Szexpartner fórum sopron

Soproni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
fifi2010 · Újonc (47 hozzászólás) · 2012. szeptember 17. 15:51

Megerősítem..... Kerol tényleg nagyon jó.... de én írtam is beszit róla!!!! A héten tuti, hogy megyek hozzá ;) 

josibarát · Újonc (41 hozzászólás) · 2012. szeptember 17. 15:04

Oh Kerol!!!!

 

fifi2010 · Újonc (47 hozzászólás) · 2012. szeptember 15. 10:29

Sziasztok

 

Miráról valaki tud valamit??? Volt nála valaki már?? Elérni elég nehez ...:( nekem még nem sikerült :)))

 

 

halligalli · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. szeptember 15. 09:02

lehet egyszerűbb, ha a nevét írod ki

 

josibarát · Újonc (41 hozzászólás) · 2012. szeptember 15. 08:23

Tisztelt Hölgyek!

Nem tudom olvassátok-e eme fórumot!Vagy tesztek magasan az egészre?!

Csak meglegyen a l*v*,aztán usgyi tovább!

Mert azt már tudom,hogy nem tudjátok egyáltalán,mi jó  egy pasinak!

Ime egy link!Csak rá kell kattintani és látható!!Mi a JÓ!

http://erotika.indavideo.hu/video/Penisz_masszazs

Kivétel azért van köztetek!Egy valakivel már találkoztam!

Az egy Istennő ezen a téren!

halligalli · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. szeptember 14. 00:44

Sziasztok!
Réka még elérhető valahol?

 

kubikuki · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. szeptember 13. 12:59

Ne haragudj sacci! Egyátalán nincs igazad a Szindikével kapcsolatosan mert egy nagyon aranyos csajszi!!!! Nem engedi hogy hozzányuljunk és ez megérthető! Szerintem nem az a legfontossab hogy *** moderálva ***! Én ajánlom mert aranyos és nincs elszálva magátol mint a többiek akikkel melozik!

zolcsi224 · Újonc (4 hozzászólás) · 2012. szeptember 12. 19:10

Klaudia (33). csak pozitív tapasztalatom van vele kapcsolatban.Igényes tiszta lakás...nagyon kedves,barátságos hölgyike:)

zolcsi224 · Újonc (4 hozzászólás) · 2012. szeptember 12. 19:07

Én is így vagyok vele...nem egy kedves lány,és a hozzáállása egyenlő a nullával!

 

Törölt felhasználó · 2012. szeptember 12. 16:27

szia..oké szeretettel várlak:)pussz..

 

 

fabóca · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. szeptember 11. 01:08

Zoéról nem vagyok túl jó véleménnyel. Nem kívánom ragozni, de se külcsíny se hozzáállás tekintetében nem jött be...

sacci · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. szeptember 09. 13:28

egy kis beszámoló.. voltam szindikénél,képek szerint jónak tünt,de be kell valjam nem az fogadott aki a képen van,

A szolgáltatása egyenlő a nullával,idő elött kidob,lehuzós,unalmas.nem ajánlott kategória.

ja és nem lehet a p...cihoz nyulni mert állitólag valami *** moderálva *** van.

josibarát · Újonc (41 hozzászólás) · 2012. szeptember 09. 09:53

Most,hogy ilyen herce-hurca vége a nagy "happyend" lett!

Megtudhatnám?Hogy ez a Kinga milyen kvalitásokkal rendelkezik?

Azon kivűl,ami itt látható!Felkeltette a kiváncsiságomat!?

Köszi!

Egyébként Rékánál voltam!Vannak esztétikai hiányosságai,ez tény?Viszont én ennek ellenére kedvesebbnek találtam,mint

két elődjét!Gondolok a Szidire - ex Bécsi út -na és Alexa!Ők a végezzünk és menj!

kamill · Újonc (35 hozzászólás) · 2012. szeptember 08. 23:19

zoénál volt valaki tudtok infót róla?

Törölt felhasználó · 2012. szeptember 08. 12:17

Kedves kiskuki! Úgy tűnik valamit nagyon el nézhettem még csak most jutottam el a fórumba ,hogy bele nézzek.Elnézést ha meg bántottalak nem állt szándékomba!Puszi kellemes hétvégét mindenkinek:)

 

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2012. szeptember 06. 11:15

Na látod, ha ezt a negatív élményt hamarabb megosztottad volna, kevesebben mennek el oda, és felkopik az álla... Mondjuk nem tudom, ez a hírdetés hol volt, de lényegtelen.

Sonját ajánlom a figyelmedbe, kedves, tiszta, nem lehúzós, mondjuk a fürdő ott sem tökéletes, de a hölgy mindenért kárpótol ;) Keress rá a fórumban, én is írtam beszámolót :)

 

 

Amúgy nem győzöm hansúlyozni, ha valakiről vkinek negatív tapasztalata van, írja meg, hozza nyílvánosságra, mert csak úgy lehet ezen változtatni, hogy az adott hölgynek ennek hatására esetleg megcsappan a forgalma, és észreveszi magát, esetleg változtat vagy hamarább elhúz... A pozitív beszámolók meg a jókat itt tartják...

 

Szép napot, jó vadászgatást.

 

josibarát · Újonc (41 hozzászólás) · 2012. szeptember 05. 17:25

Most ez mi akar lenni!Csupa "banya" a vének tanácsa?

Sopron büntetőtábor?

Vagy valami törént?ha valaki valamit tud?Tegye közzé!

Üdv.A Lányoknak!

Laciajka:D · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. szeptember 05. 17:03

Na szóval, Felejthetetlen élmény masszázs

 

telefonos egyeztetés után kimondottan masszázsra érkeztem volna privát lakásra!!! A helyszínen fürdés után kiderült nuku masszázs, de ha már ott vagyok...

Fürdő a folyosón, lepra, 5 literes tusfürdő , azonnal el is ment a kedvem.

*** moderálva *** vissza nuku.Elöre *** moderálva ***?!*** moderálva *** francia és viszlát. Kb 25 perc fürdéssel.(ez 1 *** moderálva ***műsor)

Ez volt a legutóbbi élményem, el is ment a kedvem az egésztől.

 

 Én nem találkoztam tisztességes, csinos, barátságos hölggyel sopronban. de ha legalább normális fürdő tiszta szoba?

 

A többi esetet nem szeretném megosztani . Nincs sopronban olyan sok hírdető, jelenleg 2 "ismerősöm" hirdet , 4  nem.Ha osztáyozni kéne hármasnál jobb egy sem volt. A másik városban sok a Jeles tanuló :D .

 

Kendránál nem voltam.

 

Nem jártam mindenkinél, lehet én választottam rosszul és a többi hölgynél minden rendben.

 

Kár hogy Győr messze van.

 

Nem hiszem ,hogy írok még vmikor.

 

SOK SZERENCSÉT

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2012. szeptember 05. 09:23

Akkor van öt beszámoló a tarsolyodban? Ne tartsd magadban, ki vele, a negatív beszámoló is beszámoló, és legalább más nem csalódik ;) És ha beszámolót írsz, hidd el, kapsz a kérdéseidre is választ :)

Amúgy ha visszaolvasol, van a hírdetők közt korrekt, kedves, CSINOS hölgy ;)

 

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2012. szeptember 05. 09:20

Őőőő, ha jól értelmezem a szavaidat, elég sok helyen voltál, és ahhoz képest elég kevés (0) beszámolót írtál. Pedig lehet, hogy mások kérdéseire tudtál volna választ adni, de helyette csak kérdezel... Nem akarlak megbántani, de szerintem Te is érezhetnéd a korrektség határait :P

 

Szonjás kérdésedre volt már válasz, ha rákeresel a keresőben, megkapod a választ. A másik két lányról nem tudok semmit, csak hogy a klub66 nem egy olcsó hely, de SENKI nem írt róla valós beszámolót, kivéve magát a hírdetőt, de az még barátok közt se túl valós, inkább önreklám, márpedig azon csak nevetni tudok :D

 


Téma indítva: 2010.02.25., 3457 hozzászólás összesen