Beszélgessünk...

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. február 25. 12:32

Szabad, téma független csevegési lehetőség.

Törölt felhasználó · 2010. február 28. 22:50

sziasztok nagyon örülök hogy,itt is van forum .csak nehogy ugyjárjunk mint máshol haggyuk ki a politikát meg az önreklámot és jo lessz a forum is.csak ennyit szerettem volna mára sziasztok.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 01. 13:59

Kedves Ilonka!

Köszönjük! Mi is örülünk, és várjuk, Önök hogy fogadják az új lehetőségeket!

VL


Törölt felhasználó · 2010. március 03. 10:07

Sziasztok szerkesztők!
Jó egy fórum az oldalon,csak akkor kellene a moderálást is működtetni. Nem kellene hagyni elszabadulni a trágár kifejezéseket és durva beszólásokat. Ezt a fórum lehetőséget sajnos sokan reklámfelületnek veszik és itt próbálják reklámozni a lányokat ill. a szolgáltatójukat. ezzel nem is lenne baj ! Csak ha én megdicsérek valakit akoor azt egy másik lány üzletféltésből tuti,hogy leócsárolja a sárga földig. Már olvasható jó pár olyan hozzászólás, ami nem ütné meg a legemberibb hangot sem . A csúnya ,trágár hozzászólásokat törölni kellene és folyamatosan ilyet irókat, IP. számuk alapján törölni a  hozzászólók közül , végleg. Ha nem tartjátok kordában a fórumot akkor nagyon nagy viták és keveredések tárháza lesz.
További kellemes együttműködést.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 03. 10:51

Kedves Jó Tanács!

Levele az "Üzenetek a VL Szerkesztőségének" topicban válaszolunk, mert ez a kérdés oda tartozik.

VL


Törölt felhasználó · 2010. március 10. 11:26

Sziasztok.Nem értem  miért reklám az ,ha megdicsérek 2 lányt ..Ez nem reklám .Csak boldogsággal tölt el.Hogy meg voltam elégedve.Minden téren .A kedvességgel le a kalappal.Sajnálom hogy Nyiregyen már nem lesznek .Eszter és Anettka.:SA nyáron majd félve fogok elmenni egy vadidegen lányhoz ,aki ki tudja nem huz  e le.Ő lesssz e az aki a képeken .Kedves lessz e .siettet e vajon ?El lehet e majd vele beszélgetni.Ezek mind mind hiányozni fognak .Ha valaki tud ilyen korrekt lányokat irjon .nem akarok zsákbamacskát...

Balu · Újonc (29 hozzászólás) · 2010. március 16. 22:39

Szia Petya31!

Vagy mondhatnám, hogy Anettka :) !

Szerinted miért reklám az, ha magadról azt írod, meglátogattad Önmagad??? :D Elhiszem, hogy magad számára nem vagy zsákba macska ;) És másnak?

 

RepülőVándorkasza · Lelkes újonc (0 hozzászólás) · 2010. március 23. 04:07

Sziasztok.Olvasgatom az irásokat és van egy észrevételem amit nem csak ezen a fórumon ,de másholis gyakran észreveszek.      Ez pedig nem más mint,hogy "nem kell itten cigányozni mert ismerek rendes cigánylányokat is akik becsületesek és nem lehuzósak " stb stb stb.   Szerintem az ijen mondatoknak így kellene hangoznia,  ismerek sok cigánylányt   de sajnos van közöttük egy két lány is akik nem becsületesek. Hát ennnnyi köszi.

Heni · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. március 23. 16:42

Kedves Partnerem! Én egy korrekt szolgáltató vagyok Budapestről a XIII. kerületből, sajnálattal értesültem több partneremtől, hogy visszaéltek a képemmel. Mivel fontos számomra a becsületesség és a korrektség  a partnereimmel szemben is , ezért is sérelmezem, hogy nekem kell magyarázkodnom, az miatt, hogy Réka /06-20-552-1135/ visszaélt a képemmel és nem önmagát vállalta fel.
Én merek olyan oldalon is hirdetni  ahol több képem és a szolgáltatásom minősége is ellenőrizhető.
*** linkek tiltva ***. beszamolok. hu/lap/szexpartner/index. php? lid=176122
Kellemes együttléteket kívánok nektek, korrekt lányokal!
Puszi : Heni /06-30-715-6804/

Törölt felhasználó · 2010. március 27. 15:47

Sziasztok!

Sokan tudják, Andrea vagyok Veszprémből, masszőr már több, mint 6 éve. Sokan tesznek úgy, mintha egyáltalán nem is hallottak volna masszázsról, de azért felhívnak, bejelentkeznek, jönnek, nem jönnek mégse.

Sok minden érdekelne, de csak apránként kérdezgetek.

Folyamatosan a hirdetőkről szólnak a vélemények, negatív inkább, mint pozitív. Eddig csak figyeltem, itt szerencsére moderálják a durvább hozzászólásokat, más kérdés, hogy egyáltalán igazak-e amiket a lányokról írnak egyesek. Persze, ha túl sokan állítják ugyanazt, abban biztos van vmi.

Én a bennünket megkeresőkről is írnék pár gondolatot, annál is inkább, mert nem csak engem érint és feltennék néhány kérdést az Urakhoz. Beszélgessünk rólatok is.

Milyen örömet okoz egy embernek, ha a bejelentkezik valakihez és nem megy oda, nem telefonál, hogy közbejött vmi?

Magyarul hülyét csinál a másikból. Engem például miért hív fel egyáltalán, ha masszázs nem érdekli, egy alkalomra "ki akar próbálni"? Már csak néhány sor a hirdetésem szövege, nem kell doktorátus, hogy megértse valaki (tavaly érdekes módon értve voltam), hol írtam én abban szexuális szolgáltatást?? Nem, ennél többet kapnátok. A masszázs tesz rendbe testileg, mentálisan és a tantrával a végén kielégülten, fitten, üdén, kiegyensúlyozottan távozol. Erről szól ez az egész. Félreértés ne essék, már nem tudnak az ilyen dolgok felbosszantani, ennyi év alatt azért összeszedtem egy vendégkört, csak MIÉRT JÓ EZ BÁRKINEK?

Csak mi legyünk korrektek? Folyt. köv.

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2010. április 01. 10:41

Kedves Andrea!

 

Az az igazság, hogy a képeidet elnézve nekem sem csak a masszázs jutna eszembe. Az a bugyis kép, melyen az asztalon pucsítassz, nem feltétlenül a masszázsról szól szerintem.

A másik dolog, hogy ha "csak" masszázs szolgáltatásod van, akkor miért itt a VL-en hirdeted magad, amikor tudhatod, hogy az itt hirdető lányok 99 %-a NEM MASSZÁZS szolgáltatást nyújt, még akkor sem, ha azt írja. Ez a tipikus esete a "Ha valaki a korpa közé keveredik, megeszik a disznók!" szólásnak.

Úgyhogy szerintem nem kell meglepődni, ha valaki arról faggat, hogy másmilyen szolgáltatásod is van-e, hanem elmagyarázni neki, hogy nem itt fog az álló fa.okra való leányt kapni. 

 

További szép napot: Thomika 

Törölt felhasználó · 2010. április 01. 11:04

Kedves Thomika!

Igazad van, keresgéltem masszázsoldalakat, de ami nekem való lenne, csak budapesti hirdetőké, kutakodok a neten, de vidéken semmi lehetőség. Az, hogy ki mt csinál itt, a magánügye, majd a VL Szerkesztőség eldönti, hogy meddig hirdethetem az igét ezen az oldalon. (Még nem szóltak.) :)

Ha tudnád, hányszor próbáltam már elmagyarázni, hogy ez valami más, mellesleg, ha szexpartnert keresgélnék itt, vagy bárhol, akkor is elvárnám a normális hangot.

Amit írtál, azt meg én is tudom, de ez van, szűrök. Hogy miért vagyok itt még mindig, annak is megvan az oka. Engem nem idegesít, hogy ki mit gondol, de azért ésszel irogasson rólam, főleg, ha nem ismerjük egymást.

Kellemes napot Neked!

Törölt felhasználó · 2010. április 02. 18:12

Szia! Te miről érdeklődsz?! !? :) Veled én nem pletykálok többet, olyan vagy, mint a piaci kofa. :DDD

Csak most vettem észre, hogy nekem írtál, bocs. Beszélgessünk az időjárásról, abból nem lesz baj!

Biciklizz már el Veszprémcitybe, aztán dumálhatunk, de csak az időjárásról! :)))

Törölt felhasználó · 2010. április 02. 18:21

Kedves Thomika!

 

Csak most tűnt fel, hogy a szexi tangámat lebugyiztad :), az meg nem asztal, hanem masszázságy és azt akarom megmutatni vele, hogy hogyan kell lefeküdni egy maszázságyra. Akkor még ennyi cucc sincs rajtam, nekem is van masszőröm.

Amúgy fogalmam sincs, Neked mi jutott eszedbe róla, de valld be, hogy tetszik! :)))

hejjj · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. április 05. 13:31

Győri fiatal igényes lányokat keresek.Ha valaki tud ilyeneket az írjon.

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. április 06. 07:51

Hejjj!

 

Én Zoé 19-et ajánlom!!!

Törölt felhasználó · 2010. április 07. 21:09

Hol vagy Gróf Úr?

Törölt felhasználó · 2010. április 08. 20:18

:D Hova szálkásítasz? Amúgy meg, képzeld, hiányoztál! Csak nem kondiba jársz? Történés volt!!

Valahol máshol :) valaki védőbeszédet írt rólam (nekem, nem tudom, kinek, minek Szfvárra!? :))

Mme novemberi rólam szóló hujujuj vigyázzatok vele irományára :) Na, erről ennyit. Csak, ha még nem láttad volna.

Azért az emberek nem olyan ostobák, egy ideig elhiszik a firkálmányokat, de a tények, tapasztalatok többet érnek.

Na, pusz és dolgozz csak keményen, én is azt teszem, amíg a derekam bírja! (bekrepált, meg kéne nézetni, csak nem kell

kényszerpihenőt tartanom!)

Katómama öregszik :)))

Törölt felhasználó · 2010. április 08. 20:26

Most nézem, már megint csak nőzöl, hát nem bírsz magaddal! Minek neked 365 felülés évente, mikor folyamatosan

"sportolsz"? :))) Igen, Neked írtam, Gróf Úr!

Törölt felhasználó · 2010. április 09. 10:18

Ez az egész már csak egy móka, én túl léptem rajta, szerintem, hagyd Te is, no comment :))

Én teszem a dolgom tovább és nem érdekel ki rúg öngólt. Sokan ismernek, amennyire kell. Pont.

Csak érdekességképpen írtam (az egész olyan átlátszó), de tényleg felejtsd el itt. Ja, az mondjuk nagyon tetszett,

amikor a "mentálisan terhelt barátnődnek" nevezett!! :D

Este küldök Neked (Nektek, akik még nem ismerik) egy kis valóvilág zenét. :)

Üdv. Katómama (jáj, a derekam!)


Téma indítva: 2010.02.25., 10867 hozzászólás összesen