Szexpartner fórum sopron

Soproni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Revenant · Újonc (36 hozzászólás) · 2023. február 16. 09:38

Ariana tenyleg jo, egy kicsit negativum, hogy sokmindent nem vallal, naturfrancia az egyetlen extraja. 
regebben jobban lehetett dongetni, most mar annyira nem engedi megdolgoztatnia magat pedig nincs hatalmas meretem. 

mindentol fuggetlenul stabil es jo hirdeto, jol nez ki, francia kivalo. 

sandokan89 · Újonc (54 hozzászólás) · 2023. február 12. 21:01

Minnie-ről tud valaki valamit? Sose olvastam róla beszámolót, régóta látom kicsit mozgatja a fantáziám. Arianát leszámítva kb fél éve nem voltam nővel, kicsit ilyen kalandosabb hangulatomban vagyok szerintem :D

sandokan89 · Újonc (54 hozzászólás) · 2023. február 12. 20:59

Legyen egy kis beszámoló, mert ritka mint a fehér holló.Arianát látogattam meg a héten (korábban Mézi néven hirdetett ha nem keverem mással) Olyan mint a képeken (talán egy picivel idősebb, de lehet csak a szoli miatt) Kis pici sportos csaj, szilikon cickókkal, sok tetkó meg 1-2 piercing. Nem az esetem az ilyen plázacicaság, de már egy ideje gondolkoztam hogy meglátogatom, jó hogy sikerült elkapni a héten. A franciája iszonyat jó volt, meg beszélni is lehetett vele mert értelmes csaj. Ami kicsit negatívum hogy 1 órába 1 patron fér bele, eddig másnál ilyennel nem is találkoztam. Barátnőjével rendelt, ő inkább ilyen kis ártatlan egyetemista lány kinézetre, legközelebb szerintem nála is teszek egy kört.

Cindyről tud valaki mikor tér vissza? Utálom hogy mindig elkerüljük egymást

tomchat · Újonc (2 hozzászólás) · 2023. február 05. 15:08

Szindike - Figyelem sindike csalás !!!

Alexanderr · Újonc (1 hozzászólás) · 2023. január 26. 19:15

3asra keresek egy férfit akivel elmennénk az egyik hírdető hölgyhöz 3as felállásra. Akit érdekel írjon privátban.

Airgeneral · Újonc (96 hozzászólás) · 2023. január 12. 11:57

Köszi az infót!

sandokan89 · Újonc (54 hozzászólás) · 2023. január 11. 18:44

Előttem már minden leírtak, tényleg ügyes és korrekt csaj, sose volt vele gondom. Hozzá járok amikor Cindy nincs a városban

 

Pöröly · Újonc (17 hozzászólás) · 2023. január 10. 08:41

Ha a fej nem számít akkor jó. Test jó. Hozzáállás nagyon jó. Tudás, igyekszik. Zsetonban kiváló. 

 

Tivadarka · Újonc (5 hozzászólás) · 2023. január 09. 17:54

Szevasz! Nagyon korrekt a csaj,amit vállal,azt teljesíti is! Jópárszor voltam már nála,és soha nem okozott csalódást.Ne tévesszen meg az első benyomás,ha nyitsz nála ajtót...

 

Airgeneral · Újonc (96 hozzászólás) · 2023. január 09. 15:59

Sziasztok!

Ambróziával kapcsolatban megoszaná velem valaki a tapasztalatait?

Pöröly · Újonc (17 hozzászólás) · 2023. január 02. 13:18

Szia. B. U. É. K neked én is. Mikorra várható hogy Sopronban leszel?? 

 

Noémi32 · Újonc (39 hozzászólás) · 2023. január 01. 08:58

Gyönyörű székely Újévi köszöntő – Minden magyarnak hallania kell!

 

„Dolgoznunk kell sokat, tanulni, haladni, így fogunk jobb jövőt Istentől várhatni! Kötelességeinkről ne feledkezzünk, mindenkivel mindig csak jót cselekedjünk! Szeretet, megértés legyen a jelszavunk! Ez irányítsa tetteink, gondolatunk! Ezt vésd szívedbe székelyem, magyarom akkor jóra fordul bizton jóslatom! Erdély ország népe figyelmezz a szómra, hallgasd meg tanácsom a jóra, hasznosra! Szeresd Istent, hazád és fajodat szeressed és ha kell érte áldozd vagyonod, életed! Légy családszerető, takarékos, józan így lehet csak részed testi, lelki jóban! Okulj őseid sokszor hallott példáján. Bizalmad Isten és magadban legyen csupán. Így várhatsz jobb jövőt, szebb magyar életet!

Adjon Isten ilyen boldogabb Új Évet!”

Tomi1976 · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. december 26. 12:23

Sziasztok!

Lili(20)-ről, aki Móváron hirdet van valakinek infója?

Rhd · Újonc (9 hozzászólás) · 2022. december 22. 09:46

Én voltam pár éve. Nem volt rossz.

 

Pöröly · Újonc (17 hozzászólás) · 2022. december 21. 15:58

Sziasztok. Lenne olyan aki benne lenne egy 3-ban? Fiúhoz nem nyúlok. Egy lány 2 fiu felállás érdekelne most!! 

Dingó29 · Újonc (191 hozzászólás) · 2022. december 14. 07:58

És ugye leszel olyan jófej, hogy megosztod velünk tapasztalataid? :)A csaj jó ideje hirdet már, de sehol semmi vélemény róla

Pöröly · Újonc (17 hozzászólás) · 2022. december 14. 00:31

Ma megyek😏

Stevee01 · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. december 13. 10:14

Sziasztok! Zoé nevű lánynál volt valaki már? 

Airgeneral · Újonc (96 hozzászólás) · 2022. december 09. 10:55

Bella abszolút csalódásmentes. Rendszeresen látogatom, menj nyugodtan.

Bikuci007 · Újonc (12 hozzászólás) · 2022. december 07. 22:22

Bátran ajánlom! Én már voltam vele és nem ért csalodás! Nagyon szép a leányzó és a franciája se kutya😉🤤


Téma indítva: 2010.02.25., 3376 hozzászólás összesen