Szexpartner fórum sopron

Soproni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
puncinyalo · Újonc (12 hozzászólás) · 2012. január 29. 19:40

igy jártál kiskuki ,nállam bejön a hölgy!

Gergely · Lelkes újonc (88 hozzászólás) · 2012. január 27. 17:57

hello ma voltam aniko nevü hirdedötnel.

öt az ujsagbol  valasztottam ki telefonos egyeztetes utan mondta a cimet es mar mentem is hozza egy gyönyörü fiatal edes lany akihez maskor is el fogok menni a hatarör u 12 2 emeleten rendel de mivel en korabban erkeztem felmentem a baratomhoz aki abban az epületben lakik csak ö 4.-en es ahogy megyek fel a haverhoz a 3.-emeleten 2 ciganyemberel talalkoztam kerdeztem vartok valakire mert ha nem lehet tavozni,ugyanis nalunk a lepcsöhazban kihivjak a rendörseget ha illetektelenül vagy egy lepcsöhazban egy perc mulva eltüntek a hazbol.

ugy hogy erdemes vigyazni magatokra mert ha nem nagyon rosszul lehet jarni.

amugy a csajnak is mondtam a sztorit hogy jartam de csak gunyosan mosolygot,amugy a lakas es a csaj is rendben van nem nezi az idöt es rendesen teszi a dolgat en öt tudnam nektek ajanlani.

a telefonszamat leirnam de ugy is moderalnak.

hat ez egy jo elmeny volt.

puncinyalo · Újonc (12 hozzászólás) · 2012. január 27. 16:56

gergönek javasolnám ne lindához menjen hanem dianához ,igaz most ö nincsen sopronba

Gergely · Lelkes újonc (88 hozzászólás) · 2012. január 26. 15:43

hello szeretnem megkerdezni töletetek hogy ismeri valaki a linda nevezetü hölgyet mert elmennek hozza de nem tudom hogy megbizhato-e vagy sem.köszike

noone21 · Újonc (18 hozzászólás) · 2012. január 25. 18:26

Gergely! Csak nem a bécsi utca volt az?????? :D

 

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2012. január 25. 17:21

Szép beszámoló... Esetleg bővebben? ;) 

 

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2012. január 25. 17:19

És mások okulására esetleg megírnád a hölgyemény nevét? Merthogy akkor aki itt olvassa, nem megy hozzá ;)

Illetve ezt szerintem a VL szerkesztőinél is jelezd, hidd el, nekik is érdekük, hogy az ilyeneket kiszűrjék....
Én is jártam így még régebben, a Tó utcában volt a lakás, de én is kifordultam, mert az ilyen haljon éhen :D 

 

Gergely · Lelkes újonc (88 hozzászólás) · 2012. január 25. 13:44

a fotogarancia nem jo semmire egy nagy atveres.

ma voltam az egyik lanynal es telfonban elcsicseregte merre hova hany meter aztan a megbeszelt idöben ott voltam a helyszinen es felhivtam telefonon hogy megerkeztem itt vagyok a haz elött es mikor kinyitotta az ajtot majdnem rosszul lettem a szep nö helyet rutykos szakadt cigany kurva aki ugy nez ki mint aki most szabadult a tüdöosztalyrol es mondja hogy majd vele kell beernem mert a jelenlegi csaj nem er ra mondtam neki nekem az a csaj kell akivel beszeltem es ha nem er ra vissza jövök kesöbb de ö mondta hogy kesöbb sem fog raerni ö nem lessz jo mondtam nem sarkon fordultam es eljöttem töle.

na ezert mondom hogy a kepgarancia nem jo semmire egy nagy atveres.

noone21 · Újonc (18 hozzászólás) · 2012. január 24. 22:14

Hy!

Tihannára vigyázni!!!! Nagyon kis cukor a lány és ritka darab ebben a nyomorult városban!!!

Gergely · Lelkes újonc (88 hozzászólás) · 2012. január 20. 12:51

hello a tünderi masszörlanyhoz lenne egy kerdesesm?

ha csak masször vagy akkor minek mutogatod a tested többi reszet?

ja · Újonc (18 hozzászólás) · 2012. január 18. 19:37

Kedves Doc!

 

Kiváncsi voltam Zsófira, így hát elmentem hozzá, épp az imént értem haza. pozitívan csalódtam! helyszín Kittiéknél (lásd ***moderálva*** hozzászólásom), ***moderálva*** úgyszintén. Nagyon kedves fogadtatásban részesültem, pedig késtem 5 percet, de semmi pofavágás! Kellemes légkör és beszélgetés... Gyönyörű a teste, tényleg annyi idős, ahogy mondja. A legszebbek a mellei voltak, ilyeneket szoktak festeni. Eddig Kittit dícsértem csak, de látom már, hogy jót tesz Sopronnak a pécsi felhozatal!!!! Nekem is elegem van a lepukkant 30as és 40,50-es hölgyekből, akik csak sürgetnek és lehúzzák a ***moderálva***! Jó lenne, ha sokáig maradnának és nem űznék el a soproni ***moderálva***az ilyen kedves ***moderálva***! Nálam 9/10, a mínusz egy csak a helyszín miatt. Ha visszajön Kitti, akkor bajban leszek kihez menjek, de hát a pénzfeldobás is egy jó módszer. Mindkét csajnak más az erőssége, de hidd el egyszer érdemes kipróbálnod! Várom a beszámolódat! (úgyis kevesen írnak ide is és a ***moderálva*** is. Ezt ott is megjelentetem. Üdv!

ja · Újonc (18 hozzászólás) · 2012. január 18. 17:43

Ha itt lesz én is meglátogatom!!!!!!!!!!!!!!:-)

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2012. január 18. 16:55

Szia kedves hodolo!

Csak azt szeretném megkérdezni, hogy milyen hajfestéket használtok, hogy szőke hajatokat ilyen szépen befeketíti? De komolyan... Mert tuti mindketten szőkék vagytok, Zsófi barátnőddel együtt, csak a képeiteken fekete a hajatok. És hogy miből gondolom mindezt? Hát ha hirdetőként szólsz hozzá és ajánlasz valakit, akkor kiadja a hirdetésedet ez a fránya oldal, és kéééépzeld, egy pécsi leányzó (Nati) hirdet a neved alatt. Gondolom most meglepődtél, ugye? ;) Szóval kicsit reklámszagú a dolog, (hacsak nem leszbikusok vagytok, de kétlem :P ) már csak azért is, mert gondolom a ***moderálva*** is Te dicsérgeted. Nos, jó bornak nem kell cégér...

Mondom ezt mindúgy, hogy NEM voltam nála, és eddig tetszett, de most már meggondolom.... De ha ez vigasztal, a képeid Te nagyon csinos vagy, és ha eljösz Sopronba, biztosan meglátogatlak ;)

 

ja · Újonc (18 hozzászólás) · 2012. január 17. 17:36

Zsófi20? Hol hírdet? Ha nem találnám tudsz számot adni? Alexa miért nem elérhető??? 4 napja hívom eredménytelenül...

hodolo · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. január 17. 10:14

Sziasztok!!!

Tegnap jártam zsofi20-nál kellemesen eltöltöttem egy orát jo volt vele szép dekorativ csinos lány.

Én csak ajálani tudom nem foktok csalodni.

Gergely · Lelkes újonc (88 hozzászólás) · 2012. január 08. 21:24

hello mindenkinek.

lenne egy kérdésem?

hogyan lehet képgaranciás egy hirdetö ha ki van takarva az arca?

erre lenék én kiváncsi,aki tudja a helyes választ kérem irja meg nekem köszi?

Törölt felhasználó · 2012. január 07. 13:28

Diana sopronba vagy már kedves ?

Törölt felhasználó · 2011. december 30. 10:50

Minden kedves fórumozónak,partnereimnek és pesze a lányoknak is sikerekben,örömteli percekben és orgazmusokban gazgab boldog új évet kívánok!

 

Linda

niki sopron · Újonc (10 hozzászólás) · 2011. december 20. 19:36

Kedves baláza,semmi bántót nem írtam

dasha · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. december 19. 21:34
Tisztelt Vendégeim  és fórumozók...

nekem ma hívta fel a figyelmemet egy partnerem arra,hogy rólam miket írnak fórumon.Régen nem volt ez igy,de érthető hogy mi van  aháttérben.
Végre lereagálom a kedves kiírást.Engem nem idegesít,sem fog hátrébb vinni az,amiket kiirogatnak a konkurens lányok ,s munkáltatóik az álnevükkel és rosszindulatukkal,azért mert éppen irigyek,s miegymás.Ez tipikus női és ***moderálva*** viselkedés,valamilyen szinten meg is értem,hála égnek,hogy ez rám nem jellemző.Én mindíg örülök annak,ha más lányok is ***moderálva***,nekik is szükségük van a ***moderálva***,mint mindenki másnak.De az,amit már rólam kiírnak ,inkorrektnek tartom.Nekem nagyon sok visszajárós és új partnerem  van,kiknek 85%-a normális,s elégedett.Hogy milyen cicim van-ugy gondolom ehhez senkinek semmi köze,én igy nézek ki,teszek érte,1 hónapból 2 hetet ***moderálva***és a többi nekem pihenő otthon.Alul jelentem még mindíg szűk vagyok,csak nevetni tudok az íráson,ez is csak a neveletlenséget és butaságot tükrözi vissza.Bármit kiírhattok,nekem attól nem lesz kevesebb partnerem,sőt szomorúbb sem leszek.Mindenkinek Kellemes Karácsonyt és Boldog Uj Évet kívánok,s megnyugtatásként üzenem a jóakaróknak,hogy hosszú ideig újra nem leszek.Üdvözlettel :

 Dasha

-aki Valerie névről azért változtatta át magát,mert volt egy rosszindulatú rajongója,aki egy munkáltató és nem szállt le róla hónapokig.
 
 

Téma indítva: 2010.02.25., 3456 hozzászólás összesen