Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. augusztus 31. 01:50

Valaki tud valamit irni:Nicolbaby 27 röl,vagy Kitti 21 röl???Jo csajok,volt nála valaki???segitségetek elöre is köszi

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. augusztus 31. 01:47

Voltam Klaudia 35 nél ő neki jo a müsora de legalább 15 kiloval több mint a képein...

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. augusztus 31. 01:45

Mercédesz32 vel megbeszéltem ma 14 orakor hogy 15 orára megyek..a megbeszéltek szerint felhivtam 15 orakor de már nem vette fel a telefont!!!!Ugy gondolom ez taploság, miért nem mondta meg hogy nem ér rá...Nem ajánlom senkinek....

Szasza33 · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. augusztus 30. 19:32

szevasztok uraim ma voltam anita21-nél valoban egy igazán  gyönyörü lány   nagy feszes!! mellek fantasztikus popsi igazán szép arcu lány, lehet nála ...TÖRÖLVE... csak ajánlani tudom!!!

JohnnyRock · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. augusztus 30. 17:01

Sziasztok, forumozok!

Kar hogy ilyen nehezkes a forum, ti. a la nyok, meg a varosok kozt nagyon nehez a kereses.

Elmondom az eddigi tapasztalataimat, hatha tudok valakinek segiteni.

Laracskanal voltam nemreg, mert nagyon jok a kepei.

Csak rosszat tudok rola mondani, sajnos.

Igazi unott pofa, es kb 15 kiloval tob, mint ami a kepeken latszik.

Aikor ott voltam, epp friss tetkoi voltak, ami meg megnehezitette az amugy is gyenge musort.

Sorry Lara, remelem fejlodsz meg!

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2010. augusztus 30. 10:56

Van egy másik Anita21 is! Őróla még nincs infóm, és az ismerőseim közül sem tud senki semmit, szeritnem a héten rácsörgök valamikor, aztán talán akkor kiderül mi újság. Végülis emesénél is kiderült, csak egy telómba volt, és rájöttem mi az ábra. De Anita21 valóban csodás (mármint a képei alapján)

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2010. augusztus 30. 10:52

Hi!

 

Tinát miért nem? Szerintem az első 5ben van a városban, és én pl annyira jóban vagyok vele, hogy néha csak dumálni is összefutunk!:) Mondjuk most külföldön van éppen.


Valaki írta Mercit. Hát lehet, hogy jó a csaj, de őszintén szólva én 3x jártam vele úgy, hogy felhívtam, megbeszéltünk egy időpontot aznapra, de előtte fél órával már nem vette fel, mikor a megbeszéltek szerint hívtam újra. Namost lehet valaki akármilyen jó, de ez egész egyszerűen taplóság! Ezért nem ajánlom senkinek.

Melinda · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. augusztus 29. 18:38

Illetve van aki már Melicsi néven is ismer.  :)

Melinda · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. augusztus 29. 18:37

Linda

xhagix · Újonc (18 hozzászólás) · 2010. augusztus 27. 12:37

Szia!

 

Köszi az infót! Én speciel arra az Anita 21-re gondoltam, aki az adatlapján hangsúlyozza, hogy nála nincs futószalag. Nem tudom, hogy Te is őrá gondoltál-e? Mónika29 viszont kimondottan tetszik, és ha még jó is, lehet, hogy ő lesz a kiválasztott.

 

Üdv

noncy · Újonc (23 hozzászólás) · 2010. augusztus 27. 10:33

Jó reggelt!!

xhagix ha nézed ma is a lapot,látod hogy kijött egy új Anita 21 és a képek jók!!De nem képgaranciás!!Képgarancia??az sem biztositék semmire!!Pl.melissa....

Én inkább a sportos alkatú hölgyeket szeretem:lara21,mónika29 és jó volt járni Janához is!!Abban a kategóriában sajna nem tudok segiteni:(Akiknél jártam nincs olyan akit mernék bátran ajánlani.

Illetve ha Kaposvár fele jársz Anita,Barbi:)Kedvesek nem siettetnek,én még kávét is kaptam:)Pécsen ilyenben nem volt részem sehol!

xhagix · Újonc (18 hozzászólás) · 2010. augusztus 26. 22:21

Szia noncy!

 

Köszi az infót! Akkor hozzá nem megyek, nem akarok lyukra futni (illetve nem úgy :) ). Fiatal karcsú hölgyben kit ajánlanál?

 

Üdv: xhagix

noncy · Újonc (23 hozzászólás) · 2010. augusztus 26. 09:19

CSá xhagix!!

Lehúzós társaság!!Ö is és a barátnöi is!Csilla,Evika.Órát lesik,meg hasonlók.

Te döntésed,de én mégegyszer nem megyek!!

noncy · Újonc (23 hozzászólás) · 2010. augusztus 24. 12:32

Jó napot!

Bocsánat camel,de nincs már meg a száma:(

Akit ajánlok,bár meröben más alkat,de nagyon rendben van a hölgy is és a müsora is.Mónika 29!!Akit nem:Melissa,tina,....!!Kevés most a valóban jó hirdetö a környéken:(Sok sikert

camel · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. augusztus 23. 14:56

 

                Sziasztok még mindig keresem  Janát.Noncy vagy ha valaki tudja még a számát akkor kérem

küldje ide:camel75@citromail.hu  Köszönöm

uros · Újonc (16 hozzászólás) · 2010. augusztus 15. 07:10


Nagyon szépen köszönöm a Zsuzsókával kapcsolatos választ!

uros · Újonc (16 hozzászólás) · 2010. augusztus 15. 07:09

Nagyon szépen köszönöm a Mercédesszel kapcsolatos választ!

muschilecker · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. augusztus 14. 19:23

Szia!

Zsuzsókát nagyon merem ajánlani, ha kedveled a magas, karcsú, stílusos középkorú hölgyeket.

Már 3x voltam nála és mindig nagyon jól éreztem magam - kiváltképp, hogy valóban élvezi is a szexet. Abszolút barátnő-feelinget él meg az ember nála.

Sok sikert, ha kipróbálod!

Üdv.

 

 

bacardi74 · Újonc (28 hozzászólás) · 2010. augusztus 10. 16:30


Hello!

Igen Ő az Merci. Ajánlom ha jól szeretnéd érezni magad.

 

uros · Újonc (16 hozzászólás) · 2010. augusztus 09. 09:30

 Tisztelt Fórumozók!

 Több hozzászólásban olvastam dicséretet a pécsi Mercédeszről, aki akkor (még) nem hírdetett.

Nemrég megjelent egy hírdetés: "Mercédesz 32". Ő az?

 Zsuzsóka 45-ről tud valaki írni valamit?

 Előre is köszönöm a segítséget!


Téma indítva: 2010.02.25., 8273 hozzászólás összesen