D te nagymenő :DDD

 

Endzsi · Újonc (22 hozzászólás) · 2022. május 18. 10:47

Ha nincs velük tapasztalatod akkor mit okoskodsz bele olyan dologba amiről fogalmad sincs? 

Sajnos láttam én már sok mindent. Téma lezárva! Mondjuk érzek enyhe rasszizmust az írásodban és elnézésedet kérem ha a védelmembe vettem a bántalmazott nőket és nem vagyok rasszista mint egyesek!

 

Revenant · Újonc (36 hozzászólás) · 2022. május 18. 10:32

Agyonverni egy lanyt? A masik szobaba levo nagydarab veroembert is megverik? Milyen hulyeseg ez? En normalis feher boru lanyokhoz megyek, ott nincs problema. A romakkal lehet van, de veluk nincs tapasztalatom. El lehet kuldeni is az illetot aki bunko.

 

Endzsi · Újonc (22 hozzászólás) · 2022. május 18. 07:49

Nekem a dislike, Mr Mentor :D ti nem hagyjátok azokat a lányokat békén és inkább bevállal mindent csak ne verd agyon!
Hatalmas taps az ilyen férfinak nem nevezhető élősködő, semmirevaló egyedeknek!

 

 

Endzsi · Újonc (22 hozzászólás) · 2022. május 17. 18:11

Nem szoktam fórumozni de az utóbbi időben egyre több a natúr szexes hívás...köszönhető ez a dakotáknak!

A dakota nálam nem egyenlő a romával!

Most komolyan? Ennyire az alja van már itt? És megértem a vendégeket, hogy már félve mennek mindenhova!

Ne vicceljünk már...mi a büdös p.csa lett ezzel a várossal?

Nekem nagyon sok roma barátnőm van és igényesek nem Mordor-ból jöttek mint a legtöbben!

Esküszöm szóhoz sem jutok, hogy milyen hívások és követelések vannak néhány vendég részéről természetesen tisztelet a kivételeknek!


Téma indítva: 2010.02.25., 3374 hozzászólás összesen