Beszélgessünk...

Törölt felhasználó · 2010. április 09. 18:29

Szép estét Gróf Úr! Jelentkezz, ha feljöttél! Dolgozol pénteken annyit!!

Addig is küldeném a "valóvilág" nótát mindenkinek, legalábbis a címét, leszedhető.

Érdemes meghallgatni, bár a "hipp-hopp" :) nem az én zeném, de a szövege...

Itt tartunk és fiatal srácok katatnak szexoldalakon, mikor az orruk előtt van ingyen.

És a szülők a hibásak, kitermeltek egy ilyen ifjúságot!

A dalt a fiatalok ismerik, a mi korosztályunk kevésbé, gondolom.

BeerSeeWalk-P.csa (Remélem, nem moderálják ki!!) Csak hallgasd!

Törölt felhasználó · 2010. április 09. 22:47

Hát, eltűntél. Holnap nem nagyon férek a géphez, a péntek az én estém.

Kellemes hétvégét és okos döntést vasárnap! A magyar zászló piros, fehér, zöld :)

Persze kinek vörös, kinek narancs.

Engem most nem igazán a lámpás "Istennő" múltja érdekel, hanem a mi jövőnk, x-elünk és bízunk. Hétfőn nem valami kipihent leszek, de 12 év után most először megvárom az eredményt, mert nem csak két lehetőség van :)

Jó éjszakát,ha még ma feljössz!

Törölt felhasználó · 2010. április 09. 22:59

Hali! Mégis itt vagy? :) Hidd el, engem is sok minden érdekel, de a fórumok mindig ilyenek maradnak, mindegy, hova mész be.

Itt minden a pénz és a pénz körül forog. Ezt hogy oldod meg? A szex csak utána jön. Amúgy egy barátom kiszámolta, hogy egy MT egy hónap alatt (a beszámolói alapján) 120 ezer Ft-ot költött lányokra. Ezt a válságot! Ennyit a beszámolók valóságtartalmáról.

Törölt felhasználó · 2010. április 09. 23:06

És ez így is marad! Ez a net! Tudod, milyen hatása lett, ahogy felraktam az arcomat is (hát,nem a legjobb minőség, de ott van).

Nem csak az egerek kattogtak, a fogaskerekek is :) Mi ez?! Mit csinál ez a nőszemély?

Törölt felhasználó · 2010. április 09. 23:17

Adok még egy esélyt, hátha maradt még néhány abból az igazi büszke, bátor magyarból, bár, akkor még nem volt internet, meg.... de ez tényleg nem ide való. Különben igazad van, én is tudom, de mind meghalunk egyszer, akkor lesz minden mindegy. Még nincs itt a világvége :D

Törölt felhasználó · 2010. április 10. 08:11

Jó reggelt! Látom, moderálásra küldtek :) Értelek, csak nem értek Veled egyet, 8 évig engem se érdekelt semmi, csak belül üvöltöttem, hogy történjen már valami!!

Beszéljünk másról! Képzeld, örököltem egy vakondtúrást a Somlóhegyen nagyapám után, 35 éve halt meg, hát lassan működik minden. De végre életemben először (az arisztokrata orromon kívül :)) örököltem valamit. Talán ebben a hónapban összerántanak minket (örökösöket) és pénz áll a házhoz :D (arra kicsit még várni kell, de a vevő a masszázságyamra feküdt).

Most dolgozunk, fiam meg én és talán kifújhatom végre magam és tényleg a hobbym lehet a masszázs. Szóval, nálunk az élet megy tovább, akármi lesz, tervezünk, küzdünk és bízunk, én a fiamért, leendő unokáimért. Nekem van kiért, én már csak öregszem, de azért nyugodt vénséget szeretnék magamnak is.

Pusz

Törölt felhasználó · 2010. április 12. 20:33

Szia Grófom! :)

De csendben vagy! Nem jössz fel? Igaz, már csak holnap tudok írni, ha egyáltalán előkerülsz.

Mi a fene van Veled? Ej, de leülnék Veled dumálni (élőben), szerintem, hosszú beszélgetés lenne,de messze vagy, vagy nem is igazán tudom, hol.

Mindegy, csak idetévedsz egyszer!

Addid is érszd jól Magad! :)

Törölt felhasználó · 2010. április 12. 20:35

Bocs, érezd akart lenni. Melléütögetek néha.

Törölt felhasználó · 2010. április 13. 09:38

Jól van, látom, még nem ugrottál a vonat elé XD.

Ha én felsorolnám, hogy mit szeretnék! Este visszajövök, úgyis dolgozol.

Azért egész jól elvagyunk mi itt ketten :)

Törölt felhasználó · 2010. április 13. 20:52

Grüss Gott! Toll volt és a fülkében kellett rajzolni :) Kb. erre számítottam, de legalább én megtettem a magamét, kölkemmel együtt.

Tudod, mire jöttem rá? Gőzöm sincs, ki vagy, de változik a véleményem rólad! (Azért ne bízd el magad!:))

Nem is veled akartam anno mailezni, aztán rájöttem erre, utána másra tippeltem, de ő se lehet, hacsak nem hazudtál a születési éveddel kapcsolatban odaát. Sok közös van bennünk és mégis mások vagyunk. Bogaram, neked vannak érzelmeid is, akárhogy titkolod és ez kezd tetszeni nekem.

Amúgy tegnap szétdolgoztam magam, ma meg meghalni se volt kedvem, biztos ez az idő, arra mindent rá lehet fogni.

Kurtán-furtán csak annyit, hogy elvileg minden csoda 3 napig tart, én vagyok a kivétel, még mindig kapok új "csomagokat",

érdekes vendégek, telefonhívások, csak átmentem flegmába és úgy teszek, mintha nem venném észre. :D

Jut eszembe, te mit csináltál vasárnap? A részletek nem érdekelnek :)

Hétvégén osztálytalálkozónk van, de oda sincs kedvem elmenni. Remélem, csak egy alvás kell és holnap fitten, üdén ébredek, mint általában.

Itt maradsz még egy kicsit? Tulajdonképpen qrva szar napom van, volt, nem is fogadtam senkit. Minek ilyenkor?

Törölt felhasználó · 2010. április 13. 21:18

Egy jó masszőr attól jó, hogy érzi az embereket, a fogásokat, meg az anatómiát meg lehet tanulni, de attól még nem vagy jó.

Ez a mi szakmánk, életünk, hivatásunk, az igaziaké. Nem vagy te rossz ember, de a pokolban fogunk találkozni :D

A titok az IQ-d és néha elárulod magad. Emberből vagy te is!! Akármit tettél, teszel. Amúgy meg mi történt? Nem Te csesztetsz, de még nem bízom benned, csak jó veled dumálni (írni). Ennyi

Törölt felhasználó · 2010. április 13. 21:32

Ja, és még azért, mert te se vagy "normális". XD

Ha most nem jössz vissza, takarodót fúj gyermekem, nekem, csoda, hogy még nem áll a hátam mögött. :)

bikafiu2 · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. április 14. 19:01

pacsi az uraknak!

debrecenbe ha jártok feltétlen keressétek a debreceni 34 évest.száma: 30-472-1564.

eszméletlen jo picsa,és amit tud az ágyban velünk müvelni....

Törölt felhasználó · 2010. április 14. 21:54

Adjon az Isten! De sokat írtál, legalább egy szuszra tetted volna!! Erre ember nem tud válaszolni :)

A válaszom arra szólt, hogy miért állok szóba még mindig veled. Remélem, a te szemed nem szúrom ezen az oldalon!

Semmi újat nem mondtál, minél többet tanulsz, annál hülyébbnek érzed magad és ez így jó, mert életed végéig tanulsz.

Hogy mit keresek itt? Ez egy nézett oldal, aki értelmes, megérti, ki, mi vagyok és megtalál. Ne hidd, hogy wellnesben, szalonokban találod a valóban jó masszőröket. Szeretem a VL-t, a neve normális, egy-két majmot leszámítva normális érdeklődők hívnak. Akárhány kurzusra mehetsz, vannak dolgok, amik a génjeidben kell, hogy legyenek, úgy, mint a zene, a festészet, bármi.

Az embereket az éteren át is érzed, ha a képesség veled született, és még rá is tanulsz. Nem barátokat keresek én, jönnek azok maguktól, mert ők is érzik, csak nem tudják, mit. A mágnesnek két pólusa van, nekem is, mert kilógok a sorból. Van akit idegesít a másmilyen, van, akit vonz. Amúgy reál vagyok és műszaki végzettségem is van, de attól még ez az áldás, vagy átok velem született. Hidd el, nem én vagyok a masszőrök szégyene, csupán, mert itt is hirdetek, hanem az, akiket konkrétan masszázsoldalakon látok érdekes fotókkal. Nem, életem végéig se fogok mindent megtanulni, de egyre jobb vagyok és ettől szerényebb. :) Én jól érzem magam a bőrömben. És Te?

Törölt felhasználó · 2010. április 14. 22:10

Ja, pizsamaosztás előtt csak annyit, ha hallgatsz a tapasztalt Katónénire, kevesebbet gondolkodj, inkább érezz!

Időnként menj vissza gyerekbe! Emlékszel még, milyen egyszerűen gondolkodtál, nem bonyolítottál, csak csípőből jött minden?

A gyerektől kapod a legjobb tanácsokat, mert ő még tiszta és logikus, a legintelligensebb lény a világon, csak nézi értetlenül a hülye felnőtteket. Az a boldog és tud még szívből nevetni-sírni, akiben maradt még a gyerekből valami és nem akar mindenféle normáknak megfelelni, csak élni vidáman, egyszerűen az életét.

KisÖrdög · Újonc (6 hozzászólás) · 2010. április 15. 18:15

Ez a kettőtök szobája? :D:D Rajtatok kívül nem sok mindenki ír ide! :D:D:D

Törölt felhasználó · 2010. április 15. 20:49

Szia!

Beszállhatsz Te is! :)

Törölt felhasználó · 2010. április 15. 20:56

Szia! Bizony, e szerint és hiszed, vagy sem, én egy boldog ember vagyok. :)

Jaj, ezt muszáj elmesélnem. Írtam, hogy ránk szakadt (unokákra) egy kis örökség. Felértékelték. Kapaszkodj! 3800 Ft az én földrészem :DDD Mennyi lehet az illeték utána? Most azon agyalok, hogy mibe fektessem? Tőzsde? :))

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. április 16. 08:17

Katónéni javaslom, kérj inkább két zsák földet, kb annyi az értéke és legalább megspórolodd az illetéket!  :))

Törölt felhasználó · 2010. április 16. 09:41

Á, gondolkodtam, kifizetem a többieket és veszek tyúkokat :) Biotyúkokat!! Árulom a biotojást. Kell nekem az a föld!


Téma indítva: 2010.02.25., 10869 hozzászólás összesen