Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2011. október 31. 07:51

Szia!!---Nyugodtan mehetsz nagyon super---mindent  lehet vele,habár a popsit azt nem tudom hogy engedi e /régebben nem volt benne!!/

 

kuksi · Újonc (38 hozzászólás) · 2011. október 31. 10:48

Én még akkor voltan nála amikor Lara volt a neve. Csúcs, bújós cica, tenyérbe illeszkedő popóval, és cicikkel.

Vesztenél vele, ha nem mész.

 

kuksi · Újonc (38 hozzászólás) · 2011. október 31. 10:51

Egy kőrkérdés! Tudtok valakit Siklós-Harkány környékén? Nem kell, hogy szolgáltató legyen, csak lehessen járni hozzá rendszeresen. Köszi

Törölt felhasználó · 2011. november 01. 08:52

Kuksi!!---a ***moderálva***.net apróban hírdeti magát Eszmi-siklósra--tel szám:-70-676-***moderálva***

 

kuksi · Újonc (38 hozzászólás) · 2011. november 03. 07:53

Szia, köszönöm, megtaláltam a hirdetését! Az izlésemhez picit vékonyka, de nem baj.  Te voltál nála? Milyen? Üdv.!

 

kuksi · Újonc (38 hozzászólás) · 2011. november 03. 07:58

Szia, sőt ha megkérhetlek, írhatnál priviben a nemzöldlámpa.-on, ugyanez a nevem. köszi!

 

Törölt felhasználó · 2011. november 05. 17:12

Tulajdon képpen én nem tudok neked erről többet elmondani ,mert én csak beszéltem vele--igazábol nem az esetem nekem sem ezért nem léptem tovább vele kapcsolatosan!!!!!!!

 

Ernő · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. november 10. 23:28

Véleményt várok!

 

Tiszta, ápolt 18-20 éves lányt keresek! Kit ajánlotok? Privi!

gyiku · Újonc (9 hozzászólás) · 2011. november 11. 10:03

Próbáltam bejutni sexyninához, de mindig csak öt órai időpontot ad meg. (Előjegyzés van nála! Nehezen tudom elképzelni, hogyennyi vendége lenne annyira nem jó csaj) Ezután végre sikerült megbeszélni egy 9 órásat. Elmentem a megbeszélt helyre (természetesen pontos címet nem ad meg) ott topogtam fél órát de nem vette fel. Hát ennyi. szerintem nem is pécsi a csaj, illetve nem dolgozik. De akkor minek hirdet az ilyen?  

set_pohar · Újonc (27 hozzászólás) · 2011. november 11. 16:42

én még a nyáron jártam nála akkor már legyen róla egy keser-édes beszámoló.

még az nap fogadott amikor hivtam igaz kellet párszor hivnom mert elég óvatos ami a címet illeti legyen elég annyi hogy a mecsekalján rendel. a környezet az első rangú. És ő is gyönyörű, nem is hittem el mennyire szép.

(de egyébként, tényleg van olyan jó csaj , hozzá kell tennem hogy szerintem és persze ez szubjektív vélemény sokkal szebb élőben mint a képeken.a franciája az valami mennyei lehet őt is kényeztetni ami nagy pozitivum volt a számomra. többet kaptam mint amit fizettem időben is!!! De ami nekem nem tetszett az az hogy nagyon kerülte a szem kontaktust, persze lehet hogy azért mert nem szimpatizált velem.De ez roppnant mód zavaró volt hogy inkább forgatta a fejét. És az hogy a telefonban még volt popó ott már nem. :-(

És pont ezért szerettem volna tudni hogy, volt e m ár aki ebben nála sikerrrel járt e???

No, de összeségében erősen ajánlott kategória a leányzó.

A kérdésemre továbbre is várom az esetleges válaszokat.

Esetleg popóra kit tudtok javasolni számomra.

 

 

Üdv.

piszkosfred · Újonc (13 hozzászólás) · 2011. november 11. 17:27

Sexynina szerintem is nagyon szép,arcra, és testre is! A műsor nagyon jó -talán a legjobb azok közül akiknél eddig voltam,persze akiknél eddig voltam jók,de Nina a legjobb(!!!)-,a kéró is és a megközelíthetőség is oks!

Dóriról és a két Izabelláról tudnátok infót adni ? A Képeik jók de arcra milyenek? Tudom ez szubjektív,de aki szép általában mindenkinek tetszik! És még Stellával kapcsolatban is irjátok meg légyszíves,hogy milyen arcra-mármint,hogy szép-e,mert a képei baromi jók! Stellával kapcsolatban olvastam régebben ,hogy a jó szolgáltatók közé tartozik,talán nemsokára felkeresem.

Előre is köszi az ifókat!

set_pohar · Újonc (27 hozzászólás) · 2011. november 11. 17:29

popót is probáltad ninánál?????

piszkosfred · Újonc (13 hozzászólás) · 2011. november 11. 20:40

Nem próbáltam,igazából eszembe sem jutott. Most,hogy így említed,egyszer talán kipróbálom! De nem mostanában lesz,mert azokhoz a lányokhoz szeretnék menni,akikről infót kértem. Te voltál valamelyiküknél?

Karcsi · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. november 12. 11:44

Sziasztok

Én még Ninánál nem voltam, de a nem jó lányok oldalon változtatott az adatlapon, már csak mérettől függően vállal popót.

Hát nem tudom hogy segítettem-e, mindenesetre szeretnék a közeljövőben én is benézni hozzá.

 

 

Törölt felhasználó · 2011. november 12. 17:23

Akkor gyors tapasztalatmegosztás:

 

Stella igencsak ajánlott szolgáltató, többször jártam nála, kellemes, kedves, és még akkor is kihozza az emberből a legtöbbet, ha te éppen fáradt vagy, kedvetlen, és csak tényleg lazulni szeretnél. A közepesnél erősebb és kellemesebb masszázs is akad nála, nekem ez külön jó pont volt. Franciája fenséges, ügyesen csinálja, arca pedig kifejezetten szép. Vigyázni rá, nem elrontani nekem ;)

 

Ninát már nézegetem egy ideje, szerintem előbb-utóbb bepróbálom magam is azt a kis feneket!

 

elmúlt hónapban ugrottam be Virághoz masszázsra, na, őt nem ajánlom. Nyomogatja a hátad, majd gyorsan kicsavarja a farkad, semmi élvezet... :(

Törölt felhasználó · 2011. november 12. 17:52

Jah, ami kimaradt:

 

Dórit többen ajánlották már, legutóbb teljesen véletlen barti társaságban, számomra megbízható férfiember vélekedett róla nagyon-nagyon kellemesen. Ő is célkeresztben van már nálam is ;)

 

Akivel kellemes tapasztalatom volt: Sziszi. Jó környezet, ó hozzáállás, frankó francia, és azt is ügyesen oldotta meg, hogy kicsit előbb értem oda, és még valakit ki is kellett vezetnie mellettem.

 

Kérdésem is lenne a tisztelt Makktársakhoz: Bettynél, Melcsinél, illetve Szépségnél járt-e valaki, és mik a vélemények róluk? Mindhárman szimpatikusak, de hát a büdzsé korlátai sajnos behatárolják az ember mozgáskörét... ;)

set_pohar · Újonc (27 hozzászólás) · 2011. november 12. 18:23

stellát még nem próbáltam, de majd egyszer szeretném, szépséggel még csak telefonon beszéltem, de hozzá biztosan menni fogok majd. Már csak a popó vállalása miattt is. stella vállalja amúgy, tudja e esetleg valaki.

a már emlitett *** moderálva *** hirdett viszont egy sex házaspárral nevezetű párocska , nem is olyan rég még ők is hirdettek itt. Róluk esetleg tudna valaki szolgálni bármi infóval.

Jártam pár hónapja sexi, vagy sexis nevű lánynál , nem tudnám meg mondani hogy egyezzik  e most itt hirdetővel. Minden esetre hozzá sose mennék többet. Újfent hozzá tenném ha meg köveztek se tudom hogy ő lehet e az most is!!! uránban rendel  az a "bizonyos" a piac környékén. Szörnyű vénebb is volt mint amennyinek mondta magát, nincs nála idő aha na persze!!!! s még csak nem is a saját képével hirdett aki fogadott annak volt derék tattoo-ja, szóval ahhoz soha többé!!! Ha most másik lány hirdetne ezzel a névvel úgy millió bocs.

piszkosfred · Újonc (13 hozzászólás) · 2011. november 12. 20:56

Köszi az infókat! Akikről érdeklödtél azoknál sajnos nem voltam,de mintha a Szépségről írták volna nemolyan régen,hogy ajánlott kategória,meg,valami olyasmit,hogy aranyos kis cigánylány. De olvass visza pár oldalt,nem akarok hülyeséget mondani. Azt hiszem Stellához megyek legközelebb,ha véletlenül nem érem el akkor Dórit fogom hívni. A büdzsém sajnos nekem is korlátozott,pedig szívesen mennék hozzájuk. Mondjuk most azonnal! lol!

 

Törölt felhasználó · 2011. november 14. 07:30

Szia!!!---Te melyik virágról beszélsz mert kettő van!!!!!!!

 

Törölt felhasználó · 2011. november 14. 09:36

Masszázs-Virágra. Kedves, aranyos, arcra is, meg a teste is rendben van korához képest, de a masszázs felejthető, a levezetés, háááát, szintén. Remélem tudtam segíteni. ;)

 


Téma indítva: 2010.02.25., 8151 hozzászólás összesen