Szexpartner fórum sopron

Soproni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Dingó29 · Újonc (191 hozzászólás) · 2022. június 27. 23:30

Igen és nem.

loki40 · Újonc (43 hozzászólás) · 2022. június 27. 19:22

MIA (27)

Van róla valami infó?

Egyáltalán lánynak született ő?

Markusz78 · Újonc (6 hozzászólás) · 2022. június 23. 12:35

Szia

 

PerplexXxer · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. június 21. 20:09

Sziasztok! Mesi 30-ról érdekelne vélemény, ha valaki szivesen megosztaná, kérem tegye privátban. Élőre is köszönöm!

Xman · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. június 16. 08:33

Sziasztok

Viktória(24)  mostmár itt van ahogy látom.

Strigóval utazgat és húzza le akit csak tud! 

Előre kéri a pénzt,majd egyszercsak közeledik a pasas ..

 képedbe mondja:- pénz vissza adás nincs! 

Na ez az undoritó fajta...

barca99 · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. június 11. 12:40

Ismerős lehetsz a dakoták között.

Edelény? Ózd?

 

Krisz21 · Újonc (6 hozzászólás) · 2022. június 09. 09:48

Sziasztok!

Fanninál (31) volt már valaki?

MPA · Újonc (87 hozzászólás) · 2022. június 09. 09:11

A dakoták között tutira találsz!🤣🤣

tokmaty · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. június 04. 19:59

Sziasztok, 

Sopronban tudtok ajánlani lányt aki két férfit is vállal? 

Bastya91 · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. június 03. 21:17

Szia, irj privatban:)

 

Khloé · Újonc (6 hozzászólás) · 2022. május 31. 22:03

Szia! Sok szerencsét hozzá!! 😅😁😁

Majd ha kilopják a szemedet, havonta 50 ezreket költesz törölközőre, ágynemű, lepedő, tv, sorolhatnám naphosszat akkor meggondolod milyen okosságot irsz le!! Tisztelet a kivételnek nagyon kevés az a nő aki nem ilyen. Ki nem fizetnek, mert nincs vendég cimszó, vagy valamit mindig kitalálnak! Az embernek elmegy a kedve, hogy normális lakást adjon nekik!! Mindennel visszaélnek, még ők akarnak feljelenteni, ha elakarod küldeni mert nem fizet! Amúgy forditva meg azt hallom, hogy a vendégek mindent akarnak, csak fizetni nem, alkudoznak, visszalopják a pénzt amit adnak stb! 

Ha laufhausot lehet csinálni, mi leszünk az elsők nyugodj meg! További szép napot! 

Asd1234 · Újonc (25 hozzászólás) · 2022. május 29. 20:36

Nem az en penztarcam banja..😅

sandokan89 · Újonc (53 hozzászólás) · 2022. május 29. 20:29

Kár érte pedig kellemes kis töltött galambocskának tűnik

 

Asd1234 · Újonc (25 hozzászólás) · 2022. május 29. 11:02

Sziasztok!

 

Elizabett (22) -vel mindenki vigyazzon ha jot akar maganak... Csak egy jo tanacs.. folyamatosan vandorol amit alapdologkent hirdet extranak szamolja majd 15perc utan elzavar hogy lejart az ora... 

Cicus1966 · Újonc (5 hozzászólás) · 2022. május 26. 10:12

Sziasztok. Helyet keresnék Sopronba!

Lánykereső Szerkesztőség · 2022. május 26. 09:44

Semmiképp nem moderáljuk ki, nincs problémánk a kellemetlen dolgok megbeszélésével vagy akár a kritikával sem. 

Személy szerint (de írhatom nyugodtan az egész szerkesztőség nevében) egyébként teljesen egyetértek a kritikák hatékonyságával kapcsolatban. Erről már több másik helyen többször is írtam/írtunk. Ez nem az árukereső, ahol nyugodtan kiélheti az ember a nyelvi leleményeit egy szar mosógép véleményezésében, itt emberekről van szó, ami egyrészt azt is jelenti, hogy a másik félnek is vannak érzései, másrészt viszont hiába beszélünk szolgáltatásról, a dolog természete miatt nagyon nehéz objektívnek lenni. Ha két ember kémiája nagyon nem stimmel, a legjobb szándék ellenére se fog igazán működni az együttlét. Meg persze mindig vannak elviselhetetlen stílusú emberek, mindkét oldalon. Jó lenne, ha létezne olyan módszer, amivel ezt előre ki lehet szűrni, de sajnos ez csak vágyálom marad, és a mások által írt vélemények maximum egy kis irányt adhatnak semmiképp nem jelentenek garanciát. 

Abban is teljesen egyetértek, hogy nem kell (mivel nem is lehet) mindenkinek megfelelni. Persze sokan nem szeretik, ha valaki nem akar nekik megfelelni és ez különösen igaz ezen az oldalon, hiszen a vendégek (lássuk be, jogosan) számukra megfelelő dolgot szeretnének kapni. Ez nyilván komoly terhet ró a lányokra minden szempontból, nem is való mindenkinek ez a foglalkozás, hiába gondolják sokan egyszerű és magától értetődő megélhetésnek.

Szerintem a fórumban társasági életet élők számára bőven elég az itteni tevékenységük, aki képes megtámadni egy nőt, arról nehezen tudom elképzelni, hogy máskor meg kedélyesen fórumozgat. 

 

Endzsi · Újonc (22 hozzászólás) · 2022. május 26. 01:07

Tudod mi a baj? Azóta kapom a privát üzeneteket, mióta az Admin helyre rakott mindenkit! Jogosan! Amit láthat az oldal is...nem nehéz összerakni a képet :)

Én visszaírtam mindenkinek ha valaki tudni szeretné a részleteket hívjon fel nyugodtan és elmondok mindent. 

De kérdezem én? Miért most érdeklődnek, miután az oldal szólalt fel? :))

 

CoCo · Újonc (7 hozzászólás) · 2022. május 26. 00:27

Szeretnék így fogalmazni: ha én vándorló lány lennék, akkor nem biztos, hogy szeretnék olyan városba menni, ahol kritikát kap boldog-boldogtalan.

 

Még a "jogos" kritika helyénvalóságát is megkérdőjelezném, annak hatékonyságáról is vitatkoznék, mert nálunk azért az olyan ábrándok és fantáziák fogalmazódnak meg (vagy kell kitalálni, felfedezni őket, vagy elég idő után bizalmat nyerni ahhoz, hogy megtudjuk), amiket sokszor pont bizonyos karakterű, viselkedésű, khm... akár higiéniájú (Ne fürgyé' le!), intelligenciájú, humorú, formájú stb. lányok tudnak biztosítani. Az ember egy végtelenül izgalmas teremtmény! (Számomra.) Épp ezért, amikor szolgáltatássá és tranzakcióvá degradálják a tevékenységünket, az engem szomorúvá tesz. Bár szinte azonnal fel is vidulok, mert a vendégeimre gondolok, akik esetében úgy tapasztalom, hogy nem így élik meg a randiinkat. :) :* (Talán egy kivétellel.)

Egyébként gyermeteg erőfeszítés lenne megpróbálni mindenkinek megfelelni. Azért írtam a hosszú hónapok óta tartó fórumbeli tobzódásra épp most, mert megtámadtak egy lányt. Meggyőződésem, hogy összefüggésben a fórumbeli előzményekkel.

 

Költői kérdés: ennek milyen üzenete van? - Ne moderáljátok ki, kérlek! Mi sem félhetünk a vendégeinktől!

Lánykereső Szerkesztőség · 2022. május 25. 17:16

Mielőtt teljesen elmérgesedne a vita, szeretnénk kérni, hogy mindenki próbáljon lehűlni egy kicsit. 

Kedves Revenant, ha kérhetjük, kevesebb általánosítással és kevésbé markáns megfogalmazásokkal próbálj fogalmazni, mert sokan félreértik. Nem kell minden vitát megnyerni, és igazándiból forradalmat se olyan könnyű csinálni. 

A kedves hirdetőket pedig arra kérnénk, ne vegyenek magukra olyan állításokat, amik nem őket célozzák. Szerintünk nektek is az érdeketek, hogy az általános jobb megítélés érdekében ki lehessen mondani, hogy van itt-ott pár probléma (pont nem veletek), ami miatt a normálisan dolgozó lányokat is félve keresik fel sokan. 

 

Köszönjük!

CoCo · Újonc (7 hozzászólás) · 2022. május 25. 11:08

Mit vettél magadra?


Téma indítva: 2010.02.25., 3369 hozzászólás összesen