Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Nicol · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. november 01. 17:13

Sziasztok

Szerdától ismét elérhető leszek.

Puszi Nicol

yoo51 · Újonc (8 hozzászólás) · 2010. október 31. 14:22

Kedves Nagyember és Leonidasz101!

Mint a Nina rajongók egy tagja, Nina érdemeit nem kisebbítve felhívnám a figyelmeteteket a Nina mellett dolgozó lányra, Nathaly néven hírdet, igen-igen finom falat. Legutóbb én őtőle nem álltam talpra vagy két napig. Ne hagyjátok ki, vagy együtt a Ninával? Én ezt a felállást fogom kipróbálni, ha benne vannak a lányok. Üdv.: Y

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2010. október 31. 08:06

Szia!

 

Ezt nem értem. Ha befejezted akkor miért van itt a hirdetésed egy hónap után? Ha aktív hirdető Vagy, akkor pedig "moderáltatnod" kellene azt a búcsú bejegyzésedet?

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. október 28. 18:54

nagyember!Örülök hogy jo volt ,szerettem én is a müsorát meg hogy iszonyú perverz és izgató a masszázsa is...Birlak te legalább beválalod és megosztod a véleményed mint én és igy jo dolgokat tudunk meg egymástol...És nincs rossz meglepetés.....Remélem a többiek azért olvasni tudnak ha irni már nem is:)

nagyember · Újonc (33 hozzászólás) · 2010. október 28. 07:41

Leonidasz!Köszi a tippet,Nina34 csodálatos!!!Ilyen élményben még nem volt részem.Sok lány tanulhatna tőle.A kezdeti zavaromat percek alatt feloldotta egy kis erotikával fűszerezett masszázzsal,utánna pedig úgy éreztem magam,mintha a rég nem látott barátnőmmel találkoztam volna...

Ez tegnap történt,de azóta nem térek magamhoz...

Köszi Leonidasz a tippet,Nina neked meg az élményt!

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. október 26. 17:42

nagyember:bocsi most már nina 34,repül az idö....:)

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. október 26. 17:40

nagyember:Én se nagyon rosszalkodtam mostanság elég elfoglalt vagyok...De ha még nem voltál Nina 33 nál öt tudom ajállani....Nagyon szép feneke van,jo fej és jo a müsora is csak pici cicikkel...  ...TÖRÖLVE... .:)

nagyember · Újonc (33 hozzászólás) · 2010. október 26. 07:41

Hali!Mostanában "jófiú" voltam,nem jártam semerre...De ha van tuti tipp,írjátok már meg!A lányoknak is jó reklám ha olyan ír róluk jót aki több lánynál is járt már!

Ha Leonidas,Silver vagy én írunk,az tuti nem önreklám!

Akár pontozhatnánk is 1-től 10-ig...Csak vicceltem...

De azért jól jönne egy tuti tipp,eléggé ki vagyok már...

Hajrá fiúk,puszi lányok!!!

· Újonc (3 hozzászólás) · 2010. október 22. 21:16

Punnyadt voltam, de Anita 21 elég jól kisegített. Örülök, hogy van ilyen is a világon.

Silver · Újonc (12 hozzászólás) · 2010. október 20. 09:57

Köszönöm Leonidasz. Természetesen vigyázok rá! :-) Remélem minél hamarabb!

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. október 19. 16:53

Silver!!!Nicolbaby Magyar,fehérbörü lány,és nagyon rendben van!!!Vigyázz Rá!

Silver · Újonc (12 hozzászólás) · 2010. október 19. 14:03

Nagyember! Köszönöm az infót. Nem voltam még Nicolbabyval, de nagyon sók jót hallottam róla, úgyhogy szeretnék menni hozzá. Ugye ő nem roma lány?

nagyember · Újonc (33 hozzászólás) · 2010. október 18. 14:45

Hali!Nicolbaby október végén jön haza,kiment dolgozni.Nekem is marhára hiányzik...

Én Melcsi 26-hoz járok még.Kedves őszinte lány,a fotói valósak!Naggyon jó vele!

Kővágószőllősön volt valaki?

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. október 17. 10:59

Nagyember!!Örülök hogy irtál,teljesen kihalt a forum!!Nicolbaby rendben van azon a héten 2 szer voltam nála:) jo csaj ,jo müsorral,és tök jot beszélgettem vele..Köszi az infot rendben volt...Voltam Lara 35 nél jo nö csak inkább 50 éves mint 35:) de megcsináltam jo volt és korához képest mesze rendben van:)Maya 35 viszont nem jo a képeken eltakarja a hasát,és van felesleg hastájon meg börfelesleg,viszont a müso jo....Kedves,normális...Mesélj mere jártál Nagyember:élmények?Megosztod?

nagyember · Újonc (33 hozzászólás) · 2010. október 14. 16:04

Mi van emberek?Sehol egy új élmény?Vagy csak mindenki megtartja magának?!

Ne legyetek irígyek írjátok már meg....

Leonidas!Nicolbaby hogy tetszett?Két hétig nincs itthon de kivárjuk...

Üdvözlet mindenkinek!

· Újonc (3 hozzászólás) · 2010. október 10. 20:19

Anita 21 jó csaj. Nem sok lánynál jártam, de előfordult, hogy egyes pózok nem sikerültek. Anitánál eddig minden összejött. Bárcsak több zsetonom lenne.

Törölt felhasználó · 2010. szeptember 24. 16:38

Kedves vendégeim!

Szeptember 27-től, azaz hétfőtől befejezem Pécsett a kikapcsolódni vágyók fogadását.

Köszönöm az eddigi kedvességét azoknak akik megtiszteltek azzal, hogy engem választottak! Mindig igyekeztem a maximumot nyújtani és úgy gondolom hogy ez legtöbbször sikerült is és kellemes élményekkel gazdagodott az aki eljött hozzám.
Hétfőn külföldre távozom, ha majd ismét itthon leszek akkor jelentkezem!

Ha esetleg van olyan lány aki szabad akarattal rendelkezik és velem tartana és tud gyorsan dönteni akkor várom a hívását:

06-20/615-1724

5000-15 000 euro/hó

Még egyszer köszönöm!

nagyember · Újonc (33 hozzászólás) · 2010. szeptember 22. 07:48

Szia Zee!Nem tudom miért lettél volna illetlen,de nekem is jól jött volna annak idején egy pár jó tanács...A top3-ban nikolbaby tutira benne van(de kicsi cicikkel)viszont nekem ő a kedvencem!Melcsi nagyon jó gyönyörű nagy saját mellekkel.Mindkettőjüknek saját és retusálatalan képei vannak fenn.Volt egy Livi nevű lány nagy cicikkel de ő már nem hirdet...Ha félre tudod tenni a mellmániádat menj el Nikolhoz!100% barátnőfeeleng!

Ha valakinek tuti tippje van,osszátok már meg a többiekkel!

Tudjátok:rövid az élet hosszú a sír.......

micimackó · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. szeptember 21. 10:05

Szia ÚJ FIÚ! Valóban új vagy és hogy finom legyek illetlen is! ...TÖRÖLVE... Mert a tisztelet,úgy gondolom mindenkinek meg jár.Ha megtanultál kérdezni,talán választ is fogsz kapni.Csak több tisztelet és alázat szükségeltetik.Legalább is szerintem. üdv. Micimackó.

zee · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. szeptember 20. 16:23

sziasztok!új fiu vagyok és szeretném tudni mi a helyzet a ...TÖRÖLVE....szóval valaki megmondaná nekem,hogy is áll fel a top 3-as.én a 30 év alatti  szép kebelcsodákat díjazom és ahol jó a műsor.elöre is köszi.


Téma indítva: 2010.02.25., 8273 hozzászólás összesen