Szexpartner fórum sopron

Soproni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Tupac · Újonc (43 hozzászólás) · 2021. július 11. 09:54

Hello!

Köszönöm az ajánlásotokat..Bizony visszasírom a pár évvel ezelőtti állapotokat,akkoriban meg se kérdeztelek volna,hogy kit ajánlotok,de ha igen,akkor hosszú listát küldtetek volna az ajánlott hölgyekről..

Valamiért kerülik Sopront a magasabb kategóriájú lányok,(ezzel nem akarok senkit bántani..),illetve a korrekt szolgáltatást nyújtók.

Tudom Szombathely, Győr nagyobb,de ott van legalább 5 lány mindig aki miatt már markolod is a telefonod...

Pedig mi ide leírjuk hogyha rossz,vagy ha jó valaki és ennek reklám értéke van,de nem nagyon érdekli a lányokat...:(  10 hozzászólásból 8 kolléga úr panaszkodik...

Hogy mekkora csokrot viszel az másodlagos szerintem,mert a jót azt nagyobb csokorért kapod általában,de az rendben is van..

Nincs is jobb annál,mikor széles vigyorral,még mindig remegve kilépsz az ajtaján..:)

Hát,várjuk a jobb időket....

Sziasztok

loki40 · Újonc (43 hozzászólás) · 2021. július 11. 13:18

Hát ez így van... Sajnos. 

 

karcsi30 · Újonc (67 hozzászólás) · 2021. július 11. 20:45

Tisztelt mindenki! 

Mit szólnátok hozzá ha a fénykép garancia opcióban kötelező lenne az éves megújítás? 

Egy kicsit sértő hogy vannak akik minimum 5éves képekkel hirdetnek. 

Airgeneral · Újonc (97 hozzászólás) · 2021. július 11. 21:49

Remek ötlet. Remélem olvassák az adminok.

 

chilipalmer · Újonc (27 hozzászólás) · 2021. július 12. 00:18

Jogos! Osztom a véleményed!

 

chilipalmer · Újonc (27 hozzászólás) · 2021. július 12. 00:20

Már egy ideje várjuk... Én megkérdeztem több lányt is, hogy mi a probléma, esetleg velünk van e a probléma. Azt írták, hogy nem, nagyon kedvesek vagyunk, de ez a rész nekik kiesik. Nem tudom... Higgyük el. Azt is el tudom képzelni, hogy a búvóhely osztás is kicsit máshogyan működik itt. Nem tudom... ez utóbbi csak vélelmezés.

 

chilipalmer · Újonc (27 hozzászólás) · 2021. július 12. 00:23

Még annyit, hogy maga az oldal színvonala is az utóbbi időkben sokat romlott. Nyilván ezt a hozzászólást majd kitörlik, de mivel az admin az új hozzászólásokat sem bírálja el, addig is látni fogjátok ezt a hozzászólást is. Számomra egyre hiteltelenebb ez az oldal, a konkurencia pedig kevésbé. Úgy érzem, és mint a tények is mutatják, nem igazán foglalkoznak az oldallal. Sajnálom, ha a vezetőségnek ez esetlegesen nem tetszik, de ez az én véleményem.

loki40 · Újonc (43 hozzászólás) · 2021. július 12. 07:40

Írna pár szót Anitáról aki járt nála? Most hogy nyaralnak az adminok, talán marad egy darabig. Akkor is ha nem dícséret. 

Airgeneral · Újonc (97 hozzászólás) · 2021. július 12. 22:04

Még nem láttam itt, de takaros. Engem is érdekel.

 

steven77 · Újonc (4 hozzászólás) · 2021. július 13. 08:58

Telefonon érdeklődtem nála, hogy csak franciát mennyiért vállalna, szó nélkül kinyomta. Ezután már nem volt kedvem újrahívni...

 

MPA · Újonc (89 hozzászólás) · 2021. július 13. 09:36

Helló! 

Pár szót beszéltem vele. Szerintem echte Svéd...😜 engem nem győzött meg! 

 

 

loki40 · Újonc (43 hozzászólás) · 2021. július 13. 14:49

Köszi! 

Nekem ennyi asszem elég is. 

 

CoCo · Újonc (7 hozzászólás) · 2021. július 13. 15:06

Én egyike vagyok azoknak, akik régi képekkel hirdetnek. Nagyon sajnálom, hogy ezt sértőnek találod - noha értékelem az érzékeny férfiakat, akik a gyengédségtől, a gyengéd érintésektől tudnak igazán kikapcsolódni és abból töltekezni. Bármikor korábban cserélgettem a képeimet, kedves visszajáró vendégeim nem találtak meg, mert ők pont engem kerestek és nem vadászgattak, tehát nem lapozták át a lányokat. (Akik vadászgatnak, azok pedig az én képeimen görgetnek át, és ez így van rendjén. :) )  Tiszteletben tartva ezt a ki nem mondott igényt és abban a hitben élve, hogy aki célzatosan engem keres, az a narancssárga hátterű képre fog fókuszálni az oldal fellapozásakor, nem fogok változtatni az elkövetkezőkben sem a hirdetésemen. Ez csupán egy magyarázat, hogy valaki miért nem cseréli a képeket.

 

karcsi30 · Újonc (67 hozzászólás) · 2021. július 13. 22:14

Téged úgy, szeretünk ahogy vagy!

Nem is miattad irtam! 

gebre · Újonc (22 hozzászólás) · 2021. július 14. 11:57

CoCo, semmin ne változtass,,,, 

 

CoCo · Újonc (7 hozzászólás) · 2021. július 14. 14:50

Hasonlóképp <3

Revenant · Újonc (48 hozzászólás) · 2021. július 15. 00:23

Szamomra is nagyon szomorú r a felhozatal ebben a városban. Valahogy itt túlnyomó többségben a 30+ de inkább a 40+os  nők jönnek/vannak. Pedig szerintem a férfiak nagy százaléka inkább a fiatal lányokat preferálja. Szemely szerint a vékony fiatal lanyokért vagyok oda és jelenleg nincs sok választék ellenben mas városokkal. Én olyan lányokat keresek akikkel amugy sosem tudnék lefeküdni. Pl bomba test, szilikon mell, kis vékony testalkat, pici popsi.  Nem értem, mert már sopron is 120.000es város kb. Itt a határ, mindenki ausztriába dolgozik és sok a pénz, raadásul az osztrákok is átjárnak vadászni. Szóval mi lehet a gond?

MPA · Újonc (89 hozzászólás) · 2021. július 15. 05:57

Helló! 

Azért nem járnak és jönnek vissza  az igényesebb, igazán jó lányok mert igénytelenek és lepukkantak a búvóhelyek. A másik dolog pedig az hogy több az osztrák vendég akik több lány elmondása szerint igénytelenek nem tartják be az alapvető higiéniát. Sok közülük Svéd szutykokhoz jár mert plusz euróért gumi nélkül is bevállalnak mindent.Meglehet nézni a város rendszeres felhozatalát a kisebbségiek fixen pörögnek! 

Tupac · Újonc (43 hozzászólás) · 2021. július 15. 07:39

Helló!

Ez igaz,több évet voltam kint,az osztrákok igénytelenek,illetve,a román,bolgár és egyéb lányok,mindent bevállalnak nekik,ehhez vannak szokva...

De viszont  az itteni lányok válogathatnak,sokszor kiírják hogy kiket nem fogadnak,tehát jöhetnének,de nem jönnek,ide nem...A búvóhelyek legtöbbje igen siralmas,de láttam már egész jót is..Szóval szerintem azért az akarás nem működik,Sopron nem és kész...

Valóban hiányoznak a " nehéz bombázók" Sopronból és ez szomorú,mert ahogy írtam,a csokor nagysága másodlagos,ha fullost kapsz érte,mint kinézetre,mint szolgáltatásban..

De van még egy szomorú dolog,ha idetéved egy klassz csajszi,akkor olyan regényt ír hogy mihez tartsd magad, (ne dohányozz előtte fél órával, ne légy szőrös,stb.sírok a röhögéstől) teljesen el vannak szédülve.Persze,az ember ápoltan megy,normálisan,tisztességesen viselkedik,de ők tőlünk kérnek ' extrákat'...

Azért mégiscsak ők a szolgáltatók,mi pedig a vendégek,nem kéne összecserélni a szerepeket...

 

steven77 · Újonc (4 hozzászólás) · 2021. július 15. 08:36

Szerintem is siralmas a felhozatal, és úgy tűnik egyre kisebb lesz a választék. Győr 84 hirdető, Sopron 26. Mintha Győr 3-aszor akkora lenne, pedig ha a népességet nézzük, nem sok különbség van már. Az osztrák téma szerintem se lehet indok, mert egyszerűen nem fogadja azt, akit nem akar, és kész. Számomra is érthetetlen, hiszen azt gondolná az ember, hogy itt van fizetőképes kereslet, rengetegen dolgoznak Ausztriában. Gyakorlatilag az ország keleti felében lévő városokban is nagyobb a választék, mint itt. Azt is gondolhatná az ember, hogy valami alvilági dolog van a háttérben, mintha valakik nem engednék ide a normális lányokat.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 3457 hozzászólás összesen