Szexpartner fórum sopron

Soproni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Laciajka:D · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. szeptember 04. 18:29

Hello Ilyen lányt én is keresek de sajna a  soproni lányok nem ilyenek.

Öt próbálkozásból öt csalódás.

Ha valóban lenne korrekt, kedves,  CSINOS hölgy az engem is érdekelne.

 

 

josibarát · Újonc (41 hozzászólás) · 2012. szeptember 03. 20:11

Köszi!Csodálkoztam volna,ha nem mentél volna el hozzá!Hiszen a képek alapján,a legjobbnak tűnik.

Akkor el sem megyek.Mert ha már ebben a korban el van ereszkedve,az alkatrésze! - mell-has-fenék!Hát nizony nem egy gerjesztő látvány!

Egyébként is,szinte egyik sincs tisztában vele,hogy mi egy jó a pasinak!Na már most!Ha még a külalak sem bizsergető!

Akkor annak semmi jó vége nem lesz!

Szonja ?Timea és Aida? Mert most Ők maradtak a kosárban!Róluk mi hír?

 

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2012. szeptember 03. 19:56

Voltam nála. A két gyereket csak gondolom... De mint sokszor mondtam, kinek a pap, kinek a papné jön be...

;)

 

josibarát · Újonc (41 hozzászólás) · 2012. szeptember 03. 13:49

Köszi a választ!De ez most tényleg igaz?Én voltam a Bécsi utcában ,ott!Akkor más volt ott!Két gyerek?Te voltál nála?Vagy pedig csak a képek alapján levont tanulság?

Mert az tény!A képek alapján nagyon csodás formái vannak!Ha valaki volt nála?Kérem jelezzen mi az igazság?Köszi

 

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2012. szeptember 03. 12:51

Kedves Kinga!

 

Szerintem kérj nyugodtan elnézést kiskukitól, mert ha jobban elolvasod, nem is rólad kérdezett... Ezt jól benézted... LOL

 

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2012. szeptember 03. 12:49

Réka:

 

Valós képek, arca szép,de: vmi oka mindig van, ha csak ruhás képeket tesz fel magáról vki... Löttyedt has, löttyedt mell, legalább két gyerek után van már...

Helyszín a Bécsi utca, lepukkant ház, közös udvar. Szoba relatíve korrekt, fürdő irtózatosan ocsmány.

 

Én nem ajánlom: 4/10

josibarát · Újonc (41 hozzászólás) · 2012. szeptember 02. 20:09

Sziasztok!

Rékát szeretném meglátogatni!Tud valaki róla bármit is?

Mert idáig én Kerol-lal voltam megelégedve.De Ő nincs!Sajnos.

Alexa?Neken nem jött be,egészen más élőben!

Szidi olyan mint a képen élőben is!De hangulat függő!

Ha jó kedve van isteni,ha rossz?Jobb ha nem .....

Törölt felhasználó · 2012. augusztus 30. 07:46

Kedves kiskuki...:)ez nem ön reklám ...azért mert TE nem jutottál el hozzám sory..de rajtad kivül azért akadnak vendégek akik el jöttek hozzám és meg voltak velem elégedve azért mert te nem vagy hajlandó le nyelni ,hogy nem tudtalak fogadni nem kéne negatív véleményt írnod...bár természetesen jogodban áll bármit ide írni de ahogy végig néztem ezt a fórumot sok pozitív véleménnyel nem dicsekedhetsz..Valahol szem előtt kellene tartanod ,hogy igen szolgáltatást nyújtok...de én is emberből vagyok mellesleg azon kívül ,hogy itt ülök a lakásban nekem is lehetnek elintézendő dolgaim és azért vannak barátaim is...Az életem nem csupán abból áll ,hogy várom a vendégeimet hanem van egy fajta magánélet ami abban nyilvánul meg ha valami közbe jön akkor félre dobom a szolgáltatást..Nem hiszem ,hogy olyan sokszor lett volna részed a vissza utasításba és abba ,hogy találok bármi kifogást...ha még is így lenne ELNÉZÉSEDET kérem:)))))mert én is érző ember vagyok a munkámtól függetlenül nem érzem magamat állatnak ha estleg hívtál többször és nem sikerült a találka annak oka volt..Talán ilyen a szerencséd,hogy rossz időben hívtál!!!!Természetesen beleköthetsz dolgokba ,hogy miért adtam fel a hirdetésem ebbe és ebbe az időpontba ha nem fogadok vendéget????Ez amit én és kolléganőim nyújtanak nagyon kiszámíthatatlan így nem várok nap mint nap a lakásban arra mikor csörög a telefonom és igen is élek el megyek strandra ha éppen olyan kedvem van vagy akár a boltba vagy éppen a bankba!!!Képzeld léteznek barátok is akikkel esetleg össze futok mert nem ebből áll az életem!!!Aki ismer az tudja és aki járt nálam az tisztába van vel ha nincs kedvem akkor inkább nem fogadok senkit!!!!Nekem is fontos,hogy jólérezzem magam!!!!Semmi önreklámról nincs szó !!!Azért is írtam Én...Ha valaki jó élménnyel távozik tőlem miért ne írhatná le a véleményét mint ahogy te is.Maradjunk ennyibe!Én nem kértem rá senkit ,hogy engem reklámozzon de tartsuk már tiszteletben másik ember véleményét!!!Te is le írtad a sajátodét ő is az övét...Nem tudom ki Ő....?????De ez az Ő véleménye...Jogába van mint ahogy neked is le írni a jót vagy éppen a rosszat...Szép napot neked és mindenkinek!!!!:)

Zolek72 · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. augusztus 27. 07:55

Helló sex_mania!

Helló!Én voltam nála.Nem sietős csaj.1 órát beszéltünk meg,de nem nézi hogy ez most tényleg egy óra e vagy több.Nagyon jó csaj,jó teste van.Én még menni fogok hozzá sokszor.

 

noone21 · Újonc (18 hozzászólás) · 2012. augusztus 26. 15:03

Loláról valaki tud vmit? köszi

kamill · Újonc (35 hozzászólás) · 2012. augusztus 26. 11:44

noémit hogy lehet elérni vagy mikor mert eddig mindig más vette fel a telefont meg található ő egyáltalán sopronban?

sex_mania · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. augusztus 25. 17:06
25 éves szenvedélyes lányról  ( mail : sexyangel@... )  aki házhoz jön illetve szobát kell intézni van valakinek infója? Sietős, vagy maradós? Cicamica, vagy csak pusztán üzlet... ???
kamill · Újonc (35 hozzászólás) · 2012. augusztus 21. 14:11

arról a kingáról tud vki vmit ameik az apróban hirdeti magát?

Rendesgyerek · Újonc (22 hozzászólás) · 2012. augusztus 17. 23:04

Sziasztok!

Jó ideje nem írtam ide, igazából nem is volt miről. Ma úgy döntöttem ideje kicsit lazítani, és ha már lúd legyen kövér, egy jó kis hármas szexet választottam. Erre a környéken a hirdetések alapján egyedül "Két Tüzes Csajszi"-nál van lehetőség (de biztos van máshol is...). Mit ne mondjak, jól döntöttem. A hármasnál fontos hogy mindenki tudja a szerepét, úgy helyezkedni, stb. Ők tudták. Mellesleg két nagyon kedves, aranyos hölgyet ismertem meg, külsőleg is teljesen rendben vannak, lehet velük beszélgetni, és poén szinten is veszik a lapot, volt olyan rész hogy le kellett picit állni annyira röhögtünk. :) Kérték, hogy ha ha lehet ne magasztaljam őket az egekig, ha mindenképp akarok véleményt írni, csak azt írjam amit gondolok. Így be is fejezném, ne fosszátok meg magatokat ettől az élménytől, én csak ajánlatni tudom őket, csillagos ötös! ;)

SeniorDog · Újonc (15 hozzászólás) · 2012. augusztus 14. 17:25

Szia Niki! Téged hol lehet megtalálni? Nem láttalak a hírdetők közt...

 

semi · Újonc (33 hozzászólás) · 2012. augusztus 09. 23:32

sziasztok. Kiararol tudna valaki infot? Volt esetleg mar ott valaki?

josibarát · Újonc (41 hozzászólás) · 2012. augusztus 08. 19:01

Kezdő fiatal lány kényeztetne!

Bocsi!De nem a fényképesek között van!Ő csak valami különállóként hirdeti magát!Ott lenn alul.Köszi a z infót!

josibarát · Újonc (41 hozzászólás) · 2012. augusztus 08. 19:00

"Kezdő fiatal lány kényeztetne! Tud erről a hölgyről valaki,valamit?Kiváncsi lennék rá.

kamill · Újonc (35 hozzászólás) · 2012. augusztus 07. 15:56

Aliciárol van vkinek infója? 

Roland · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. augusztus 07. 09:25

*** Kérjük az önreklám mellőzését! ***


Én voltam Nikinél nagyon aranyos és jól .............!!!!Tényleg olyan mint a képeken vagyis szép!!!!Én csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!A másik favoritom Zita!!!!


Téma indítva: 2010.02.25., 3457 hozzászólás összesen