Szexpartner fórum sopron

Soproni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
dr nemeth · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. június 29. 07:07

Én voltam Viviennél szerintem kedves aranyos és tudja a dolgát ajánlani tudom!

VivienSopronban · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. június 25. 19:34

!

smiley33 · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. június 23. 10:36

szevasztok.kapuváron viviennél volt vki ?

 

qukac · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. június 21. 17:03

Sziasztok!

 

Arabella és Debóra milyen? Volt valaki náluk?

 

 

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2011. május 27. 07:48

Na, milyen Rebeka?

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2011. május 27. 07:48

Valerie nálam 7/10

 

jopasi · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. május 18. 10:25


szóval moderálták a linket :)

 

akkor pár közelebbi info

volt egy nagymellű bevállalós rebeka nevű is néhány oldalon,

de akire én gondolok, az a fotón vékony és csak masszázst hirdet.

jopasi · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. május 18. 09:38

hello

 

hirdet egy lány rebeka néven sopronban masszázst

http://www.topmasszazs.hu/hirdetesek/sajat-hirdetesek.html?userid=336

 

 

volt már nála valaki?

eddig egyetlen bejegyzést találtam róla valahol, ami szerint "ronda" és a pasit is lehúzta.

sassa · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. április 17. 15:20

hova tüntel kedves diana50? Uraim merem ajanlani a hölgyet ,ö aztan mindent bele ad

ja · Újonc (18 hozzászólás) · 2011. március 24. 11:12


Én például nem tudom.

FarmerX · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. március 24. 08:43

Hello

 

Valaki nem tudja Lia telefonszámát?

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2011. március 10. 07:48

Nemrégiben voltam az itt hírdető Liánál, akiről ugyan a képei alapján sejtettem, de élőben beigazolódott, hogy nem más, mint a régebben Viviennként hírdető leányzó. A helyszín új, de szerintem jó és igényes helyszín (egy hotel), a telefonos egyezkedés során azonban kiderült, hogy ez semmi extra költséggel nem jár. Igényes, szép lány, csinos és szép mellei vannak, szóval szerintem ár/érték arányos. 8/10

bela01965 · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. február 24. 01:13

Hát kérem,ha óriás mellekre vágytok uraim,husi musika vagy a fene tudja mi a neve,de a dudák verhetetlenek.Életemben nem fogtam még ekkorát,a csaj nem egy topmodel,fejre a korának megfelelő, ott van a szeren,tudja mitől döglik a légy.

Démonka se rossz,csak takard le a fejét pajti.Szeretem ha nem töri a csontja a nőnek az enyémet,jó kis puha párna,az az igazi már a mi korunkban nem igaz?

dr nemeth · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. február 21. 11:48

Voltam ma kapuváron Alexánál,hát elég tartózkodó a lányka és nagyon sietős,nem nagyon enged meg sok mindent,amúgy mutatós de legközelebb máshova megyek!!!!!

Bush · Őstag (134 hozzászólás) · 2011. február 17. 20:14

Szeva Béla, az, hogy kinek ki teccik, magánügy és vitatkozni, meg kritizálni is lehet, a Te beírásaid is rendben vannak, ez a Te véleményed. De szeintem a csajok között is lehet különbség szolgáltatási szint: ki mit vállal, különbözhet. És ha vki a natúrt nem vállalja, ez sztem teljesen normális eügyi szempont, attól még lehet vele óriásakat kefkózni és legalább biztos lehecc bene, hogy nem ad át neked vmi ragadós kis ajándékot. A piac meg úgyis megszűri, ha Te natúr szereted, kérdezd meg telóban és menj oda, és kész. Én pl. legutóbb nagyon elgondolkodtam mikor az egyik kiscsaj natur cumival nyitott, hogy jójó, de előttem kinek a flórájával gazdagodott??? éppen megkérdezhette volna hogy na mi legyen...

bela01965 · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. február 17. 13:54

Kedves Krisztinke!

Igazad volt,amig nem próbállak,addig ne legyen véleményem!

Kipróbáltalak,először és utoljára.Mért? Azt leírta már más helyettem,darab fa,jelenthetne neked.

Ha meg az egészségedet félted az igénytelen emberektől,nem kell ***moderálva*** állni,menj el ápolónőnek,ott biztos nagyobb biztonságban leszel.Aki a ***moderálva***,az ne legyen álszent,mert nevetségessé teszi saját magát!

(egy igénytelen férfi a sok közül aki vette a bátorságot,hogy meg mert téged látogatni "kisasszony"!)

Szabolcs · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. február 17. 12:24

Senki se egy számítógép guru.

nem tudtam hogyan kell regisztálni nekem bejött a lány

 

smiley33 · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. február 17. 08:54

szevasztok makktársak.

 

anettnál volt már vki?tetszik a csaj érdekelni milyen.

 

Krisztinke25 · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. február 16. 21:30

Szia G99911 válalom a kölcsönös franciát csak megválogatom hogy kivel,nálam az egészség fontosabb mindennél ezért is nem válalom a natur franciát!

Nem tudom miért baj az egyesknek hogy ha valaki oda figyel az egészségére,ebből is látszik hogy mennyi igénytelen ember van!

Krisztinke25 · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. február 16. 21:22

Szia bela01965 csak annyit szeretnék mondani hogy én soha nem fényezem magam!Sokan hirdetőként regisztrálnak,de mindenki maga tudja mit hisz és mit nem!De amég nem bizonyosodsz meg dolgokról addig ugy gondolom hogy nem tudsz hozzá szólni!


Téma indítva: 2010.02.25., 3456 hozzászólás összesen